Şimdi Ara

Hırsızlık sınıf atlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artik hirsizlar, olayi profesyonellige cevirmis durumda, aman dikkat!!!

Yasanmis olaylardir...

1- Kari-koca gece evlerine donduklerinde koridorda bir adamla karsilasirlar. Bir anlik saskinliktan sonra yabanci adam bayana donerek "Madem bu geceyi kocanla gecirecektin, niye beni cagirdin?" diye hisimla sorar ve kizginligini belirten bazi hareketlerle evden bir anda cikar. Tabi kari-koca bu olaya bir anlam veremez baslangicta fakat erkek, karisina bu olaydan oturu bir hayli kizar ve hatta onu bosayacagini soyler. Aradan bir kac gun gectikten sonra Karakol'a cagirilan kari-koca, yakalanan suclu ile yuzlestirilir ve olayin aslinda bir hirsizlik oldugu anlasilir.

2- Yine kari-koca evlerine donduklerinde evin icinde bir yabanci gorurler, bu kisi gayet sik bir takim elbise giymis ve elinde telsiz olan birisidir. Karsilasma aninda yabanci, evsahiplerine "Evinize hirsiz girdigi yolunda komsulariniz tarafindan ihbar aldik, ben sivil polisim, evi kontrol etmeye geldim" der ve devam eder, "Beyefendi asagida sokagin kosesinde ekip otomuz var, vakit kaybetmeden siz ekip otosuna gidip sikayet dilekcesi doldurun." der ve erkek hizla asagiya iner. Yabanci "Hanimefendi siz de ziynet esyasi veya paraniz varsa onlari kontrol edin"der, bayan hemen altinlarinin bulundugu yere gider ve sevincle "neyse hala yerinde duruyorlar" demesiyle; yabanci bayanin kafasina agir bir seyle vurur. Yabanci da bayanin cikardigi yerden altin, para, v.s.leri alip hemen kacar. Koca ekip otosunu bulamayip evine geldiginde karisinin baygin, altinlarin da calinmis oldugunu gorur..

XXXXXXX COK ONEMLI XXXXXXXXXXXXXX

Ozellikle bayan arkadaslar dikkat ....... Insanlar taksiye bindigi zaman cantasini hemen yanina koyar ya...Bunu bilen uyanik taksiciler soyle bir olay gerceklestiriyorlar.

Bahsettigim bayan yorgun argin bir taksiye biniyor ve cantasini sag yanina koyuyor.Bir nefesleniim falan derken sofore gidecekleri istikameti soyluyor ve cantasindan selpak almak uzere sag yanina donuyor ki canta yok!! Once bir araniyor bakiyor yere,saga-sola canta yok!!

Taksiciye soyluyor "cantam ile bindim fakat cantam simdi yok cek kenara" diye. Taksici gayet piskin "ne biliim teyze ben senin çantani.. unutmussundur , bir yerde. inmek mi istiyorsun ?" diyor. Ama teyzem uyanik."Hayir" diyor "devam et"."Herhalde unuttum biryerde.Inecegim yerde ben sana evden parani oderim".Yol uzerinde bir karakolun onunden gecerken, isiklarda duruyorlar.(Teyzem o istikametten goturuyor cunku taksiyi!) Tam karakolun onunde aciyor teyzecim kapiyi memuru cagiriyor.Taksiyi kenara cektirip bir cirpida anlatiyor olayi.

Meger polisler bu olayi bilirmis.Polis memuru taksiciye hemen "bagaji ac" diyor.Bagaji bir aciyorlar ki bagajda bir adam!!!! Binen musterinin sag ve soltarafina bagajdan dogru,cok ozenle yapilmis,farkedilmeyen delikler aciyorlar ve hooop cekiyorlar cantayi bagaja!! Canta cok buyukse cekemiyorsa icine dalip cuzdani telefonu falan aliyorlar!

TAKSIDE BAGAJLARA dikkat!

onemli not: taksicilerin adi olanları hala 5.000.000 Tl verildigi halde 100.000 Tl verilmis gibi davranip soygunculuk yapabiliyorlar.

Vermeden once iyice kontrol edin.

Ve mutlaka bu notu cevrenizle paylasin.

susmayin.. sira size gelmeden....

Kaynak: incikutus mail grubu

• Heyt anam be şeytan bu adamlar yavv
    ağlıyasım geldi
  • ben haytta çantasmı bırakmam sıkı sıkı tutuyorum vallah allah göstermesin başımada hiç bişe gelmedi şimdiye kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: d!N@Mo

Heyt anam be şeytan bu adamlar yavv
    ağlıyasım geldi

haklısın insan olan yapmaz bunu zatenancak şeytan olabilirler
  • Ne diyelim ki.Bu eforu başka nerde harcasalar süper başarılı olurlar
  • ne kadar rahatlar yaa.hiç paniklemiyolarşeytani birşey var bunlarda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.