Şimdi Ara

Hırs azim ve başarı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: .Mirliva.

Gökhan Töre, Arda, Nuri, Oğuzhan,Alper, Mustafa Pektemek, Burak, Selçuk İnan, Semih, Onur ve Tolga.. Bu oyuncular bir takım olmayı öğrense Dünya Kupası dahil bizi kimse tutamaz gerçekten. Saydığım oyunculara bir bakar mısınız şu oyuncuların hangisinde bu potansiyel yok? Umarım eski Milli başarılar kazandığımız günlerimize geri döneriz.

Egemen Semih'ten daha iyi bir stoper sırf genç diye habire hata yapan bir adamı oynatmanın manası yok GS'de oynasın iyice geliştirebiliyorsa geliştirsin kendini.
  • Bu futbol kimya isi arkadas. Bilic de BJK kimyasina uyuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahuna Bodom

quote:

Orijinalden alıntı: baris01

M.pektemek potansiyel olarak en iyi türk forvet sakatlıklar belini büktü umarım toparlar milli takım için çok önemli.
    Oğuzhan salih alper mert mustafa bu adamların alttan grlip formayı alması lzm yanlarına biraz daha oyuncu ekleyip bomba bir milli takım yaratılmalı.

Volkan beğenilmese bile Mert'in Onur ve Tolga varken forma şansı bulması zor.

Onur'un yan toplar çok sıkıntı bir türlü geliştiremedi. Tolga genel olarak Mertten iyi olabilir ama yaşı ilerledi. Mert formayı aldıktan sonra Tr 1. kalecesi olacağına inanıyorum ben.

Sen Gs -Fb maçı için idaaya girmek istermesin 8 temmuza kadar uzaklaştırılmasına . Beraberliğide Gs'ye vereceğim.

• azim lafını duyunca geldim beyler
  • dayanamadım

Hırs azim ve başarı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.