Şimdi Ara

Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.510
Cevap
30
Favori
76.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşım...fatih...hava durumu artık mağalesef çalışmıyo sıkıntının çözümü imkansızmı zira vaziyet canımı sıkıyo çünkü alışmıştım her gün açıp bakıyodum yeni yazılım gelince sorun ortadan kalkarmı? firmaya iletirmisin rica ederim...
  • Dün durduk yere bu,hatayı vermiş cihaz.

Cihazda hiç tepkime yok.sadece arkadan on off oluyor..

Tv de hiçbir görüntüde yok..

Çözümü nedir ?
     Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByÇINAR -- 8 Ocak 2019; 13:40:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşım...fatih...hava durumu artık mağalesef çalışmıyo sıkıntının çözümü imkansızmı zira vaziyet canımı sıkıyo çünkü alışmıştım her gün açıp bakıyodum yeni yazılım gelince sorun ortadan kalkarmı? firmaya iletirmisin rica ederim...
    selam 1 ay once yazılım verıldı yukledınızmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByÇINAR

Dün durduk yere bu,hatayı vermiş cihaz.

Cihazda hiç tepkime yok.sadece arkadan on off oluyor..

Tv de hiçbir görüntüde yok..

Çözümü nedir ?
    resımlı anlatım var

http://www.hiremcoteknik.com/zapper-hd-plus-kurtarma-yazilimi-resimli-anlatim/

• fatihmc kullanıcısına yanıt
    Dedikleri herşeyi harfiyen yaptım ama ne f0001 yazısı nede başka bişey gelmedi..

Usb yi okuyor .usb de kırmızı led var yanıp sönüyor.

Fakat hareket yok..kaç saniye basılı tutucaz acaba ben OK tuşuna 10 15 sn tutuyorum..

Yine fark göremedim..

• quote:

Orijinalden alıntı: trappereagle

Cihaz açılmıyor. Ekranda direk boots yazıyor. Sıkıntı nedir bilen varmıdır
    Siz boot dan çıkarabildiniz mi cihazı ,ne yaptınız şuan benim cihaz da boot da kaldı..

• @the voyager .as kardeşim özele tel eklemediğimden özelden msj yazamıyorum buradan açıklama yapayım isteyen bilmeyen arkadaşlar Pay iptv kullanmadan Lokal iptv'den convert edip linki atın en azından donmadan etmeden rahatça izleyebilir yardımcı olmuş oluruz.

Öncelikle bu convert programını indiriyoruz.
    M3U_Converter_v1.1 :http://dosya.co/vjo7bvw2do4i/M3U_Converter_v1.1_-_Kopya.jar.html

VE BU videoyu takip edelim(m3u listesine nasıl açılır burda var sadece tıklayaıp pc'den o m3u liste gireceksin ve istediğin kanalı alacaksınız goruntulu şekli burada orda not defteri ilede aç seçilebilir.)

https://www.youtube.com/watch?v=6pJMH82qANM

Seçtiğiniz kanalları programa yapıştırıken ctrl+v yapıştır şeklinde yapıştırıyoruz programda yazıyor zaten eksikfazla bişey yapmıyoruz,Sonsa DÖNÜŞTÜR diyoruz sağdaki gördüğünüz conver edilen dönüşen linkleri komple kopyalayıp iptv_list.txt (pcde sağ tıklayıp txt soyası seçiyporuz ve adı bu şekil yapıyoruz) İçinede az önce convert ettiğimiz sağ taraftarki linkleri programdan CTRL+C yaparak kopyalayıp bu oluşturduğumuz iptv_list.txt içine kopyalayıyoruz ve son olarakta USB flash belleğimize bu iptv_list.txt dosyasını atıp (usb boş olursa daha ıyısadecec kanal dosyası olsun) cihaza takıyoruz Lokal ip tv bolumuna giriyoruz ve zaten cihaza bağlandı şeklinde bir yazı geliyor sonra kullanıcı listesini seçipseçtiğiniz kanalları izleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

selam bu cıhaz 2 senedır uretılmıyor ; hıremco modellerını tavsıye ederım goruyorsunuz 2 sene sonra yazılım verıyorlar .

https://urun.n11.com/uydu-alicisi/hiremco-combo-zapper-hd-uydu-alicisi-P271877360

Alıntıları Göster
    hocam verdikleri yazılım sadeceyenı iptvlerde ts uzantısını okumadığı için yapılan bir düzeltme bir anlmada yazılım ama faydası yok zaten payiptv donuyor yine 2 sene değil 5-10 senelik cihazlara gerçek yazılım veren firmalarda var.Ben tavsiye etymiyorum next veya redline alın bence.

• teknik servisle görüştüm besleme kondansötörleri şişmiştir. yazılımsal bişey değildir dedi..
    ne düşünüyorsunuz...
  • Uğrasırken boot yazısıda gitti.kırmızı led çok düşük ışıkla yanmaya başladı..Servisin dediği gibi cihazı alıp uydu tamircisinin yanına gittim.evet kondansatörler sıkıntılıymıs bir kaç tanesini değiştirdi. uydu kendine geldi ,şuan izliyorum..

eğer sizinde olur ve boot ısıkları yalpalarsa yazılımla vakıt kaybetmeyıp tamırıne bakın derim...
  • Bu versiyon versiyon 23 mü ?

23 ile alakalı bir yazı göremedim nerden anlıyoruz yazılım sınıfını..

• EsEs_FaN kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim hocam. peki bunu yapınca kanal isimlerinin tamamı görünüyor mu, v23 var malum onda pay iptv de kanal isimleri yarım yarım çıkıyor ya da film dizi isimleri hep yarım çıkıyor. donma sorunu olan v25'de tamamı görünüyor ama o da donuyor malum.

• arkadaşlar...hava durumunu yeniden aktifleştirmek için yazılımı güncellemek şartmı zira son çıkan versiyon v-25 yüklü cihazımda ancak bir hafta önce hava durumu aniden yok oldu yani bilgi alınamadı hatası veriyo sorun çözümü nedir sıkıntıdan kurtulmak için gereken işlemi açıklayınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: the voyager

çok teşekkür ederim hocam. peki bunu yapınca kanal isimlerinin tamamı görünüyor mu, v23 var malum onda pay iptv de kanal isimleri yarım yarım çıkıyor ya da film dizi isimleri hep yarım çıkıyor. donma sorunu olan v25'de tamamı görünüyor ama o da donuyor malum.
    -Kanal ismi derken kanal Listesimi eksik çıkıyor?bu dediğim cihaza Lokal kanal atma.

-@bayÇINAR evet v23 yazılımı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 10 Ocak 2019; 23:29:21 >
  • Bu tip cihazlara

a) IPTV yuklenebiliyor mu

b) netflix yuklenebiliyor mu ?

• Wifi % 67-70 bandında göstermesine rağmen IP TV ve facebook..vs. giremiyorum.Uydu alıcımın modeme uzaklığı 10 metre. Repeater (sinyal arttırıcı) kullansam yararı olur mu? Bu şekilde kullanan veya tecrübesi olan var mı?
  • Bu cihazi plazma tv ile kullanan var mi ? Benim cihazimda bir sorun mu var yoksa tazeleme hizlari ile ilgili bir problem mi anlayamadim

Kastettigimi resimlerde goreceksiniz .

• arkadaşım...schauplorenz plazma televizyonum ve hiremco zapper uydu alıcı ekipmanımla astra ve iptv izlerim yayın kalitesinde sıkıntı yoktur fakat mağalesef hava durumu arızaya geçti üstelik wep radyo çalışmayıp hata veriyo diğer internet uygulamaları çalışıyo...
  • Baska receiver da ayni sorun olsa sucu tv ye atardim ama resimlere bakarsaniz cok enteresan bir sorun , forum bilgili insanlardan olusuyor ama bunla karsilasan oldugunu sanmiyorum

O karincali gibi hayalet cizgi ve goruntuler ya uydu alicinin tuneri bozuk ondan , ya da ben bir sebep bulamadim

• Modem cihaza uzak. İp TV'ye bağlanmıyor. Sinyal seviyesi %67 olmasına rağmen.Tavsiye?
    1- Repeteer alıp sinyal i genişletmek (ki hızda birşey fark etmiyor galiba)
    2-17-18 metre ethernet kablosu alıp direk cihaza bağlantı mı yapmalı?

Hangisi daha az maliyetli ve faydalı olur (f/p olur)

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.