Şimdi Ara

hiremco uydu aliciların sıcakla imtihanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 9 yıl içinde 5 adet hiremco uydu alıcısı nın aynı sebeple mefta oluşuna şahit oldum...ucuz ve goruntu kalitesi açısından tatminkar gibi görünen hiremco modellerinde işlemci üzerine konulan küçük sogutucu aliminyum parcaların etkisinin kötü olması nedeniyle bu aliciların degişik modellerinin mefta olması rastlantı degil..en iyi sonuçta tuner ısıdan zarar görüp sadece trt kanallarını alıp diğer kanalları almayabiliyor..bu en iyi sonuç..genelde işlemci bu ısıya bir kaç sene dayanabiliyor..ya garantiyi boşverip iyi bir soğutma çözümü ekleyeceksiniz ya da cihazınızın 2 sene sonra elinizde kalışına şahit olacaksınız..bu ısıyı serbest bırakıp cihazların ömrünü azaltma fikrinin rastlantı olduğunu düşünmüyorum..bu cihazları üreten firma boncuk kadar soğutucuyu işlemciye yapıştırarak 2 senede bir yenisini alacaksın yaftasını da bize yapıştırıyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sadece trt kanallarının çıkması bu sebepten degil gibi görünsede bu durumda olan uydu alıcısının işlemci sogutucusu ustune daha buyuk bir aliminyum parca koyarak duzelmesine sahit olabilirsiniz..zamanla işlemci daha çok ısınıyor içeride artan ısı frekans parçasının hatalı çalışmasına neden oluyor..bence her alınan hiremco uydu alıcısının garantiye rağmen bir sene sonra yada garanti bitince ya da hemen işlemci sogutucusunu daha buyuguyle degiştirip kasanın sogutma kanallarını genişletin bu yılların gözlemi ...performansı iyi olsada ömürleri çok kısa.ya da öyle isteniyor.

• Hiremco X2 11 yıldır günde minimum 20 saat çalışıyor tek arıza vermedi.
    Hiremco iptv plus 2 yıldır günde minimum 20 saat çalışıyor ısınmanın I sı yok.
    Sizin cihazlarda böyle üst üste kronik sorunlar çıktı ise yasal yollara başvurun.
    %100 sonuç alırsınız.
    Ben çok memnunum şimdide Hiremco V8D alıyorum.

• Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Ben de v8d almayı düşünüyorum siz araştırdınız mı cihazı?

zaten varmış ama ne biliyim.

Yani cihazın performansı işlevselliği falan nasıl acaba?
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    Ben arada kullandığım eve aldım.
    Yani devamlı kullanmayacağım.
    Cihaz çok güzel, hızlı.
    Şimdilik destek 'de güzel ama benim gibileri tatmin etmiyor.
    Cihaz android olmalı.
    Klâsik kullanıcı iseniz, herşeyi firmadan bekleyecekseniz alın.
    Tam sürüm Türkvod gitti yıllık 60 TL oldu.
    O parayı verseniz bile bu cihaza kod girilemiyor.
    SeyirTürk hergün güncelleme veriyor siz yapamıyorsunuz illa hiremco yu bekleyecekseniz.
    Bence android box bundan bin kat daha güzel.
    Birde bu cihazların 2 yıl içinde ne olacağı belli değil.
    Firma yazılımı kestimi 100 TL lik uydu olacak.
    Sizin beklentiniz normal kanalları izlemekse daha uygun fiyatlı bir şeyler bakın.
    Yok böyle kullanırım derseniz %100 firmaya bağlısınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.