Şimdi Ara

Himedia Q3 - Q5 Quad & Q10 Pro (4K+H265+HDR+10Bit) (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.266
Cevap
52
Favori
256.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu sorunu 2.0.6 da bende yaşadım ama sorunu çözememiştim. Şuan 2.0.7 de çalışıyor netflix. Fakat 480p görüntü alabiliyorum. Bu beni tatmin etmedi için kullanmıyorum. Bu himedia bir sorunmuş ve henüz çözülmemiş. Bilgi vermek istedim. Ona göre vaktinizi harcayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba, q10 pro kullanıcısıyım. synology nas a bağlanmaya çalıştığımda lan network stopped hatası alıyorum. pc deki paylaşılmış bir klasöre bağlanabiliyorum. daha önce pro olmayan versiyonda böyle bir sorun yoktu. nasıl bağlanabilirim. bu arada kodiden nas a bağlanabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imtr

Q10 Pro Kullanıyorum.

Himedia ilk açıldığında ekteki gibi bir ana sayfa geliyor. Buraya istediğiniz kısa yollarla ilave uygulamaları ekleyebiliyorsunuz. Ama ben bu kısa yolları silme veya yer değiştirme olarak nasıl yapılacağını bulamadım.
    Herhalde basit bir yolu olması lazım

Bu konuda bilgisi olan yok mu ?

• Sorunu çözdüm. paylaşımlı dosyanın isminde boşluk olmaması gerekiyor sanırım. daha önce böyle bir sorun yoktu. bilginiz olsun.
  • imtr kullanıcısına yanıt
    merhaba, şu an fotoğraf koyamıyorum ama ana menüde + ikonu var. sizin menüde göremiyorum. versiyon ile alakalı olabilir mi acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arshvy222

merhaba, şu an fotoğraf koyamıyorum ama ana menüde + ikonu var. sizin menüde göremiyorum. versiyon ile alakalı olabilir mi acaba.

Evet (+) ikonu ile ilave kısayol koymakta problem yok. Benim yapamadığım ana sayfadaki bu ikon yerleşimlerini değiştirmek veya bazılarını (mesela + ile eklediklerimi) silmek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cypresshilltr

Bu sorunu 2.0.6 da bende yaşadım ama sorunu çözememiştim. Şuan 2.0.7 de çalışıyor netflix. Fakat 480p görüntü alabiliyorum. Bu beni tatmin etmedi için kullanmıyorum. Bu himedia bir sorunmuş ve henüz çözülmemiş. Bilgi vermek istedim. Ona göre vaktinizi harcayın.

Bilgi için teşekkür ederim. Bilgisayardan bağlayarak seyretmek zor geliyor. Peki siz nasıl izliyorsunuz.
  • Merhaba,
    himedia Q10 pro 2016 yılındaki önceki versiyonu nasıl dönebilirim.
  • redkid778 R kullanıcısına yanıt
    Benim 7 senelik samsung tv de eski versiyon netflix uygulaması var. Ordan seyrediyorum.

• Tekrar Merhaba,

Himedia Q10 pro da netflix izleyememe problemim devam ediyor. Sorunun google play menüsünden netflix uygulamayı media player uygun olmamasından dolayı indirememem olduğunu düşünüyorum. 2016 sürümümde problem yoktu. 2017 versiyonu yükleyince bu problem ortaya çıktı. Eski versiyonu da geriye yükleyemiyorum.

Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

• redkid778 R kullanıcısına yanıt
    Donmek istediginiz yazilim surumunu soylerseniz belki elimde vardir. Yil soylemek yeterli degil malesef

Hormetler
  • Hiç bir zaman bu cihazlarda netflix tam olmayacak

Lisans Yok bu larda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • basitadam B kullanıcısına yanıt
    HMD-1.0.9 2016 internetten bulup indirdim ama geriye yüklemeye çalıştığımda hata veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redkid778

HMD-1.0.9 2016 internetten bulup indirdim ama geriye yüklemeye çalıştığımda hata veriyor.

Su anki surumunuz kactir?
  • Arkadaşlar ben Q10 pro almayı düşünüyorum ancak henüz 4k tv sahibi değilim. Bu cihaz 4k 2160p filmleri downscale yapıp full hd 1080p tv de oynatabiliyor mu? Yüksek bitrate değerlerinden dolayı görüntü kalitesinde artış olur mu?
  • bkblt85 B kullanıcısına yanıt
    Evet downscale yapıyor.

• selamlar;

arkadaşalr media player alacağım .

2 haftadır araştırma içerisindeyim.

zidoo x9s de karar kıldım gibi iken , biraz sağa sola bakayım dedim.

Q10 Pro (4K+H265+HDR+10Bit) gözüme çarptı. amma velakin zidoo x9s bunun yarı fiyatına geliyor.

zidoo x9s den fazla ne özelliği var ??

öncelik görüntü kalitesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cypresshilltr

Evet downscale yapıyor.

Siz denediniz mi? Görüntü kalitesinde ciddi bir artış oluyor mu?
  • basitadam B kullanıcısına yanıt
    Problemimi internetten araştırdım. Çözüm olarak aşağıdaki linkten netflix uygulamasını usb belleke indiriyorsunuz. Daha sonra usb yi Q10 a takıp çalıştırıp programı yüklüyorsunuz. Sorunum çözüldü. Q10 dan netflix izlemeyenlere tavsiye ederim.

https://www.apkmirror.com/apk/netflix-inc/netflix/netflix-5-13-0-build-25840-release/
  • cypresshilltr kullanıcısına yanıt
    Problemimi internetten araştırdım. Çözüm olarak aşağıdaki linkten netflix uygulamasını usb belleke indiriyorsunuz. Daha sonra usb yi Q10 a takıp çalıştırıp programı yüklüyorsunuz. Sorunum çözüldü. Q10 dan netflix izlemeyenlere tavsiye ederim.

https://www.apkmirror.com/apk/netflix-inc/netflix/netflix-5-13-0-build-25840-release/
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.