Şimdi Ara

Himedia Q3 - Q5 Quad & Q10 Pro (4K+H265+HDR+10Bit) (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.265
Cevap
52
Favori
256.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar q3 de iso dosyasını açıyorum direk film başlıyor, filmin menüsünü açmak için bi ayarmı yapmak gerekiyor ?
  • abdullahsen85 kullanıcısına yanıt
    Bu cihazlar iso dosyalarını menülü oynatamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dousk -- 8 Mart 2016; 10:25:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde bir sıkıntım var, gerçi bu sorunun çözümü yoktur büyük ihtimal ama yinede bir sorayım dedim. Q10 a dahili diski (4tb wd green) taktıktan sonra kablosuz klavemin çekim alanı daraldı. Makinaya uzaklığım oturduğum yerden 5 metre civarı. Kalkıp 1 2 metre yaklaşınca sorun yok ama oturduğum yerden klavye yi kullanmak işkence resmen. Atlamalar kasılmalar falan.. 2 farklı klavyede (Microsoft N9Z all in one, Logitech mk240) de aynı şey oluyor. Varmıdır benzer sorunu yaşayan? Çözümünü bilen :)

• quote:

Orijinalden alıntı: abdullahsen85

Arkadaşlar q3 de iso dosyasını açıyorum direk film başlıyor, filmin menüsünü açmak için bi ayarmı yapmak gerekiyor ?

Yalnız DVD isolarda menüyü kullanabilirsiniz....
  • Dousk kullanıcısına yanıt
    Hadi ya bu kötüymüş bak, bunun için ekstra bi uygulamamı gerekiyo yada hiçbi yolu yokmu kodi den filan ?
    Başka medya oynatıcılardada döylemi yoksa himediamı böyle ya, cihazdan soğumaya başladım valla :(
  • abdullahsen85 kullanıcısına yanıt
    Iso dosyasını menülü oynatan cihazların sayısı bir elin parmağını geçmez. Bu cihazda ise hiçbir yolu yok. Cihazdan soğumaya sebepmidir orasıda ayrı konu tabi :)

• Dousk kullanıcısına yanıt
    Diğer cihazlardada menü yoksa sorun yok :) Ya ne bileyim kodiyi tam desteklemiyo, bide iso menüsü olmayınca sinir oldum, yoksa onun dışında memnunum.
  • Q3 ile kodi 16.0 jarvis den hd bitstream yapabilen varmı ben de sadece cızırtı geliyor. Anfi onkyo 626

• bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    Aynı amfi ile hiçbir sorun yaşamıyorum Q10 da

• Cihazda benim sorun olarak gördüğüm tek nokta Youtube'da internete bağlanma hızının yavaş olması. Uzunca bir süredir Youtube'da 720p videolar takılmadan oynamıyor. Bu hem kablosuz hem de powerline ile yapılmış kablolu bağlantı için aynı. İndirme hızı yüksek bile olsa Youtube'da aynı hız alınamıyor. Sanırım bir güncelleme sonrası böyle oldu çünkü eskiden yoktu.

• Arkadaşlar bendeki Q10 u kapattığımda hdd çat diye ses yapıp kapanıyo, hdd bozluacak diye korkuyorum...
    Neden böyle güç aniden kesiliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seko92

Cihazda benim sorun olarak gördüğüm tek nokta Youtube'da internete bağlanma hızının yavaş olması. Uzunca bir süredir Youtube'da 720p videolar takılmadan oynamıyor. Bu hem kablosuz hem de powerline ile yapılmış kablolu bağlantı için aynı. İndirme hızı yüksek bile olsa Youtube'da aynı hız alınamıyor. Sanırım bir güncelleme sonrası böyle oldu çünkü eskiden yoktu.

Aynı derttem bende müzdaribim. 50mb internetim var.Kabloyla modeme bağlı olmasına rağmen videolar dolmuyor
  • civil engineer kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar, futekoda bununla ilgili bir kac konuya denk gelmistim. Kisaca: standby calismiyor.
    Daha once kullandigim KDLinks cihazinda bu standby her disk icin calisiyordu. USB ya da internal farketmiyordu. Hepsini kullanilmadigi sure zarfinda kapatiyordu. futekoda bu cihazin boyle bir destegi olmadigini yazip bir de uzerine hic bir android cihazda bunun olmayacagini eklemisler. Ancak dedigim gibi bu dogru degil. Duzgun tasarim yapan firma gayet becermis standby isini. Ek olarak, diskinizin elektrigi kesildigi anda kafa baslangic noktasina dondugu icin bu sesi duyarsiniz. Sorun olmaz yani. Dikkat ettim, seagate disklerde bu ses cok daha sert ancak WD disklerde bu ses duyulmuyor bile neredeyse. Sizlere onerim, WD green serisi diskleri kullanmaniz. Kullanilmadigi esnada donus hizini minimuma indiriyor diskin kendisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

quote:

Orijinalden alıntı: Seko92

Cihazda benim sorun olarak gördüğüm tek nokta Youtube'da internete bağlanma hızının yavaş olması. Uzunca bir süredir Youtube'da 720p videolar takılmadan oynamıyor. Bu hem kablosuz hem de powerline ile yapılmış kablolu bağlantı için aynı. İndirme hızı yüksek bile olsa Youtube'da aynı hız alınamıyor. Sanırım bir güncelleme sonrası böyle oldu çünkü eskiden yoktu.

Aynı derttem bende müzdaribim. 50mb internetim var.Kabloyla modeme bağlı olmasına rağmen videolar dolmuyor

Youtubese ayni sorunu yasiyorum.ancak dolma ile alakasi oldugunu dusunmuyorum 4-5 video izledikten sonra oliyor yazilimsal problem gibi.

• Merhaba arkadaşlar Himedia Q3 chinese versiyonu için son HMD-3.0.3 2015-12-10.111544 yazılımını arıyorum. yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim. şuan cihazım da 3.0.2 versiyonu yüklü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serous

Merhaba arkadaşlar Himedia Q3 chinese versiyonu için son HMD-3.0.3 2015-12-10.111544 yazılımını arıyorum. yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim. şuan cihazım da 3.0.2 versiyonu yüklü.

Önceki sayfalarda (2015 yılı mesajlarında) verilmiş olması lazım. Tek tek ararsan bulabilirsin, benim mesajlarıma bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serous

Merhaba arkadaşlar Himedia Q3 chinese versiyonu için son HMD-3.0.3 2015-12-10.111544 yazılımını arıyorum. yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim. şuan cihazım da 3.0.2 versiyonu yüklü.

Bu olabilir bir bakabilir misin, iş yerinden giremiyorum.

https://yadi.sk/d/PQYBGf5NmJcH7

• Kodi v17.0 kuran oldumu ben denedim kurulamadı diyor...
    indirme linkinde apk ve birde tar.bz2 uzantılı bir dosya var bunlar nedir anlamadım...

http://mirrors.kodi.tv/nightlies/android/arm/
  • civil engineer kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler.
  • Arkadaşlar kodi deki görüntü problemi bir çok kişi için sorun. Özellikle eklentilerle online film izleyenler için,

Geçen kullandığım tronsmart ın kullandığı Vidon u denedim neredeyse kendi oynatıcısı kadar düzgün video oynatımı var.

Bu arada vidon kodi bazı chipsetler için optimize edilen kodi gibi düşünün ücretli sürümü de mevcut...

http://www.vidon.me/vidon_xbmc.htm
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.