Şimdi Ara

Hileciler artık overwatch'e gitmiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Spinbotla maçı kazandıkları an serveri çökertip demoyu bozuyorlar. Oyun bittikten sonra maça ait demo indirilemiyor. MM artık wingman gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 27 Ocak 2018; 2:53:55 >

• bende gecen indirmeye calistim surekli Hatta verdi acaba dogrumu bu birazdan tekrardan edenrim ama mac yeniden izleme baya gecti baya mac yaptim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Breaak4Love

bende gecen indirmeye calistim surekli Hatta verdi acaba dogrumu bu birazdan tekrardan edenrim ama mac yeniden izleme baya gecti baya mac yaptim

16. Round u kazanınca serveri çökertiyorsun ve o maçın demosuna hiç bir şekilde ulaşılamıyor. Eğer senin maçın bittiği an sunucuya bağlantın koptuysa demoyu indiremezsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 27 Ocak 2018; 3:27:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet şimdi maçıma geldi, her hileci bu yöntemi kullanmaya başladığın da valve müdahele edecektir. Eskiden ow'a gidip ban yiyenler oluyordu hepsi bu yöntemi kullanmaya başlayınca valve el atacak/atması gerekecek.
  • Neler gorecegiz daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen gün bende bi maçı indirmek istedim bir türlü inmedi. Sonra ard arda maç yaptıktan sonra menüden kayboldu ama maç paylaşım bağlantısını kopyalamıştım tekrar indirmem mümkün mü?

• Rekabetçi modunda 10 maç bile yapmamış bir adam olarak sormak isterim bunlara. İnanın bilmediğimden soruyorum.
    Nasıl bir kazanma hırsı bu insanların gözünü tırt bir oyunda bu kadar donanımlı bir hile alacak veya yapacak kadar gözünü kör edebilir.

Gerçekten hile yaparak büyük paralar mı kazanıyorlar, yoksa madalya falan mı veriyor birileri bu insanlara. Adam oyuna müdahale edip hile yapıyor, ardından sunucuya müdahale edip izlenebilirliğini engelliyor. Peki bunlarla başarı sağlayınca mutlu mu oluyor?

Bunları gerçekleştirmek az buz iş değil. Bu kadar hile yapmaya sevk eden motivasyon kaynağı ne?
  • lofer_freud kullanıcısına yanıt
    1) Hesabı yüksek rütbeye kadar banlanmadan getirebilirlerse satıyorlar.

2) Yüksek rütbeye çıkıp kendini tatmin ediyor.

3) Hiçbir amaç gütmeden sadece şeref yoksunluğu olsun diye yapıyorlar.

4) Adam çok zengindir indirimdeyken bir sürü hesap alıp her gün birini banlatıyor zevkine (bu en tehlikelisi çünkü adam istediği gibi hile kullanmakta kendini özgür hissediyor)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lofer_freud

Rekabetçi modunda 10 maç bile yapmamış bir adam olarak sormak isterim bunlara. İnanın bilmediğimden soruyorum.
    Nasıl bir kazanma hırsı bu insanların gözünü tırt bir oyunda bu kadar donanımlı bir hile alacak veya yapacak kadar gözünü kör edebilir.

Gerçekten hile yaparak büyük paralar mı kazanıyorlar, yoksa madalya falan mı veriyor birileri bu insanlara. Adam oyuna müdahale edip hile yapıyor, ardından sunucuya müdahale edip izlenebilirliğini engelliyor. Peki bunlarla başarı sağlayınca mutlu mu oluyor?

Bunları gerçekleştirmek az buz iş değil. Bu kadar hile yapmaya sevk eden motivasyon kaynağı ne?

5vs5 hvh maçta oynamayan anlayamaz

• lofer_freud kullanıcısına yanıt
    Hile yapmalarının en büyük sebebi zeka geriliği.Hile ile oynarken birde belli etmeden oynama çabaları yok mu adamı kanser ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bourne90

Hile yapmalarının en büyük sebebi zeka geriliği.Hile ile oynarken birde belli etmeden oynama çabaları yok mu adamı kanser ediyor.

Artık onlar da kalmadı,adam profiline yazıyor hile kullanıyorum diye açık açık. Oyunda ısınmada yazmaya başlıyolar ez,aimbot vs diye
  • Bana da bu tür bir şey geldi. Demoyu bozmuş sanırım. Sürekli siyah ekran ve ileri sarılıyoe yazısı geldi. Hile dedim yolladım. Umarım banlanır onun bunun çocuğu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kral_Jumong

Bana da bu tür bir şey geldi. Demoyu bozmuş sanırım. Sürekli siyah ekran ve ileri sarılıyoe yazısı geldi. Hile dedim yolladım. Umarım banlanır onun bunun çocuğu.

Fixlendi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kral_Jumong

Bana da bu tür bir şey geldi. Demoyu bozmuş sanırım. Sürekli siyah ekran ve ileri sarılıyoe yazısı geldi. Hile dedim yolladım. Umarım banlanır onun bunun çocuğu.

Ya degilse?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.