Şimdi Ara

Hile Report Lütfen - 2 - yeni türk hileci ifşa (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
2.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkesi bu konuya davet ediyorum. Herkes raporlamasını biliyor ama biz kendi görevimizi zaten yapmıyoruz ve overwatch raporlarını izleyenlerin sayısı çok az. Farkındalığı yaratalım ve konuyu üst sıralarda tutalım.

https://forum.donanimhaber.com/gunde-15-dakikanizi-ayirarak--123788597
  • KnoCKout kullanıcısına yanıt
    kardeşim aynı muhabbet olduysa oldu ben napıyım? o 1700 saatlik adam net hileydi aim+wh herşey vardı. ona hile degil diyen varsa oyunu bilmiyordur çok net yani. ama bu attıgın kesinlikle hile degil, en azından attıgın demoda birşey yok.
  • bence de hile hak verdim videodaki demondaki yazılara vac ban yedi mi bari ? a kapıdan cıkan adam sessiz geliyor la dur adam bi cıksın ayağını çıkarmadan tarıyor sisin içindeki adamda korkudan dışarı atladı zaten :D tamam sis tararsında adamın direk vücut tarıyor bu adam hiledir yüzde yüz profili gizlemesinden belli
  • quote:

Orijinalden alıntı: f0rest

bariz hilelik bir durum yok. videodaki yorumlar oyunu bilmediğini belli ediyor. kusura bakma

http://steamcommunity.com/profiles/76561198254813988/
    işsiz çok bilen kişi. hile yok adam oynuyor sen bilmiyorsun dedin ya hatırlayayım. takım arkadaşı 1000 saatlikti ve ban yemiş. yakında konusunu açtığım kişi de ban yer görürsün.milyon tane nick ve avatar değişmiş. çok biliyorsunuz şu oyunu walla. tebrik ediyorum seni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pizzadust

kardeşim aynı muhabbet olduysa oldu ben napıyım? o 1700 saatlik adam net hileydi aim+wh herşey vardı. ona hile degil diyen varsa oyunu bilmiyordur çok net yani. ama bu attıgın kesinlikle hile degil, en azından attıgın demoda birşey yok.

takım arkadaşı ban yemiş. kendisinin de yemesi yakındır. nicklerini ve avatlarını değiştirmiş. bu forumda mors olacak başka var mı? hile değilmiş.. pehh
  • quote:

işsizim:

0:00-adamı duyuyor
    0:11-bir adam uzunda. diğerini de ctde koşarken duyuyor
    0:20-asıl efsane başlıyor demişsin ama 3 kill de normal. perfect spot falan yok:D
    0:35-infosu olabilir
    0:44-dediğin gibi yine infosu olabilir. anormal bir crosshair placement yok
    0:48-catwalkta takım arkadaşı var. yakınlarda adam olduğu infosunu almış olabilir. yaptığı hareket saçma ama sırf sana göre mantıklı gelen hareketi yapmadığı için hile diyemezsin
    0:58-adamın yerinin ve hpsinin infosu var. ayrıca koşma sesini alıyor. hp low oldugu için tec9 prefire atmaya çalışıyor. zoomsuz jumpshot awp şaşırtıcı değil
    1:24-jumpshotları hile kanıtı olarak koyma lütfen
    1:28-c4ün ikili kutuya kurulu olduğunu biliyor. omuz prefire ile yemlemeye çalışıyor. tnin infosu bile olabilir
    1:40-??? sen global olduğuna emin misin
    1:46-adam smoğa çok yakın. gotvde görünmese bile povda görünebilir
    1:56-normal smoke sprayi

BU VİDEODA hileye dair bir kanıt yok. adamın banlanıp banlanmaması umrumda değil. ÖNCEKİ BAŞARILARIN da umrumda değil

sen bu gidişler ömür boyu işsiz kalırsın

takım arkadaşı ban yemiş. kendisi ard arda salak saçma 10larca nick değişmiş.ban yemesi yakındır.ben kendisinde de olduğuna inanıyorum ama takım arkadaşı 4 gündür banlı. bence sen artık ne overwatch değerlendir ne de hile konularında yorum yap. cidden.

• quote:

1-2 süpheli hareket dışında ben birşey göremedim açıkcası..
    demoyu izledim, adam kesinlikle temiz :) ayrıca videoda ctdeki adamın yerini nasıl biliyor info verilmiş olabilir falan yazmışsın (glockla vurdugu) demoda adamı görüyor direk koşuyor yani demoyu bile dogru düzgün izlememişsiniz..
    ayrıca şunuda söyleden geçemicem bu videoyu hazırlayan arkadaş globalse ben goldnova olmak istiyorum gerçekten..

evet globalim. senin de nova olduğun kesinleşti. o maçta ve diğer maçlarda beraber oynadiği arkadaşları ban yemiş. temiz oyunmuş. kendisi de yakında yer ama bir şekilde oyun içinde görüş desteği almış.

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Tekrar izledim banada temiz geldi, özellikle 50.sn de adam zıplaya zıplaya geliyo kütür kütür nasıl duymuyor kapıdan mid kesen adam anlamadım, 1.40ta da full white adamı vuramıyor çok tuhah bana keleş seviyesi bi maç gibi geldi spraylere falanda bakarsak

okuma&anlama sorunların mı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

okuma&anlama sorunların mı var

Allah'a şükür yok emin ol. Ama senin görüp duyma değerlendirmede emin ol büyük sıkıntıların olduğu belli.1 sayfa yazı yazmişsın konu hakkında ama yanılmışsın. Adamın temiz olduğundan bahsetmişsin. Videoda bariz normal olarak açıklanamayacak pre fireları,smoke killeri temiz demişsin. Adam sağlam görüş desteği almış ki bu maçta DM gibi at gibi koşa koşa smoke duvar arkası sıka sıka çıkmış görememişsin. Ayrıca tanımadığın insanlara oyunu anlamıyorsun diye ilk mesajını atarsan böyle işte ters köşe olursun. Bir daha da lütfen daha da açacağım hile konularıma yorum yapmanı istemiyorum. Bırak eksik kalsın.
    yaw kardeş senin gerçekten sorunların var. banane arkadaşından ban yediyse yedi ben sana o demoda birşey yok diyorum sen gelmiş forumda mors olacak baska var mı diyorsun. eger anlamadıysan tekrar yazıyorum.. adam hile olabilir ban da yiyebilir, ama o demoda adamın hile oldugunu kanıtlayacak bir hareket yok.
  • quote:

yaw kardeş senin gerçekten sorunların var. banane arkadaşından ban yediyse yedi ben sana o demoda birşey yok diyorum sen gelmiş forumda mors olacak baska var mı diyorsun. eger anlamadıysan tekrar yazıyorum.. adam hile olabilir ban da yiyebilir, ama o demoda adamın hile oldugunu kanıtlayacak bir hareket yok.

nerenle izliyorsun hala yok diyorsun?
    ya seninle gerçekten tartışmak istemiyorum kardeşim bir video çekmişsin çoğu pozisyonun öncesi var, ses duyuyor dönüyor bla bla bla.. ama sen kendini o kadar kaptırmışsın ki ölüm kalım olayına çevirdin olayı bir kulaklığı takıp sakin sakin izlermisin demoyu ?
  • quote:

ya seninle gerçekten tartışmak istemiyorum kardeşim bir video çekmişsin çoğu pozisyonun öncesi var, ses duyuyor dönüyor bla bla bla.. ama sen kendini o kadar kaptırmışsın ki ölüm kalım olayına çevirdin olayı bir kulaklığı takıp sakin sakin izlermisin demoyu ?

lütfen sen tartışma zaten.
    videoda açıklanamayan bir şey yok her şeyi açıkladım. belli ki karşı argümanın yok. senin sorunun sadece oyunu anlamamak değil bence durum daha vahim

• quote:

videoda açıklanamayan bir şey yok her şeyi açıkladım. belli ki karşı argümanın yok. senin sorunun sadece oyunu anlamamak değil bence durum daha vahim

evet yanlışlıkla ban yemişler. sen haklısın işşsiz kardeş. dava açsınlar valveye.
    hala ayni seyi yaziyosun daha sana laf anlafmakla ugrasamam:D blok

• ayrıca bu inat nedir anlamıyorum. hatayı kabullenmek de erdemdir. adamlar ban yemiş işte nicklerini avatarlarını değiştirmişler.daha neyi açıklama ihtiyacı duyuyorsunuz ki. tamam de geç ya da sus.
  • bildirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KnoCKout

ayrıca bu inat nedir anlamıyorum. hatayı kabullenmek de erdemdir. adamlar ban yemiş işte nicklerini avatarlarını değiştirmişler.daha neyi açıklama ihtiyacı duyuyorsunuz ki. tamam de geç ya da sus.

Ban yemeleri demek bizim hatalı olduğumuzu göstermez, biz neyi değerlendirdik? Senin attığın 2 dk lık videoyu, hatta ilk mesajımda ne dedim ben konuya yazdığım iyi bak, video kısa buna göre değerlendirmek istemiyorum ama wh gibi dedim, sonradan izledim tekrar tekrar banada temiz geldi ama maçın tamamında ne oldu göremiyoruz biz sadece 2 dk yı değerlendirerek temiz dedik şimdi anladın mı?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.