Şimdi Ara

High Elo AD Rehberi (v0.3) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
35
Favori
7.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler baya yardımcı oldun. Masterys sayfalarını falan güncelleyebilme imkanın var mı? Bu arada şuan meada olan sivir mf gibi champler hakkında tüyo verebilir misin?
  • Haftasonu kabiliyetleri guncellerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline sağlık baya yararlı jinx'e runaan metasını nasıl değerlendiriyosun peki?
  • Kanka s6 için ne zamana hazır olur

• Koreliler aldı fakat cait kadar işlevsel degil + hasar eşyasindan kismak gerekecek.Lulu falan varda yapılabilir.Zaten jinx bu metada popüler degil tabiki deft disinda

• güzel rehber hocam ellerine sağlık bi de s6 için tekrar düzenlersen çok harika olur

• Üşengeçlikten tam okuyamadım ama emeğe +1

• Bende ad oynamaya başladım, çok fazla oynamadığım ara ara seçtiğim bir rol geliştirmeye çalışacağım konu güzel.
  • ----#Updated v0.3
    Yeni kabiliyetler eklendi.
  • Öncelikle güzel rehber ve faydalı videolar ellerine sağlık. Arkadaşların da belirttiği gibi Vayne sadece pratiğe dayalı bir şampiyon. Oyuna 3 ay önce Vayne ile başladım su an 53 k Vayne ile feedleyen noobtan feedlemeyen ama az kill alan noobluğa terfi ettim :) böyle zor bir karakter ile oyuna başlamanın büyük artıları oldu mekaniklerim çok gelişti ve zor olmayan adc ler ile gerçekten iyi işler yapıyorum. Vayne ile oyun taşıdığım günler de gelir umarım :)

• Lucian'dan başka Adc yok piyasada şu an. Sadece karşısına alınacak en iyi champ Ezreal.

Bazen duruma göre Caitlyn ve Jhin kullanılabilir.

Pek çok adc için ilk item youmuu ve ikinci item kara balta geçerli.

Vayne, Jinx gibi şampiyonlar troll-pick bence şu an.

• Aslında sivirde çok güçlü ama lucian gibi 1v9 çarı degil takıma bağlı.
    Vayne jinx gene oynanabilirde oyuncular genelde kendine güvenirse alıyolar herhangi bir adam iyi oynayamaz o yüzden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xerneo

Rehber güncellensin plz!

nerelerdesin xerneo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doubleimp

Aslında sivirde çok güçlü ama lucian gibi 1v9 çarı degil takıma bağlı.
    Vayne jinx gene oynanabilirde oyuncular genelde kendine güvenirse alıyolar herhangi bir adam iyi oynayamaz o yüzden

Hocam yuksek eloda iyi oynasan da is yapmaz bence Vayne. Yaptirmazlar yani.

Sivir takim kompozisyonuna gore gercekten is yapabiliyor bazi maclarda.

Nasil dengeleyecekler bu adc'leri hiç bilmiyorum valla.

• Rez

• Diğer adc leri de eklersen iyi olur rehber güzel

• herkezden sonrasını okumadım ona gelene kadar da 10 paragraf yazı vardı yani gene baya okumuş oldum, lol'e ilk başladığımda renektonu çok sevmiştim ve bir arkadaşın renekton rehberi vardı burda her matchup'da nasıl davranmanız gerektiğine kadar anlatıyordu o vatandaş sayesinde renek öğrenmiştim rehber olacaksa öyle olmalı , bu tür rehberler biraz daha alt seviye hatta baya baya, "sınavda kağıdı dolu göstermek isterken ben" modunda.
  • OzWall kullanıcısına yanıt
    matchuplarda sadece yazılı bilgi olacak rehberlerden çok train edip tecrübe edinmek önemli.Biz sadece tavsiye veriyoruz.Ayrıca botlanede sınırsız matchup var kime karşı agresif kime karşı defansif oynanacağını bilir zaten oyuncu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doubleimp

matchuplarda sadece yazılı bilgi olacak rehberlerden çok train edip tecrübe edinmek önemli.Biz sadece tavsiye veriyoruz.Ayrıca botlanede sınırsız matchup var kime karşı agresif kime karşı defansif oynanacağını bilir zaten oyuncu

"bilir zaten" diyorsan rehber mevzu kökten kapanır, rehberin amacı bilmeyere anlatmak değil mi zaten, 2'li kombinasyon olarak düşündüğünde çok fazla matchup var tabi doğru sınırsız demek işten kaçmak olur ben uğraşmam dersin o ayrı.Yani oyuna yeni başlayan adamlar için -yeni dediysem 30 level olup hala amatör sayılan oyunculardan bahsediyorum- renekton vs pantheon eşleşmesi çok kanserdir mesela çabuk tilt oluyorsan bi de sinirlenmekten rage atmakdan bişey öğrenemiyosun, vayne'in agresif botlanelere karşı mucadelesi gibi gibi

• OzWall kullanıcısına yanıt
    Heroyu anlatırken bahsediyoruz zaten botlane top gibi 1v1 den geçmiyor şu adcnin karşısına şu gelirse diye bişey olmuyor o yüzden.Güçlü veya pasif lane vardır kısaca
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.