Şimdi Ara

Hidden Artifact Challenge - Havoc DH Rehberi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben dün açtım. Tüm dg ları hc yaptım. Sıra alarak girdim hepsine. Karazhan dg ları cos arcway ve yeni dg da dahil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frost dk ile iyi zorlandim pes edip ciktim sonunda

• Blizzard istatistik tutmuş

Hidden Artifact Challenge - Havoc DH Rehberi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben saldım ya tek hatayla en başa atması, sıfırdan sokması vs. 1-2 aya yaparım :D
  • Evet 50-60 try'da bende almış bulunmaktayım, çok şükür kurtuldum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apakk

Evet 50-60 try'da bende almış bulunmaktayım, çok şükür kurtuldum..

%20 nerflendi hepsi

• Rhego kullanıcısına yanıt
    Xylem nerflenmedi. Tank nerflendi.
  • Aynen sadece tanklarınki nerflendi, dpse hiç bi bossa dokunmadılar ilk günden beri aynı hepsi. Tanklarınki aşırı zor oldugundan nerflediler hep

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    dps olarak da bence en zoru xylem
  • Son phase de gayet fiyasko oynasam da ben de alabildim :https://www.youtube.com/watch?v=2bcGXKqlQOM

Saçma sapan ölmeler de dahil 100 e yakın deneme gerekti. Aslında boss un zor tarafı, birkaç farklı mekaniği uygulaması. Örneğin frost tan sonra arcane atıp orblara geçtiği aşamada, arcane i interrupt yaparsanız 3-4 defa size vurana kadar atmaya devam ediyor. Onun yerine ilk cast ettiği arcane e dokunmazsanız direk orb aşamasına geçiyor. Dolayısıyla bazı aşamalarda interrupt yapmak yerine blur açıp damage i yemek phase değişimi açısından daha etkili. Diğer önemli bir kısım da Xylem i yakalamak için fel rush u birden fazla kez atmamak. 1 tane fel rush mutlaka darkness aşaması için hazır tutulmalı.

• Frostmourne Hungers kullanıcısına yanıt
    Valla son phase öncesi de çok sağlam geçmemiş açıkçası yine iyi almışsın hocam :d Shadow barrage'da kaçmak çok garanti ama dodgelarken dps yapmak daha yararlı oluyor. Şarkı da güzelmiş.

Edit: Şarkılar baya hoşuma gitti ya, alabilir miyim isimleri bir de? :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apakk -- 30 Nisan 2017; 16:58:43 >
  • Apakk kullanıcısına yanıt
    Bir iki orb a çarptık ama sağ sağlim atlattık Şarkı isimleri info da yazıyor video da.
  • Frostmourne Hungers kullanıcısına yanıt
    bi ayşe hatun sezmiştim zaten teşekkürler..
  • Ayşe hatun kadınsa bizim dışarıda gördüklerimiz ne

• Mirror Image bu fazda çok zorlanıyorum toz halinde paryaladığı noktaya ulaşamadan indiriyor yada kopyasını keserken yine hp yi bi anda indiriyor varmı bi püf noktası :)
  • iwhitewalker İ kullanıcısına yanıt
    Kameran haritaya dönük olsun boşluğa değil. Uçtugu gibi görebiliyosun, yada kaçırırsan mini mapde görebilirsin. Oraya doğru hızlıca fel rush ile gidebilirsin gidemiceğini anlarsan imageleri kese kese git

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.