Şimdi Ara

Hiçbiryeri üçleyemiyorum yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yaklaşık 10 savaştır hiçbir köyü üçleyemiyorum hep 2 yıldız alıyorum.
    Ordu kapasitesi 240'lık.
    Nasıl bir orduyla dalmalıyım 9.seviye dağınık düzenli köyleri bile üçlemekte zorluk çekiyorum.
    İyice üçleme özürlüsü oldum.

Hiçbiryeri üçleyemiyorum yardım

• kral ve kraliçeni yükseltmen lazım çok acil hemde en az 25 er seviye olmalılar
    kb9 ile kb9u 10binici 10valk 5duvar kırıcı 5büyücü 4şifacı 2okcu 1dalkavuk 2şifa 2öfke 1zehir kalene 5atıcı mutlaka son seviye 1zehir mutlaka son seviye alarak 3 yıldız alıyorum ben %90 3yıldız alıyorum tabi kral kraliçe 30ar seviye ve lab kb9a göre bitik
    sen kb9a dalarken şifacı binici yada şifacı valk yap önemli olan kraliçe yürütüp düşman kraliçe ve kaleyi yok etmek bu ikisini aldıgın anda binici yada valkları savaşa sürmenin vakti gelir :) kb10a da kb9 a da aynı taktık gider
  • Golem ve büyücüye bu kadar güvenmeyin; profilinde çok fazla eksik var.
    Hava birimlerin çok düşük seviyede, ayrıca kraliçeye önem vermen güzel ama aradaki fark kabul edilebilir seviyede değil.

Bu oyunda denge en önemli elemandır; binan th10 olup kralın 10 olursa; ben th9 köylerimden biriyle fullerim senin köyünü.
    Yani dengeden yoksun bina atlamaktansa dengeli düşük binalı köy her daim keyif verir.
    Naçizane.
  • Şimdi yeni taktik buldum.
    Yıldırımı 7.seviye yapıyorum.
    4 yıldırım, 1 öfke, 1 deprem kaleyede deprem ve balon alıyorsun.
    2 hava savunmasını büyülerle yıkıyorsun kalan 2 hava savunmasınıda ejder ve balonlarla yıktıktan sonra gerisi kolay.
    Ejderi 5.seviye yaparsam çok kolay olur.
  • bina 9 da lav tazı balon genelder üçlüyor sonuçta bina 10 dan dolayı fazladan büyü avantajı var.Bina 9 larda sorun olmuyor.Bina 10 lar için köyünün savunma seviyelerini bilmiyorum bendeki köyün savunmaları biraz düşük olduğu için savunması düşük seviyedeki köylerle eşleşiyorum.Bina 10 lar için golem,sihirbaz,tazı ve balon yada şifacılarla kraliçeyi yürütüp domuz saldırısı kullanıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Heroları yükseltmen gerekli acilen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.