Şimdi Ara

Hiçbir şey yapasım gelmiyor..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bütün günüm boş ve sersem bir şekilde geçiyor. Hiçbir şeye odaklanamıyorum. Hayatın dışında gibiyim.

Dizi izlemek, müzik dinlemek, kitap okumak falan hiçbirini yapasım gelmiyor. Bilgisayarda da bir şey yapmıyorum. Öyle 2-3 site arasında gezinip beynimi öldürüyorum. Gün bitmiş oluyor. Bilgisayarda bile bir şeye odaklanamıyorum. Bütün gün bilgisayar film izlesem ya da oyun oynasam anlayacağım..

Var mı benim gibi olan? Kendimi iğrenç hissediyorum.

• namaz kıl.cennete gidersin orda sen kral olursun, gelsin huriler gitsin şaraplar
  • Kendime geleyim diye bugün sürekli kahve, çay falan içtim ama fayda etmedi. Hatta midemi bozmuş oldum. Sanki beynim ile bedenim arasındaki bir kaç kablo kopmuş gibi.
  • Ben de öyleyim son zamanlarda yav
  • sürekli bir bağımlılığınız var mı? Alkol olur keyif verici maddeler, fazla yeme ya da masturbasyon. Dopamin sisteminizde bir sıkıntı var gibi, kendimden biliyorum bende aynı durumdayım.
  • Kan tahlili yaptırabilirsin kan değerlerinde bir şeyler eksik olabilir. Onun dışında depresyon durumlarında da oluyor böyle şeyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toriko

sürekli bir bağımlılığınız var mı? Alkol olur keyif verici maddeler, fazla yeme ya da masturbasyon. Dopamin sisteminizde bir sıkıntı var gibi, kendimden biliyorum bende aynı durumdayım.
    Hiçbiri yok.
  • Nofap yap 60 günde sonsuza dek kurtul
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8931184CD

Nofap yap 60 günde sonsuza dek kurtul
    3 ay kadar denemiştim. Olumlu bir etkisini görmedim. Tamamen uydurulmuş bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05C9F9077

3 ay kadar denemiştim. Olumlu bir etkisini görmedim. Tamamen uydurulmuş bir şey.

Alıntıları Göster
    Günde 3 kere yapıyorum ben.
  • yapasının gelmesini beklersen daha çok beklersin. Benimde şuan hiçbir şey yapasım yok ama proje ile çalışacam şimdi. Canım istemiyor ama napayım yapmak zorundayım böyle zorluyorum kendimi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.