Şimdi Ara

Hiçbir İstediğim Olmadı Be Bu Hayatta (QQ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Olmadı be olmadı hep ters gitti Korktuğum şeyler hep başıma geldi

Edit Hala aynı şekil tam gaz devam ediyor. Hayallerim var herkes gibi bu imkansızlıklarla nasıl gerçekleştireceğim bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokbeolumbe -- 15 Ekim 2015; 11:03:41 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Ah be dostum ben yazsam şimdi kim bilir kaç paragraf olur. Hiç dökülmesin daha iyi... Büyük ihtimal ben yazınca şükür edersin.
  • ya sanki benim hayalım güllük gülistanlık her gün borçlar ödencekmi haciz gelecekmi korkusuyla yaşıyorum iphone 6 taksidi ödeyemedim her ay 200 lira ödeyecek gücüm yok asgari ücretle anca bu kadar en ufak şeyde olmadı ters gitti diyorsunuz
  • Beterin beteri var panpa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sana müstahak olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneox

ya sanki benim hayalım güllük gülistanlık her gün borçlar ödencekmi haciz gelecekmi korkusuyla yaşıyorum iphone 6 taksidi ödeyemedim her ay 200 lira ödeyecek gücüm yok asgari ücretle anca bu kadar en ufak şeyde olmadı ters gitti diyorsunuz

Benim yolunda giden birşeyim yok. Hayatıma yön veremiyorum. Hiçbir istediğim olmuyor. Olmamasını istediğim şeyler gerçekleşiyor.

• vay anam vay neler dönmüş serhat ya
  • Aynen benim de oyle.Saciyorum ama toparlayamiyorum.Ne icin cabaladiysam elimde kaldi.Yapacak bir sey yok.Tekrar tekrar deniyorum.Bir gun toplicam.Ama boyle mutlu olmayi ogrendim.Istediklerim gerceklessin mutlu olcam falan diye sartlanirdim
    Yok oylr sdy.Mutluluk ben de her daim :)

•  Hiçbir İstediğim Olmadı Be Bu Hayatta (QQ)
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

• aqLâTTın
  • quote:

ya sanki benim hayalım güllük gülistanlık her gün borçlar ödencekmi haciz gelecekmi korkusuyla yaşıyorum iphone 6 taksidi ödeyemedim her ay 200 lira ödeyecek gücüm yok asgari ücretle anca bu kadar en ufak şeyde olmadı ters gitti diyorsunuz

Kusura bakma ama asgari ücretle gidip 2500 tl ye telefon almışsan müstehaktır.

• quote:

Kardesim durumun el vermiyorsa İphone 6 i ne diye aliyorsun.

• Biz sanki çok mutlu yaşıyoruz.
  • vay be kimsenin istediği şeyler olmamış, benim istediğim her şey oluyo beyler bi gün yolda giderken kaldırımda lamba buldum o zaman cinselliğe açtım lambayı okşamaya başladım tam ileri gidiyodum içinden cin çıktı, benim namusum var bana dokunma yeter ki ne istersen benden ne dilersen yaparım dedi o günden beri ne istersem oluyo beyler umduğum ne varsa başıma geliyo. Alaattin 25 İstanbul

• Qashqai istemiste olmamış gibi anladim başlıktan.

• vazgeçtim.yorumsuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Güneyli Şaman -- 18 Temmuz 2015; 19:59:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.