Şimdi Ara

Hiç zevk almadım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni bir guilde girdim ve guild masteri gel seni bir kasayım dedi. Bende olur dedim neyse adam gece 01 de kasmaya başladı. Ertesi sabah saat 8 de baktığımda hala kasıyordu ve 60 lvl %1.5 ex iken 61 lvl %5 olmuşum. Adam her gece guilddekileri bu şekilde kasıyorum çünkü guildin güçlenmesini istiyorum dedi. Ama ben bu şekilde devam edersem yaklaşık bir ay sonra orta halli sayılabilecek bir farmla 80 olurum diye bir hesap yaptım ve baktımki oyun monotonlaşıyor. Bu arada hiç bot ve ticket kullanmadan sırf elle kasıyordum.

Bu şekilde kasılınca itemları güzelleştirmek, questleri yapmak, lvl atlamanın zorluğu ve atlayınca duyulan zevk vb. gibi oyunu bence güzelleştiren hazları alamayacağımı farkettim.

Sanırım bu plvl işini biraz bırakıp kendimce çizdiğim ve zevk aldığım yolda devam edeceğim.

Herkese iyi oyunlar dilerim.

• Katılıyorum sana pvl başka elle kasmak ayrı şeyler.
  • ya ne güzel bulmusun adamını kastır 80 olduktan sonra istedigini yaparsın..

öyle bi adam bulmussun daha ne istiyon ben geleyimde servere beni kassın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigidoo -- 3 Mart 2008; 12:11:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: yigidoo

ya ne güzel bulmusun adamını kastır 80 olduktan sonra istedigini yaparsın..

öyle bi adam bulmussun daha ne istiyon ben geleyimde servere beni kassın..

Evet bencede böyle yap.

Elle kasmak çok daha zevkli tamam ama biraz yüksel oyun daha da zevkli olur senin için.

Diğer türlü kasarsın bi yere kadar sıkılırsın.
  • Öyle mastera can kurban.
    Hem elle kassanda plvlde aynı kapıya çıkıyor.
    İllegal bir program kullanmıyorsun.Oyunun kendi içinde barındırdığı bir özellik plvl.Bence öyle masterı bulmuşken kaçırma.
  • katılıyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: saygacfurkan

Öyle mastera can kurban.
    İllegal bir program kullanmıyorsun.Oyunun kendi içinde barındırdığı bir özellik plvl.Bence öyle masterı bulmuşken kaçırma.
  • o masteri benle bi tanıştır
  • kastır ama sonra adama ıhanet etme dostu ol
  • quote:

Öyle mastera can kurban.

+1905
  • Bende elle kasıorum keske benı bırı böle kassın dıe yalvarıorm.yalvarıorum derken cok ıstıorum bı oyun ıcın kımseye yalvarcak hale düşmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0asisKinq -- 3 Mart 2008; 16:44:19 >
  • kardeşim ama oyunun zevki 40 levelden sonra çıkıyor mesala bnm xbow+dagger im var farm yaptım ve şuan çok zevkli lvl 48 im sp sıkıntısı flnda çekmiorum bn pvl iyi birşey..(((bu bnm fikrim)))
  • plvl bence çok güzel bişey ama olvllarda zaten kasması zevkli olduğundan doğru plvldan zeevk almayabilirsin ben olsam skilleri hemen geri çeker 9 gap farmla 80 farmını tamamlar sonrada 0 gapla 80 e kadar kasardım hem adam sana bedava farm yapar uğraşmayada gerek kalmaz onun istediğide olur
  • hic mastery uplama 9 gap olsun farmın da olmus olur bende elle kasıyorum ama birisi gelip kassa beni hic de fena olmaz
    bu arada elle kasmak gercekten zevkli tek kotu yanı cabucak yuksek olamamak
    bu fırsatı kacırma derim
  • iyilikte yaramıyo size yaw adam ne güzel hergün kasıyomuş pfff
  • kastir işte adam kasiyosa ne istiyon
  • Başlık çok gral
  • BEN KİMSEYE MUHTAÇ DEĞİLİM
  • quote:

Orjinalden alıntı: nadirgurece

BEN KİMSEYE MUHTAÇ DEĞİLİM

Allah muhtaç etmesin...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: nadirgurece

BEN KİMSEYE MUHTAÇ DEĞİLİM

Allah muhtaç etmesin...

ee aslana sormuşlar ensen niye kalın diye kendi işimi kendim görürüm demiş
    yahut kasaba yalvarcana keser .......... yersin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.