Şimdi Ara

Hiç kullanım yapmayanlar için hattın devam etmesi için en ucuz tarife tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mevcutta faturalı esnek tarifem var ve taahhütü yakında bitiyor. Taahhüt sonrası için duruma göre faturasıza da geçebilirim tavsiyeye göre.

İhtiyacım olan şey; yurtdışına taşınacağım için arada bir Türkiye'ye geldikçe ve yurtdışındayken bankacılık işlemlerinde şifre vs. amacıyla bu hattımı kullanmak istiyorum (en azından bir süre için). Merak ettiğim herhangi bir aylık paket vs. seçmeden sadece kullanım bazlı ücretlendirilien bir tarife var mıdır? Hemen hiç kullanım yapmayacağım, en fazla Türkiye'deyken ek paket yüklerim. Faturasız için standart tarife diye bir şey gördüm ama detayına ulaşamadım. Faturalı için bu tarz bir tarife görmedim. Faturasıza geçersem 6 ayda bir yükleme yapmam yeterli olacak mıdır?

Tavsiyesi olan var mıdır?

• En uygun bimcell hocam bence sana.

6 sn 1kr

1 sms 10krs

1gb 9 tl olmasi lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 ayda bir hat taşıyın ben öyle yapıyorum

• yurt dışına çıkıyormuşunuz hattınızı taşıyın vodafone faturasıza geçirmek için uğraştırabilir hattınızı faturasız 1 hatta taşıyın gelince paket satın alır kullanırsınız
  • Vodafone faturasizda hatti heryerindirkme gecirin

HERYERİNDİRİM Yazip 7000e atin bu tarifede icerik yok konusmalar ucuz oluyor 4 5ayda bir 15tl yukleseniz yeterli

• Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar
  • benimde kullanmadığım bir hat var 1 ay sonra kapanacak suan aramalara kapalı

acaba bunu beklemede kalması için hangi operatore tasısam

direk taşıyınca süre ne kdr uzuyor?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.