Şimdi Ara

Hiç film izlemeyen kişiye öneriler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar genellikle hiç film izlemem. Yavaş yavaş izlemeye başladım. Etkisi altında kalacağım, önerdiğiniz filmler var mı? Hayat boyu izlediğiniz en çok etkilendiğiniz filmi yazar mısınız? Hiç film izlemeyen birisiyim zaten konu farketmez.

• Inception, Yıldızlararası, Zindan Adası, Esaretin Bedeli, Schindler'in Listesi. Çok var da işte tek tek yazılmaz Imdb top 250'den başla çok eski gelenleri atlarsın istersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angry Toad -- 17 Şubat 2019; 22:53:11 >
  • Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption-1994)
    Oyun (The Game-1997)
    Yedi (Se7en-1995)
    Olağan Şüpheliler (The Usual Suspects-1995)
    Blade Runner-1982
    Blade Runner 2049-2017
    The Thing-1982
    Büyük Hesaplaşma (Heat-1995)
    Ronin-1998 (Bu gece Beyaz tv de oynadı.Muhtemelen geç vakitte tekrarını verir.)
  • Braveheart
    Forest gump

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim değişmez 1 numaram Dead Poets Society (1989).
  • obili O kullanıcısına yanıt
    Evet onu unutmuşum. Bir diğer unuttuğum film ; Şeytan Çıkmazı (Angel Heart-1987). Gerçi benim liste biraz gerilim ağırlıklı oldu ya neyse. Ama birşeye ilk başlarken ilgiyi canlı tutan yapımlarla başlamak iyidir. Ben okuma alışkanlığımı Stephen King e borçluyum mesela.
  • Yüzüklerin Efendisi serisi, Yeşil Yol, Umudunu Kaybetme, Intouchables, Pi'nin Yaşamı, Titanic, The man from earth, Leon.

Hepsi birbirinden güzel. Vakit kaybetmeden izlemeni tavsiye ederim.

• Fight club

• Yukaridakiler zaten klasik herkes bi yolunu bulur izler,+

Unbroken
    Whiplash
    The man from earth

• Nocturnal animals
    Room(Gizli Dünya)
    Seven
    Logan
    Get out(Kapan)
    World War Z
    World of War
    Equilibrium
    American Psycho
    Batman Dark Knight
    Hostiles
    Public enemies
    Prestige
    Bunları izle hocam bitince haber ver bunun 5 katı daha çıkar :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackWondo -- 17 Mart 2019; 22:8:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acalipto ile başla, bırakamazsın

• Dostum kendin internet sitemde tavsiye film listesi hazırladım. Gözatmanızı öneririm...

Şöyle bir üçlü yapnak gerekirse;
    1- Sisters Biraderler
    2- The Maiden Heist
    3- Mile 22 😉

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar sağolun bir çoğuna baktım izledim. Ama dram konulu filmleri pek sevemedim. Hızlandırıp geçtim. Belki de iyi bir dram filmine denk gelmemişimdir. Diğer aksiyon/gerilim filmleri güzeldi. Tabi daha hepsi bitmedi :D ama İMDB ilk sıraların neredeyse hepsi bitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmam Bayıldı

Arkadaşlar sağolun bir çoğuna baktım izledim. Ama dram konulu filmleri pek sevemedim. Hızlandırıp geçtim. Belki de iyi bir dram filmine denk gelmemişimdir. Diğer aksiyon/gerilim filmleri güzeldi. Tabi daha hepsi bitmedi :D ama İMDB ilk sıraların neredeyse hepsi bitti.
    The Green Mile, Whiplash, The Shawshank Redemption, Schindler's List, The Pursuit of Happyness falan önermişler daha iyi n kaldı ki düşünmeden edemiyorum Bu yazdıklarımın hepsi kült(Whiplash hariç) ve neredeyse herkes tarafından sevilen filmler. Bende sana bir kaç film ateşleyeyim boşuna yazmış olmayalım

-Saving Private Ryan
    -The Godfather(seri)
    -12 Angry Man (Bunların imdb top listesinde olduğu için başa yazayım dedim.)

-127 hours
    -Arrival
    -Kick Ass I-II
    -Searching (2018)
    -The Book of Eli
    -The Curious Case of Benjamin Button (çok iyi film kesin izle.)

ve The Man From Earth (Dünyalı) önerilmesine rağmen hala izlemediysen hemen her şeyi bırak ve izle.

• https://www.imdb.com/list/ls000050027/

Bu listedeki adamların filmlerini izle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jouska -- 22 Mart 2019; 7:6:52 >
  • Aragramir kullanıcısına yanıt
    Bunları da izleyeceğim hocam. The Godfather izleyeceğim ama her seferinde çok uzun deyip izlemiyorum
    Dünyalıyı da en kısa zamanda izleyeceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.