Şimdi Ara

Hiç bilgim yok , tavsiyelerinizi bekliyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar , Sony vaio bilgisayarım artık 5. senesini dolduruyor. Yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum.

Sorduğumda Asus önerildi genelde benim de kafama yattı. 2000-2200 civarında bir bilgisayar bulup indirim yakalamaya çalışırım diyorum. Bilgisayarı çalışırken ve kafa dağıtırken kullanıyorum. O yüzden hızlı olsun istiyorum. Isınmayan , seri işlem yapan ve görüntü kalitesi kötü olmayan bir bilgisayar arıyorum . Asus ' a güvenebilir miyim ?
    i7 işlemci ve 8gb ddr3 ramli bilgisayarlara baktım . ama i5 i7 nasıl farklar yaratır bilmiyorum.Forumda birinin "i7 almama gerek yok i5 alıcam çünkü oyun için alıyorum yazdığını gördüm " . Benim asıl amacım oyun değil playstation da olduğu için ancak yükleyeceğim oyunlar olabilir onlarda da sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyorum bu seviyedeki laptoplar. Seri ve ısınma problemi olmayan , şarjsız 3 saat üzerinde kullanabileceğim bir laptop istiyorum. 2000-2200 civarı için çok mu şey istiyorum bilmiyorum.bilgisayar donanımından hiç anlamıyorum . Önerilerinizi bekliyorum

• elegantt E kullanıcısına yanıt
    3 Senelik TOSHIBA kullanıcısıyım tavsiye ederim. Serviste arızalanan ürünler arasında en az TOSHIBA ve ASUS

Tabi uzun süre kalıcılığı kullancıya bağlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1881-1938 -- 31 Ağustos 2014; 2:13:55 >
  • Toshibayi sakın alma derim aşırı ısınıyor en iyisi asus tabiki o butcede cok ii bir asus bulabilirsiniz suan mesgulum aksama dogru laptop bulabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler. Slayt açıkken ve ya internette dolaşırken Isınamaması ve sessiz çalışması çok önemli benim için. İ7 i5 ne kadar farklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.