Şimdi Ara

Hiç arkadaşım yok (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
3
Favori
2.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen bu lafı çok yanlış anlamışsın.
    Bu laf saydığın kriterler için kullanılmaz. Kişilik olarak kullanılır.
    Örnek veriyorum dürüst arkadaşların vardır. Bu senin kişiliğini belirtir. Etrafında hep keş vardır. Sende keşsindir. Hoşgörülü insanlarla takılırsın. Sende hoşgörülüsündür.
    Ben hiç yalan söyleyen, sürekli sallayanlarla arkadaşlığımı devam ettiremedim.Olmuyor. Ama okul zamanlarımda asla ne bölüm ne üniversite ayırt etmedim. Asla karşındaki kişiyi sahip olduğu makam, mevki yada bilgisi için sevmemeli- değer vermemelisin. Çünkü karşındaki ne olursa olsun bir birey. Bir insan.
  • arkadaşlar her zaman birbirine zarar verir. arkadaşın yoksa çok iyi. arkadaşların varsa onlar yüzünden her türlü bela ile yüzleşir. kazık yersin. restorana gidersin arkadaşların hesabı sana ödetirler. yola gidersin arabana biner yol parası vermezler. işin varsa hep onların da işleri vardır meşgullerdir. borç para istesen hiç paraları olmadığını söylerler, aynı gün iphone 25 almışlardır. erkek adamın olabilecek en iyi arkadaşı eşine sadık karısıdır. öyle kadınların nesli tükenmiştir ülkemizde yoktur.

• Hocam tipte bitiyor bence bu arada tipin ortalama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferid4444444

Hocam tipte bitiyor bence bu arada tipin ortalama

Gerçek hayatta, canlı gözlerle görseniz, emin olun "ortalama" demessiniz Hocam :-)

Her türlü kamera karşısında B*k gibi gözüküyorum çünkü :-)

Belki inanmıyacaksınız ama çoğu zaman olur kızların ben arabanın içindeyken bana baktıklarını söyler annem ile babam, ben ise bakamam onlara sebep? m*lım başka bir açıklaması yok :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D67828229 -- 15 Ocak 2021; 23:50:20 >
  • Hocam gene bakıyolarmış ben o kadar iğrencim ki ...... neyse gene kötü anılar geldi aklıma

• Yks arkadaşı olabiliriz hocam
  • hearthland kullanıcısına yanıt
    Çok doğru.
  • Yaş ve üni bilgisi alalım
  • Bakma zaten ağa bi insan niye tanımadıklarına bakar ki
  • 20 yaş altı ile konuşmuyorum nesil farkı var nerdeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Good_Library

İühf

Galiba yaşlanmışım. Forumdaki götü abü tarzı okul kısaltmaları bana çok uzak geliyor. Böyle random gülüş gibi okul adlarını ezbere mi biliyorsunuz yav hepiniz

• Slim Charles kullanıcısına yanıt

Yaşlılıktan değil de forumun üniversiteye hazırlık bölümünde böyle kısaltmalar kullanılır ve o bölümde zaman geçirenler bilir az çok bunları

• Dostum senin gibi insanlardan nefret ediyorum, karşıma çıksan selamını bile almam. Kırıcı oluyorsam da kusura bakma ama öyle.

• Sherlock69 kullanıcısına yanıt
    Niçin hocam
  • Bogazicili_zekiye kullanıcısına yanıt
    Artık var
  • Bogazicili_zekiye kullanıcısına yanıt

Yukarıda bir arkadaş söylemiş, çıkarcı bir yapın var gibi görünüyor. Genelde okulu bölümü hayatın merkezine koyan insanlar böyledir. Şahsen arkadaşlık kurmak istemem. Sana günahını vermez, kuyunu kazar. Genelliyorum tabi ki konuşurken gördüğüm insanlardan. Sen öylesindir böylesindir bilemem. Ama bence biraz karşılıksız iyilik yapmayı huy edinmek iyidir.

• Sherlock69 kullanıcısına yanıt
    Yorumunuzu beğendim hocam güzel görüşleriniz için teşekkürler. Karşılıksız iyi olmak iyi görmek iyidir dediğiniz gibi haklısınız
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.