Şimdi Ara

Hiç aklımda yokken PS4 PRO aldım. Plus hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün canım sıkıldı bugünde şöyle bi pslere bakayım dedim. PS4 Pro almışım. En son ps3 ilk çıktığı zaman almıştım 1-2 yıl takılmıştım hala duruyor alet ama çok eskidi kasıyor takılıyor. Şimdi PSN PLus diye birşey vardı o zamanlar hala var sanırım. Ama aklıma takılan şimdi ps plus oyunlarına baktım çok kötü bu ay... Ve ayda 20 tl.

* Şimdi ben plus alırsam, plusun daha önce verdiği oyunlara da erişim sağlar mıyım ? Yoksa sadece bu ayki oyunlara mı ? O halde bu ay başlatmak mantıksız değil mi ?
    * Birde ps4 de ücretsiz oyunlar da mevcut mu ?
    * Ayrıca oyun değişim ve uygun fiyata oyun alımları için önereceğiniz siteler ve yöntemler var mıdır ?
    * PSN'de bulunan ps3 oyunlarını oynamamız mümkün değildir herhalde ? Dualshock 3 de aynı şekilde ?
    * Birde kız arkadaş ile oynanacak oyunlar (2 kollu) yazabilirmisiniz bildikleriniz varsa ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikotrex -- 15 Mayıs 2017; 11:46:48 >

• Merhaba hayırlı olsun öncelikle güle güle kullanın.

1. Soru: Geçmişe dönük erişemezsin sadece başlattığın aydan itibaren ve gelecek aylara ait olan oyunlara erişim sağlarsın geçmişe dönük değildir.

2. Soru: Evet bedava oyunlar var ancak çoğu hatta hemen hemen hepsi plus üyelik istemektedir.

3. Soru: Donanımhaber in bu konu ile ilgili ikinci el alım satım yeri mevcut ve haricen sahibinden.com veya letgo gibi uygulamalardan alabilirsiniz.

4. Soru: Ps3 oyunlarına remasteredlar hariç erişim yok diye biliyorum başka bir arkadaş teyit ederse daha iyi olur.

5. Soru: Ben tek takıldığım için bu soruya verecek cevabım yok ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kız arkadaşla oynanacak oyunlar, overcooked, little big planet 3, until dawn (kız arkadaşın oynar sen izlersin)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Aşağıdaki konulardan ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/yeni-ps3-ps4-oyunu-alacaklar-oyunlar-hakkinda-soru-sormak-isteyenler-basligi--37480580

İyi forumlar
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.