Şimdi Ara

Hi-Level Hlv-T707 Rom Buyrun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
13.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bi müşterim hi-level hlv- t707 tablet getirdi andorid yazısında kalıyor A101den almıs geri götürmüş servise götürmeniz lazım demisler. oda uğraşmak istemediğnden bana getirdi uzun uğraşlar sonucu bi rom buldum çalıştırdım ama kamera çalışmıyor bende kendisine söyledim olsun dedi.o şekilde teslim ettim.eğer işinize görecekse romu ekliyorum sadece kamera çalısmıyor bilginize..

buyrun burdan indirin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucky44 -- 2 Şubat 2014; 21:32:45 >

• bende A101 de tablete bakıyım derken elimden düştü ekranı kırıldı eleman almak zorunda olduğumu söyledi mecbur aldım şimdi dokunmatiği çalışmıyor ne yapıyım bunu ucuz yollu birşey uyduramaz mıyız?
  • http://www.turktablet.net/hlv-t707-icin-7-inc-dokunmatik-panel-urun371.html

yukarıdaki linkte 40 tl yazıyor. değiştirmeyi bilirseniz belki kendinizde değiştirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfve

http://www.turktablet.net/hlv-t707-icin-7-inc-dokunmatik-panel-urun371.html

yukarıdaki linkte 40 tl yazıyor. değiştirmeyi bilirseniz belki kendinizde değiştirebilirsiniz.

evet kendim yapabilirim teşekkürler :)
  • ama ürün temin edilememektedir diyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucky44

arkadaşlar bi müşterim hi-level hlv- t707 tablet getirdi andorid yazısında kalıyor A101den almıs geri götürmüş servise götürmeniz lazım demisler. oda uğraşmak istemediğnden bana getirdi uzun uğraşlar sonucu bi rom buldum çalıştırdım ama kamera çalışmıyor bende kendisine söyledim olsun dedi.o şekilde teslim ettim.eğer işinize görecekse romu ekliyorum sadece kamera çalısmıyor bilginize..

buyrun burdan indirin

başka link varmı ?
    buradan indirilmiyor

• sag üst köşede mavı butonun yanında 268.5 mb yazan var ona tıklayın sonra sağdaki butonu tıklayın ındırıyorrr.
  • quote:

arkadaşlar bi müşterim hi-level hlv- t707 tablet getirdi andorid yazısında kalıyor A101den almıs geri götürmüş servise götürmeniz lazım demisler. oda uğraşmak istemediğnden bana getirdi uzun uğraşlar sonucu bi rom buldum çalıştırdım ama kamera çalışmıyor bende kendisine söyledim olsun dedi.o şekilde teslim ettim.eğer işinize görecekse romu ekliyorum sadece kamera çalısmıyor bilginize..

buyrun burdan indirin

kardeş ben indirdim ama nasıl yapcam bi yazarmısın lütfen bağladım pc ye ama bir türlü olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: dileginim

bende A101 de tablete bakıyım derken elimden düştü ekranı kırıldı eleman almak zorunda olduğumu söyledi mecbur aldım şimdi dokunmatiği çalışmıyor ne yapıyım bunu ucuz yollu birşey uyduramaz mıyız?

Dokunmatik çalışmıyorsa şurada anlatılanları yapabilirsiniz. Servisi 85 lira çekiyor.
    http://www.konforum.com/konu-tablet-bilgisayar-on-cam-dokunmatik-ekran-degisimi-202.html

• indirdikten sonra rom yükleme nasıl oluyor anlatırsanız memnun olurum teşekkürler
  • abicim merhaba 9 yaşında kardeşim karne hediyesi olarak almıştık sevindi ama bu olay oldu allah rızası için anlatırmısın sunu kardeşim çok üzülüyor
  • android yazısında kalıyor
  • abim allah rızası için bi el atıver
  • quote:

buyrun burdan indirin

Evet bende yükledim.sadece kamerası çalışmıyor.gerisinde sorun yok.

• abi bi anlatırmısın lütfen dosyayı indirdim ama ne yapacağımı bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatminkar

abi bi anlatırmısın lütfen dosyayı indirdim ama ne yapacağımı bilmiyorum

dosyayı indirdiysen sıra sıra anlatıyorum.

1-RAR dosyasından çıkardığın dosyaları aç.
    2-Pad End User UpgradeV1.01 isimli klasörü aç ve aşağıda SETUP dosyasını bilgisayarına kur(Ben windows7-64bit sistemle denedim)
    3-kurulum bittikten sonra C:\Program Files\Actions\PAD Firmware Upgrade 1.01\Product klasöründe PAD Firmware Upgrade isimli dosyaya çift tıkla
    4- tablet açık durumdayken yani şifre ekranında iken ( şarj Yüzde 50 nin üstünde olması lazım) USB kablosunun bir ucunu tablete diğer ucunu bilgisayarınızın usb portuna bağlayınız.
    5-aygıt yöneticisine gidip reeder a8 yazısını görmeniz gerekiyor.yanında soru işareti olması lazım.soru işaretli olarak ta kalması lazım.
    yaklaşık 30 saniye bekleyin. sonra çift tıkladığınız PAD Firmware Upgrade programının sağ tarafında yenile butonu var.buraya tıklayın ve firmware i nereye indirdi iseniz oradaki (HLV-T707\PC99%28ATM%29\PC99(ATM)\PC99(ATM)\juli.fw dosyasını seçin.
    seçtikten sonra yeni butonunun altındaki aşağı doğru ok işareti olan buton aktif olacaktır.o butona tıklayın ve birmesini bekleyin.

RESİMLİ ANLATAMIYORUM zamanın yok şu anda.eğer anlamayan olursa RESİMLİ ANLATIMINI DA YAPARIM.GEREKİRSE VİDEO YA ÇEKERİM.
     Hi-Level Hlv-T707 Rom Buyrun

• Abi tablet şifre ekranindayken demişsinde bende android yazısında takılı Biraz anlatirmisin kafam karistida
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatminkar

Abi tablet şifre ekranindayken demişsinde bende android yazısında takılı Biraz anlatirmisin kafam karistida

farketmez cihaz açık durumda olması lazım ve aygıt yöneticisinde cihazı görmen lazım
    eğer aygıt yöneticisinde cihazı görebiliyorsan yapabilirsin.
  • abi ben tableti bir hafta önce sevise gönderdim ancak ekranında köşesinde çatlak vardı adamlar sırf bu yüzden yapmamışlar ürünü yazılımda problem olmasına rağmen sence bu firmanın yoksa benimmi suçum

tablet daha gelmedi ancak 1,5 hafta önce aygıt yöneticisinde tablet görünüyordu birde sd kart takmak gerekiyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: dileginim

bende A101 de tablete bakıyım derken elimden düştü ekranı kırıldı eleman almak zorunda olduğumu söyledi mecbur aldım şimdi dokunmatiği çalışmıyor ne yapıyım bunu ucuz yollu birşey uyduramaz mıyız?

pek de hamaratmışız...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.