Şimdi Ara

Hi-Level HLV-T702 İnceleme ve Destek (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
13.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: peterpan216

quote:

Orijinalden alıntı: looooon

quote:

Orijinalden alıntı: warisover

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Cihazı rootladım isteyenler için anlatayım;
    Öncelikle cihazı rootlamak cihazınızı garanti kapsamı dışına çıkarabilir. Bu karar sizin yükümlülüğünüzdedir.

1. Bilgisayarınıza adb driver yüklemek için pdanet'i bilgisayarınıza kurunuz. buradan.
    (pdanet pc ve andorid arasında internet paylaşımı yapmak için kullanılan bir uygulamadır. Şu vaziyette işimize pek yaramıyacaktır çünkü tabletimiz dahili 3g bağlantısını desteklemiyor. Bu uygulamayı bilgisayarımız adb driveri yüklesin diye kuruyoruz.)

2.Tabletinizden ayarlar>geliştirici seçenekleri>usb hata ayıklamayı aktif edin.

3.Zhuodashi programını bilgisayarınıza indirin ve kurun. buradan.
    Program malesef çince ancak fazla bir eylem gercekleştirmeyeceğimiz için resimle tıklamanız gereken yeri göstereceğim.)

4.Tableti bilgisayara bağlayın. Bilgisayar tableti tanıyana kadar bekleyin.

5.Zhuodashi programını çalıştırın. Program tabletinizi tanıyacaktır ve sağdaki root seçeneğine tıklayın. Resimde görünüyor.
     Hi-Level HLV-T702 İnceleme ve Destek

6.İşlem bitince tabletinizi kapatın ve usbden çıkarın.

7.Cihaz rootlandı.

8.Uygulamaların içerisine supersu gelmiş olacak.
    (İlk denememde başarılı olamadım nedeni bilinmez eğer böyle bir durumla sizde karşılaşırsanız adımları tekrar uygulamanızı öneririm.)

Root onayı isteyen uygulamaları yükleyip denedim ve Başarılı sonuçlar aldım.

Yardım için çok teşekkürler warisover. Anlatılanların hepsini yaptım, en az 3 kez. İlk 2 seferde SU'yu atmadı, sonuncuda attı. Ancak şimdi de SU'yu çalıştırınca "There is no binary installed..." diye bir hata veriyor ve Market App de root'u görmediğini söylüyor :((

Root checker uygulamasını yükleyip rootun başarılı olup olmadığını bir kontrol edin hocam. Eğer başarılı diyorsa SU'yu güncelleyin. Eğer güncellemede sorun çıkarsa Su'yu silip yenisini playden yükleyin. Yine sorun çözülmezse tekrar bakalım.

Rootchecker'ı yükleyip çalıştırdım. Sanırım başarılı olmadı :( SU location: not found diyor.

Root işleminiz başarılı olmamış demek ki hocam o yüzden SU o hatayı veriyor. Adımları tekrar denemenizi öneririm.

Yardımınız için çok teşekkürler. Adımları en az 10 kere daha tekrar ettim.

Ancak zhuodashi'nin yüklediği SU tablete çakıldı, söküp atamıyorum, güncelleyemiyorum, üzerine yenisini yükleyemiyorum. İngilizce bir forumdasakın zhuodashi kullanmayın, root ediyor ama tablette hackli bir SU bırakıyor, ne güncelleyebiliyor ne de kaldırabiliyorsunuz demiş. Tabi ben bunu çok sonra gördüm. Şimdi forum forum dolaşıp çözmeye çalışıyorum :((

Böyle bişey olduğunu sanmıyorum. Kaldırıp geri yüklemişliğim var. İki kere de fabrika ayarlarına dönüp tekrar kurdum Su' yu. Fabrika ayarlarına dönmeyi denediniz mi?(Eğer Su yu uygulamalardan kaldıramıyorsanız.)

Fabrika ayarlarına dönmeyi denememiştim . Bir de onu deneyeyim şimdi. Teşekkürler.

Hay bin acılı köfte Fabrika ayarlarına döndüm ve SU hala duruyor

Yılmak yok, çalışmaya devam. Bu aleti ya root edecem, ya da o beni root edecek :P

Sonunda root ettim aleti

Tekrar fabrika ayarları yaptıktan sonra adb driver'ı yeniden kurdum. Zhuodashi son sürümü (2.2.12) kurup çalıştırdım ve tekrar root ettim, sonunda oldu.

Market Enabler ve root check sorunsuz çalıştı.

Yardım için çok teşekkürler.

Hayırlı olsun hocam.

arkadaşın fabrika ayarlarına dönerek halletiği sorunu ben yapamadım.root ettim supersu da çıktı ama cihaz root olmadı.lütfen yardım et kardeşim....

Ben fabrika ayarlarına döndükten sonra aşağıdaki adımları takip ederseniz olacağını düşünüyorum. Zhuodashi'nin son sürüm (2.2.12) olduğuna emin olun.

1. bu programi windowsa yükleyinhttp://junefabrics.com/android/download.php (adb driveri yüklüyor)
    2. cihaz üzerinde ayarlar>gelistirici seçenekleri>usb hata ayiklamayi açin
    3. bunu windowsa indirinhttp://www.ulozto.cz/xBfVCUh/zhuodashi-2-2-12-setup-exe
    4. cihazi bilgisayara baglayin ve windows cihazi tanisin (driver yüklesin)
    5. zhuodashi çalistirin solda root var ona tiklayin, ekrandaki islem bitince tableti kapatin ve usb den çikarip açin
    6. uygulamalarin içine Super Su gelmis olacak, cihaz root oldu.
    7. tablette tarayiciyi açin vehttp://www.ginggo.com/MarketEnabler188.apk adresine gidin (küçük büyük harf aynen yazin)
    8. programi indirin, kurun, çalistirin, usa at&t seçin
    9. google merketten daha önce ülkenizde yüklenmiyor diyen hersey açildi !

bu arada bu market enbler içinde en sag üstten settings deyip, oradan "fake on boot" seçenegini "on" yapin ki, açip kapayinca da aktif olsun.

root olmuyo her şeyi yaptım olmuyo yardım edin lütfenn

• benim tabletti bu söylelenleri yapılarak root etmistim ve kullunyıordum lakin başka program ile sonradan cihazı göcerttim çizgi ye gönderdim 4.04 surum ile geldi yine root lucam lakin aynı işlemleri yapıor olmama driver ı kurmama rağmen pdanet cihazı takar takmaz tanımasına rağmen zoudishu programını çalistırdığımda root yazan soldaki yer gelmiyor... program cihazı görmuyor... usb hatası gibi bir sorun var.... usb debugging acık oysa sistem + pdanet göruyor root edemedim bu kez aynı işlemlerle.... sizce ne olabilir sorun??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonmezim -- 18 Aralık 2012; 3:15:52 >
  • Arkadaşlar sizlerin sayesinde geçen hafta root etmiştim ve istediğim gibi programları tf kart kısmına taşıyordum ama dün akşam küçük oğlum aleti elinden düşürmüş ve alt kısmından camını çatlatmış. :(
    Şimdi bu cihaza film koruma gibi birşey bulmam lazım.
  • Arkadaşlar merhaba bu tableti lcdye (Samsung) bağlamak için minihdmi cevirici aldim ama bir türlü tv ye görüntü aktaramadım kapadım actım hdmi yı da kapayıp actım tek tek cozunurlukleri denedim bir türlü başaramadim, acaba bu bir sorun mu çözümü varmı alet orjinal hali ile duruyor herhangi bir işlem yapılmadı.
    Teşekkürler.(Forumda arattım fakat bulamadım daha önce sorulduysa kusura bakmayın linki paylaşırsanız sevinirim)
  • Yok mu kimse?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ürünü bende aldım kullanıyorum buda benim incelemem.Merak edenler bakabilir.

http://forum.donanimhaber.com/m_70100828/mpage_1/f_/key_hi+level//tm.htm#70100828
  • MERHABA BENİM SIKINTIM VINN İLE TABLETE BAGLANDIĞIMDA APN DE HİÇBİŞEY YOK NE TCELL NE DE 3G YAZIYOR TURKCELL İ ARADIM Bİ SAAT BEKLETTİKTEN SONRA BASLADIK AYAR YAPMAYA AYARLARI YAPIYORUZ YAPIYORUZ TABLETİN SIFIRLADIGINI SOYLUYO UGRASTIK UGRASTIK EN SONUNDA KADIN BAKTI OLMAYACAK BAN A TABLETİN YAZILIMINDA SORUN VAR DEDİ AMA BEN YEMEDİM EĞER SORUN VARSA BİLE NASIL ANLARIM NASIL CÖZÜLÜR YARDIM EDİN LUTFEN
  • quote:

Orijinalden alıntı: zodiex

Arkadaşlar merhaba bu tableti lcdye (Samsung) bağlamak için minihdmi cevirici aldim ama bir türlü tv ye görüntü aktaramadım kapadım actım hdmi yı da kapayıp actım tek tek cozunurlukleri denedim bir türlü başaramadim, acaba bu bir sorun mu çözümü varmı alet orjinal hali ile duruyor herhangi bir işlem yapılmadı.
    Teşekkürler.(Forumda arattım fakat bulamadım daha önce sorulduysa kusura bakmayın linki paylaşırsanız sevinirim)

Fikri olan

• alabildiniz mi görüntüyü hdmi dan?
  • Merhaba,

Ben 32" Arcelik LCD TV ye (Lig TV icin bedava verdiklerinden) sorunsuz bagladim.
    Ustune bir de HDMI toplayici adaptor alip hem bilgisayar, hem teledunya, hem de tabletin cikisini birlestirdim.
    Hic bir problem cikmadi. Istedigim zaman bir tus ile istedigim cihazin goruntusunu TV de gorebildim.

Benim de baska bir problemim var. Bir kac gundur cihaz boot etmiyor. Once HILEVEL logosu ardindan Android logosu geliyor ama orada kaliyor.
    Reset dugmesine basinca alet kapaniyor. Tekrar actigimda bir degisiklik olmuyor. Gene android logosu donup duruyor.
    Tavsiyesi olan var mi?
  • Vestel LED pf8060 tv için Android marketten Vestel smart center uygulamasını indiremedim.Vestelin tabletleri de ram ve donanım olarak bunun gibi olmasına rağmen desteklemiyor şeklinde uyarı vererek inmiyor.
    Marketten başka türlü indirme metodu varmı?
  • selamlar , bende bugün stormax tablet pc aldım hı-level tablet ile tamamen aynı sanırım özellikler kasa tasarımı vs. sadece markaları farklı sizlere sormak istediğim hd mkv klipleri falan bir türlü stabil oynatamadım kasıyor sizin hı-level tablet de aynı sorun varmı acaba ? tabletin modeli bu : stormax smx-t701

http://www.hepsiburada.com/liste/stormax-smx-t701-16gb-7-tablet-/productDetails.aspx?productId=bd600059&categoryId=3008012

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pascall35 -- 3 Nisan 2013; 1:05:35 >
  • merhaba lar bu cihaza game pad bağlamak istiyorum var mı tavsiyesi olan

• Root olmuyor beyler. Root diyorum 1.de attı tamam dedim ama prg yoktu. 2.ye denedim öyle loading şeklinde kalıyor ilerleme yok.
  • helal olsun hiçbir programla olmadı Bunla oldu çok saol
  • Arkadaşlar resimdeki görünüme nasıl geliyoruz?
    Uygulamalar kısmında bir sürü program görünüyor fakat bu programları kullanamıyorum. Ne yapmam gerek? ayrıca forsquare, explorer kurup kullanabilirmiyim?
    birde bu android uygulamalarını ücretsiz (sorunsuz) indirebileceğimiz bir site var mı? teşekkürler
  • Arkadaşlar Hilevel Tabletlerine firma destek vermediği için(yazılımsal) Bir site açmayı planlıyorum... Duyurulur... Rom Yüklerken SD İçindeki Dosyalar Siliniyormu? Yardımcı olurmusunuz?
  • Arkadaşlar ben tabletin hafıza yetersizliğini sorununu çözemedim.

Şöyleki ; ürünü root ettim fakat uygulamaları sd karta taşımak istediğimde ikincil bölüm oluşturulmamış hatası alıyorum ve ve 16 gblık alana taşıyamıyorum.

Sd kartta ikincil bölüm oluşturmayla ilgili biraz araştırma yaptım genellikle kullanılan bi yöntem buldum bu programla tableti pcye bağlayıp ikincil bi bölüm oluşturuyosunuz fakat tableti pcye bağladığımda program tabletin hafızasını görmüyor. Program : MiniTool partition wizard.

Bu sorunla ilgili bana yardımcı olabilir misiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.