Şimdi Ara

Hi-LEVEL Android TV 2020 Kanal Listesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
42.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kocaman29

Cok soru sordum ama kusruma bakmayın peki kanal eklemeyi kurulum esnasında veya cihazın beynindeki kanallardan mı yapayım yoksa türksat frekansı girerekmi yapayım
    Kayıtlı uydu ve frekansları kullanabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hi level vestel sunny konusunda denemelerimi sunuyorum hi level smart android geçiyor yani google play strore google play servirvis desteklemiyor yani sunny marketi var uyumlu olanları kullanabilirsiniz misal veririyorum bein spor connet play desteklemiyor google play servis hizmeleri yüklü değil diyor yüklemek isterseniz version hangisi bilmiyoruz uyumlu olmuyor yani cihaz destek yok başka misal veriyorum iptv server satın aldınız android xtream player google play servis harici çalışıyor rahatca izleyebilirsiniz gelelim hi level vestel smart player oynatımı sıfır 0 yani ssiptv iptv oynatmıyor yada diğer farklı ne varsa player sıkıntısı var sadece youtube izle internet tarayıcısından bile bişey izlenmiyor vestel sunny bahane buluyor ama internete giriyormuş youtube başka bişey yok çöp suuny gene android üzerinde istediğin apk demeyelim google play servis istemeyen android apk işini hallediyorsun..
  • google play degilde huawei app gallery ile bütün programlari yukleyip guncelleyebiliyorum aliexpressdeki tvlerden sunny uretimi olan bizdeki tvnin ana ekrani aynı tvler gordum yazilimlarini bulabilirsem deneyip sizlere deneyimliycem google play hizmetleri ve store u apk ile kurunca icat donuyor çözme konusunda fikri olan varmi acaba aida64 ile ozelliklere bakinca alet rootlu gözüküyor anlamadigım neden donar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intamcy -- 29 Ekim 2020; 15:51:39 >
  • Hocam hilevel 40dlk13-tnr için en son servisin güncellediği sürüm nedir? Ben de ocak sürümü var bir iki ay önce güncellettim ama hala devam ediyor sorun

• son guncellemeyle beraber google play store geldi youtube oturum aciliyor ve kanal siralamasida degişmiyor sunny şasirtti beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intamcy -- 16 Aralık 2020; 21:11:56 >
  • intamcy İ kullanıcısına yanıt

Hocam yazılım elinizde var mı nasıl güncelliyorsunuz?

• hi-level android tv kanal listesi problemi olan arkadaşlar , aynı dertten şahsım da muzdarip. danger isimli üye arkadaş , bir liste oluşturmuş , bu listeyi masaüstü bilg. açıp kendi zevkimize göre bir liste yapabilir miyiz ? Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim !

• seyfi998 S kullanıcısına yanıt

bir ara youtube da bir servis paylasmisdi yazilimi yuklemeye calisiyim yandexe o yazilimi yukledikden sonra sorunlar devam etti yanliz gecen hafta ayni yazilima tekrar bir guncellemeyle google play store geldi fakat sunnyin kendi launcherinda gorunmuyor farkli bir launcher yukleyince play storeun gelmis olduguni gordum ve youtube vs de artik oturum açılıyor siz normal yazilim guncellemeden denedinizmi muhtemelen herkese vermislerdir ben o yazilimi yukledigimde tv tv for android olarak açılıyor

Hi-LEVEL Android TV 2020 Kanal Listesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intamcy -- 22 Aralık 2020; 19:30:34 >

Bizim tv yi servis güncellemişti 20.01.2020 sürümüne 252_2842p631_1g_8g_atmaca_t2_svn90 olarak gözüküyor ve tvniz güncel diyor youtube'daki daha güncel sanırım bu sürümde kanalları siliyor da onu çözemiyorum.

• baha5132 B kullanıcısına yanıt

O listeleri düzenleyecek programı ben de arıyorum

• son durum nedir yokmu çözümü
    3 4 ay önce servis yazilım günceledi ama sorun devam ediyor
    harici uydu alicisi aldiracak bana en sonunda

• bendeki versiyon bu kanal siralamasi degismiyor yeni kanal aratsamda kanal listem bozulmuyor normal uydu alici gibi listenin sonuna ekliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intamcy -- 29 Aralık 2020; 23:37:16 >

İyiymiş bu sürüm şu sürümlerin yazılımını verseler de biz de denesek ya sunucudan gelmiyor

• seyfi998 S kullanıcısına yanıt

poyraz wifi kullaniyorum uploadi 1 mbit bile degil yuklemeye calisicam sizin icin bir flash diski formatlayip fat 32 biciminde tv kapali halde takiyorsunuz flashi başliyor yuklemeye sonra yazilim guncelleme sayfasindan son yazilimi aliyor otomatik bu arada bendeki icat 49 inch olan hl49dlk27 tnr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intamcy -- 30 Aralık 2020; 18:13:59 >

arayüz bayağı değişmiş

bende axen var 43dıl13 tnr 43

yazilımı almıyor kendi sunucusundan güncel diyor

illa servis çağıratacaklar eve

sorun düzeldi ise çagıracaz yapacak bir şey yok

• arayuz dedigin launcher kendi launcherinda google play store gözukmuyor yoksa duruyor eskiside ben bunu kullaniyorum

Sorun değil ustam benim 40 inç zaten

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.