Şimdi Ara

hi level 43 inç 4k smart 1299tl A101

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
2.152
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vestel inkini almayı düşünüyordum. Bunu görünce ucuz geldi. Sıcak fırsat mı bilmiyorum. Alınır mı arkadaşlar?

http://a101aktuel.com/a-101-market-15-aralik-2016-aktuel-firsat-urunleri-brosuru/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Alınır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ses kalitesi nasıl acaba? Bilenler aydınlartırsa iyi olur benim gibi almayı düşünenler için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestelin 43 inç full hd smart tv sini kullanıyorum memnunum.Bu da vestel üretimi, çok farklı olacağını sanmıyorum bence alınır.
    Vestelin artısı ücretsiz kurulum, 3 yıl garanti ve dahili Wifi olması, bunda dahili Wifi yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cio_cio

Ses kalitesi nasıl acaba? Bilenler aydınlartırsa iyi olur benim gibi almayı düşünenler için

simdi biri cikar, ses kalitesini bilen bilir der ... ama demesin tabi..
  • zengier Z kullanıcısına yanıt
    ses kalitesini bilen bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLTuu

ses kalitesini bilen bilir.

ne mutlu o kisiye kiiii; ses kalitesini biliiir, veee ... Rabb'ineee sukreder!
  • 4K 60p mi?
  • Tabletten ekran paylaşımı yapılabilmesi için dahili wifi mı lazım bilen var mı ?
    Bu cihazda dahili wifi yok sanırım.
  • Wi fi yoksa alinmaz. Kablolamayla ugrascaz bi de.
  • 50 tl kurulum,50 tl vade farkı,50 tlde wifi dongle desek 1450 hala sıcakmıdır?Alınırmı sizce?
  • Eklediğiz özelliklere sahiptv vestel de 1600 tl.

Eklemek istediğiniz özellik masrafına ek olarak 1 yıl fazladan garanti var. 1yıl fazla garanti+vestel marka farkı*=150 tl

Vestel almak daha mantıklı bence.

*Satış sonrası hizmet kalitesi.

• Alınır gayet iyi bence kendin kur cok basit zaten wifi yok o sıkıntı sadece kablo cek yada harici alcan yinede alinir

• Çok emin olmamakla beraber kurulum 32 inç ve altı için ücretli diye biliyorum. 43'te ücretsiz olmalı.
    2015'te aldığım 32 inç Finlux'a 3 yıl garanti verdiler.
    Geçen gün televizyon açılmaz oldu. Aradığım gün gelip yazılım attılar, çalıştı. Vestel yerine Finlux almanın bir farkını görmedim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 15 Aralık 2016; 0:22:19 >
  • powermoon kullanıcısına yanıt
    60p olarak neyi sordunuz anlamadım ama televizyon 4k 50hz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

Panel 30p ise birçok 4K kanalı izleyemezsiniz. Mesela TRT 4K'nın da yayını 60p'dir. Ayrıca oyun konsolu ve PC'den 60fps görüntü alamazsınız.

Bu bilgiyi nereden öğrendiniz. Mesala bende 4k 30p sizin deyiminizle tv varsa bilgisayarımı bağlayıp ultra ayarda Dota 2de 90fps ile oynayamayacağım yanı. Tv ne diyecek bana sen pcden 90 yap ben 30ile oynatayımmı diyecek veya vb

• ignatius kullanıcısına yanıt
    Zaten 60 Hz bir monitörde de 90fps oynamanız pek birşey ifade etmeyecek.
    Eski model 4K TV'lerde HDMi girişleri 30p olabiliyor. Bu durumda 4K'da 30fps görürsünüz. 4K 60p HDMi inputu olmalı.
  • Vay be bilgi için sağol çok şey öğrendim

• wifi olmayınca tv arkasında ethernet girişi olup o girişe ethernet kablosu mu takılıyor? gülmeyin len valla bilmirem
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    Ethernet girisi varsa dediginiz sekilde olabilir.
    Diger bir alternatif de TVniz ile uyumlu USBden takilan Wifi adaptor bulup kullanmak olabilir.
    Bu sayde kablosuz aginiza baglanabilirsiniz.

Daha da alternatif olarak Cin sitelerinden 30-50 USD civari fiyatlara medya playerlar var.

Onlar hem smart islevleri hem de baglanti secenekleri olarak TV'den cok daha iyi olacaktir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.