Şimdi Ara

HI-FI'ciler Ne Dinliyorsunuz ? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
29
Favori
17.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hiçbir zaman da yaklaşamayacaklar çünkü eldeki donanım ve içindeki dac kalitesi ile uzaktan gelen yayın asla aynı kalitede olmuyor, olmayacak da... Kendi donanımlarımız ile yaptığımız dinleti her zaman daha kaliteli olacaktır. Çünkü kaynak cihaz bizim elimizde, öteki tarafta ise biz karşı taraftan gelen yayını çalıyoruz. Dolayısıyla hoparlör kalitesi ne düzeyde olursa olsun aynı albümü veya aynı parçayı cd çalarınız ile dinlediğiniz zaman internet kaynaklı yaptığınız dinletiden hep daha iyi sonuç alacaksınız. Ha eldeki kaynak cihaz kötü ise o başka tabi ama ortalamanın üzerinde (ki Yamaha cds700 çok iyi bir cihazdır) bir kaynak cihaz kullanılıyorsa ne Tidal ne Spotify ne de diğerleri ile aynı sonuç alınmayacaktır. Tabi müzik servislerinin kendine has avantajları var ama sırf daha fazla albüme erişiyorum diye ben şahsen kendi adıma asla kaliteden ödün verip de o platformlarda dinleti yapmam. Her birini vakti zamanında bol bol deneyip kıyaslamasını yapmış biri olarak benim gibi fiziksel albüm satın alan herkes kendi kaynağına sahip olup o kaynak üzerinden medya ile dinleti yapmaya devam edecektir...

• Hifi destekli müzik dinleme platformu varmı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Spotify Premıum 320kps oda bi yere kadar tabi, ama eldeki arşivde büyük nimet, yüksek kalitedeki kayıtlarda kötü bulmadım performansı.

• Bi göz atmanızda fayda var.

https://nbrmusic.co/home-page

• sasuta kullanıcısına yanıt

Güzel görünüyor,İndirelim,Dıana krall varsa zaten tamamdır:)

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.