Şimdi Ara

Heyecanlıyım (Futbol)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yarın akşam spor klubune gitcem futbol

Arkadaşlarım seçilirsin diyor , gidecegim yerde çogunluk arkadaşlarım var zaten ama benim bi sorunum var

1.82 boy 87 kilom var

+ özelliklerim

kalıplıyım , sol ayagım , 15 yaşındayım

çok pres yaparım ve maç yaparken yorulmam yani 45 dk rahat oynarım , depar atarım , şutlarım çok etkilidir Sol Açık , Sag Açık , Forvet'de etkliliyimdir

Sizinle paylaşayım dedim

• ''Pas'' bunu aklından çıkarma.Galatasaray seçmelerinde çok çalım yapmıştım.(Birebir de harikayımdır) Maç sonunda antrenör yanıma geldi ne kaybettiysen pas yüzünden kaybetti dedi.Aklında bulunsun
  • Senin gibi adam kanatta oynayamaz bu fizik ile ya santrafor ya defans son adam ol karar ver ikisinden birini sec ikiside mevkinde çalişirsan iyi yerlere gelirsin ama yaşin çok geciyor ne yap et piyasa yap bu yıl
  • kilon fazla...bu kiloyla forvet,sağ sol açık oynayabiliyosan helal sana.
  • 1.67 boy 60 kiloyum stoperde oynuyorum.
    Eskiden klüpteydim..Sakın unutma tehlikeli yerde çalım yapma top kaptırma riskini alırsan hocanın gözünde bitersin,pas yap oyunu bir yere sıkıştırma bunu hocalar sevmez eğer atağa çıkıyorsun 3 e 2 2 ye 1 giderseniz kesin atamayacağını düşünüyorsan pas yap mutlaka...
  • ya kilom fazla bunu takıntı yapıyorum dogru ama gerçekten harika presler yapıyorum koşularım çok iyi ayrıca antremanlara katılarak kilo verecegime inanıyorum lütfen sogutmayın beni
  • Hangi Takım ?
  • Ya ben Malatyadayım söylesem bile bilmezsin
  • ben tam senın yasındayken galatasarayda genc takıma yukselıyorken sol bileğim kırıldı ve hersey bıttı..

Ali yavaşın hoca olduğu dönemler Sabri kenter tarafından tedavi görmeme rağmen 17 yaşımda tekrar klube döndüm fakat hiç kimse memnun kalmadı benden

Dikkat çekmek istiyorsan isabetli paslar ve rakip takımın oyununu bozucak mücadelelere gir sakın gol atma sevdasına kapılma !!

Yalnız 15 yaşındasın son şansların artık kendini göstermek için ben 9 yaşımda istanbul büyük şehirde başladım 11 yaşımda kasım paşada oynadım 13 yaşımda ise tanıdıklar vasıtası ile galatasaraya geçmiştimki

herşey sona erdi şu an 19 yaşım yıllardır ayağıma top değmiş değil.... Başarılar dilerim.
  • Üzüldüm durumuna
    bende zaten 9 yaşında malatyaspordaydım 2 sene ardından sancaktarspor'a geçtim bıraktım orda soguttular 3 sene oldu yeniden başlamayı planlıyorum inşallah yani alt yapım var

Teşekkür ederim yorumun için
  • 6 yıldır futbol oynayan su anda ist spor zamanında bjk+gs de oynamıs biri olarak soyluyorum sakın kasma kendini zaten klub amatorse az biraz kendini goster alırlar cunku cogu amator klub oyuncu sıkıntısı cekiyor ayrıca kendine guven bu kadar sakın heycanlanım deme
  • quote:

Orjinalden alıntı: call of

6 yıldır futbol oynayan su anda ist spor zamanında bjk+gs de oynamıs biri olarak soyluyorum sakın kasma kendini zaten klub amatorse az biraz kendini goster alırlar cunku cogu amator klub oyuncu sıkıntısı cekiyor ayrıca kendine guven bu kadar sakın heycanlanım deme

teşekkür ederim hocam yani işte korkum yok iyi performans sergileyecegime eminim ama hoca kilolu der almazsa diye korkuyorum o kadar
  • prefosyonel kulübe gidersen tüyo verirsin bize artık oynayın bizim takıma falan diye
  • quote:

6 yıldır futbol oynayan su anda ist spor zamanında bjk+gs de oynamıs biri olarak soyluyorum sakın kasma kendini zaten klub amatorse az biraz kendini goster alırlar cunku cogu amator klub oyuncu sıkıntısı cekiyor ayrıca kendine guven bu kadar sakın heycanlanım deme

Üstad Metin Abi hala İst. Sporda mı ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: --Hip_Hop--

quote:

teşekkür ederim hocam yani işte korkum yok iyi performans sergileyecegime eminim ama hoca kilolu der almazsa diye korkuyorum o kadar

alt tarafı 3-5 kilo fazlan var onuda idmanlarına baslayınca bi kac ayda atarsın yani secilmemen icin hic bi heden yok bu arada 93 luysen sansına biraz kusebilirsin ama 94 luysen tam zamanın cunku 93 lulerin ligi bitmek uzere 94 aralık 20 gibi baslıycak

• quote:

Orjinalden alıntı: DeLy56

quote:

Sarı santrafor metin abiyi diyorsan hale burda gecen yil ankaragucune gitme gibi bi ihtimali vardi ama burda kaldı bu arada A takımda durumlar biraz kotu :/

• quote:

quote:

quote:

alt tarafı 3-5 kilo fazlan var onuda idmanlarına baslayınca bi kac ayda atarsın yani secilmemen icin hic bi heden yok bu arada 93 luysen sansına biraz kusebilirsin ama 94 luysen tam zamanın cunku 93 lulerin ligi bitmek uzere 94 aralık 20 gibi baslıycak

94 lüyüm
    gerçekten çok heyecanlıyım eskiden babam gelir izlerdi beni şu anda hedefim takıma girip ilk 18'e dahil olmak

• quote:

Orjinalden alıntı: Otorite

prefosyonel kulübe gidersen tüyo verirsin bize artık oynayın bizim takıma falan diye

Adam iddaa ile bozdu kafayı.
  • quote:

quote:

Arkadaşım Harb iş de oynuyor stoperde o da kilolu sorun yok her maç as..

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: DeLy56

quote:

Sarı santrafor metin abiyi diyorsan hale burda gecen yil ankaragucune gitme gibi bi ihtimali vardi ama burda kaldı bu arada A takımda durumlar biraz kotu :/

Evet ondan bahsediyorum.Abimin Z.burnundan arkadaşıdı hala da toplanıp maç yapıyorlar.Evet Geçen Sene A.Gücü istedi heralde de neden gitmedi yada göndermediler anlamış değilim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.