Şimdi Ara

Hesap alınamıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EU West hesabı açmak istiyorum 2 gündür açılamıyor.İşin tuhaf yanı hesabınız olşturuldu diyor terkrar aynı email adresiyle hesap açmak istiorum kullanılıyor diyor ama ne msn adresime mesaj geliyor ne de oyuna girebiliyorum.Biri riot game mesaj atıp sorunu söleyebilirmi?Veya nedir bu oyunun derdi?

• Eu west serverını seçtiğinden emin misin? istersen sana hesap açabilirim,değiştirirsin şifreni.

Region:
    EU Nordic & East (change) bu kısmı değiştirmemiş olabilirsin sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rechno -- 29 Haziran 2012; 16:50:51 >
  • Herşeyden adım gibi veya nerde doğup büyüdüğüm kadar eminim.Kesinlikle hesap açmayla ilgili bir sorun var...
  • Region doğru eminsin değil mi ? Oyuna girerkenki kısım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • spam olarak gelmiş olabilir yani maili öyle algıladığından gelen kısmına değilde spam klasörüne atmış olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Region eu west ve gereksiz kalsörüne baktım.email adresimin sonu windowslive.com ile bitiyor ondan olabilir veya 24 saaat veya 1 hafta içindemi onay geliyor?Başka bişey aklıma gelmiyor.
  • bence başka bir mail alarak sor boşu boşuna bekleme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sorunu bir arkadaşımız yaşadı 2 gün alamadı account oyuna başlamadı sonra.
  • hem launcherda region var hem de kayıt olurken.Region kısmına dikkat etmelisin genellikle yapılan hata
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.