Şimdi Ara

Hesabımın şifresini değiştirdim ama şuan giriş yapamıyorum ACİL YARDIM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar hesabımı deaktif edip silmiştim.

Sonra o hesabıma maille giriş yapıp şifresini değiştirip tekrar ps'den girmek istedim ancak hesabım için şifre yanlış diyor. Şifrenin doğru olduğundan eminim lütfen yardımcı olunuz.

• Giriş yaparken sorunmu yaşıyorsunuz? menüsünden şifrenizi sıfırlayın seçeneğini seçin.
  • mrb

şifremi değiştirdim yani sıfırlayıp tekrar giriş yaptım bu seferde hesap kilitlenmesi hatası alıyorum. hesabınıza bir çok kez hatalı giriş yaptınızdan kilitlendi bir süre sonra yeniden deneyin veya hesabı fırlayın diyor. hesabı sıfırlayıp bir daha giriş yaptım yine hesapğ kilitlendi hatası veriyor.
  • arkadaşlar yardımcı olabilecek kimse yok mu? hesabın şifresini değiştirdim ve mailden giriş yapabiliyorum ama ps de giriş yapamıyorum ısrarla yanlış diyor yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: otto1234

arkadaşlar yardımcı olabilecek kimse yok mu? hesabın şifresini değiştirdim ve mailden giriş yapabiliyorum ama ps de giriş yapamıyorum ısrarla yanlış diyor yardım lütfen
    psn'den hesabı kaldır yeniden gir yeni şifre ile
  • hesabı daha önce psn den deaktif edip silmiştim. sonrasında şifresini değiştirip tekrar girmek istediğimde yanlış diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: otto1234

hesabı daha önce psn den deaktif edip silmiştim. sonrasında şifresini değiştirip tekrar girmek istediğimde yanlış diyor
    komple sil hesabı yeniden gir
  • UK psn canlı destekten mesaj at hesabı heryerden deaktif ettir düzelir. Aynı sorun aldığım bir oyunda başıma geldi. Bu şekil halletti arkadaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.