Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Heryerde ulaşabileceğim HDD istiyorum. Ne almalı ne yapmayalım.

4
Cevap
0
Favori
123
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Sunucu Teknolojileri ve Donanımları >> Heryerde ulaşabileceğim HDD istiyorum. Ne almalı ne yapmayalım.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      970 Mesaj
      16 Ocak 2018 01:12:33 Konu Sahibi
      Arkadaşlar
      sanıyorum bir Nas sistemi lazım ve synology nin arayüzü ve kullanımı basit şeklinde duydum.
      Amacım şu ara ara bişiler yazıyorum. pdf indiriyorum vs bunları derlemem gerek ve işte evde usb elimde telef oluyorum banzen unutuyorum vs.
      O nedenle yazar yazmaz nerede olursam olayım atabileceğim ulaşabileceğim bir sistem gerekmekte.
      Synology naslara baktım. J serisi play serisi ve plus serisi var. ne fark var bilmiyorum.
      Elimde Nas HDD var. Nasıl bir nas kutu almalıyım. yardımcı olurmusunuz?

|
      |

ÜLKEMİ SEVİYORUM
    • Teğmen
      192 Mesaj
      16 Ocak 2018 12:57:18

Her yerde internetin olacaksa, bunlara da gerek yok google drive kullanabilirsin 15 GB ücretsiz hakkın var, bunun haricinde dropbox veya yine google'ın profesyonel drive hizmetini kullanabilirsin. Bunlar işini görür, Nas için evine bir tane nas kurup dışarı açabilirsin fakat yine internet ihtiyacın olacak bu sebeple en mantıklısı drive hizmeti kullanman.
      |
      |
      Bahsedilenler: t_tunccan

"Bize yalnız dans etmesini, iyi giyinmesini, kur yapmasını ve aşık olmasını bilen gencin lüzumu yoktur. Bize bugün mesleğinde usanmadan çalışacak, yarın hudutta göz kırpmadan ölebilecek genç lazımdır"
    • Yüzbaşı
      970 Mesaj
      16 Ocak 2018 22:34:14 Konu Sahibi
      Teşekkür ederim cevap için ama içinde ara ara ulaşmam gereken videolarda olacak ve mesala word formatını değitiriyoe goodle drive. o nedenle nas daha mantıklı geliyor bana
      |
      |

ÜLKEMİ SEVİYORUM
    • Yarbay
      2589 Mesaj
      05 Şubat 2018 11:18:20
      arkadasın bahsettıgı gıbı en mantıklısı bulut olur, cunku bulutun verecegı upload hızı ıle senın evıne kuracagın nas ın upload hızı aynı olmaz dolayısı ıle uzaktan evdekı bır vıdeo yada buyuk dosyayı ındırme ısınde problem yasarsın ama bulutta durum boyle olmaz, buna ragmen yınede nas kurmak ıstersen qnap cıhazlarını tavsıye ederım unutma upload hızın onemlı...

• Yüzbaşı
      970 Mesaj
      05 Şubat 2018 11:23:41 Konu Sahibi

Çok teşekkür ederim.

Asustor sipariş verdim. Umarım işimi görür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      BarbarosTUGRUL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ÜLKEMİ SEVİYORUM
Reklamlar
SEO
Yeni Abonelik d-smart
paykasa
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.