Şimdi Ara

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.551
Cevap
75
Favori
339.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hsncr

Hocam zenec ve necvox un modellerini söyleyebilirmisiniz ? Ayrıca 2.el varsa onuda düşünebilirim yeter ki ekran dokunmatiği ucuz Çin telefonları gibi olmasın ve ayrıca desteklediği video format ve çözünürlüğü iyi olsun

Necvox 949 var 2.el

Zenec 2.el

ZE-NC2011D

Desteklediği video avi formatinda dokunmatiği de kaliteli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SKRlllEX -- 20 Temmuz 2014; 17:13:12 >
  • 2013 model c4 araç sahibiyim.Aracıma multimedya sistem takmayı istiyorum.(Araç özellikleriyle tam uyumlu) Hangi marka ve modelleri önerirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokay1980

2013 model c4 araç sahibiyim.Aracıma multimedya sistem takmayı istiyorum.(Araç özellikleriyle tam uyumlu) Hangi marka ve modelleri önerirsiniz.

usta seninle görüştük ya senin araç c4L olarak geçiyor sanırım sen müsait olunca gel bizim dükkana benim birader orada sana göstersin çeşitleri
  • Aracım 2011 peugeot 5008 multimedia sistem ne önerirsiniz araç ile uyumlu. Peugeot servislerine baktım birisi cyclone takıyor diğeri cyclone sorunlu diyor motevo takıyor ve pahalı 1900 tl kararsızım açıkçası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karya

Aracım 2011 peugeot 5008 multimedia sistem ne önerirsiniz araç ile uyumlu. Peugeot servislerine baktım birisi cyclone takıyor diğeri cyclone sorunlu diyor motevo takıyor ve pahalı 1900 tl kararsızım açıkçası

http://www.sanalpazar.com/Citroen-Berlingo-Tepee-308-Arac-Ici-Goruntu-Ve-Sistem__isp20297375

Navigold öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SKRlllEX -- 22 Temmuz 2014; 12:56:00 >

• Araç içi TV antenine ihtiyacım var nereden alırım , fiyat nedir ? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahus

Araç içi TV antenine ihtiyacım var nereden alırım , fiyat nedir ? Teşekkürler.

selam elimde mevcut necvoxun var navigoldun var hangisini istersin

navigold olan 30tl necvox olan 100tl necvoxun olani cok kaliteli kendim dubaiden getirmiştim
  • Merhaba megane 3 cyclone navigasyon taktırdım çok güzel oldu herşey düzgün çalışıyor ancak direksiyon kumandasından radyo araması yapınca otomatik istasyon aramak yerine manuel ilerliyor bunun bir ayarı var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: drive_earth

Merhaba megane 3 cyclone navigasyon taktırdım çok güzel oldu herşey düzgün çalışıyor ancak direksiyon kumandasından radyo araması yapınca otomatik istasyon aramak yerine manuel ilerliyor bunun bir ayarı var mı

Selam Basili tutunca otomatik arama yapmiyormu yada 2 kere üst üstte basinca

Özel değilse kaça aldiniz acaba Navigold olarak biz İşcilik dahil Kamera anten hediye olarak 1100TL ye takiyoruz
  • Slm cevap için teşekkürler.. direksiyon kumandası arama tuşuna basılı tutunca ana menüye geçiyor iki kez üst üste basınca ne oluyor denemedim ancak tuş zaten dönen tuş o nedenle çift basmanın fayda edeceğini sanmıyorum, mutlaka bir ayarı olmalı diye düşünüyorum... Fiyat 1400 tl herşey dahil.
  • selamlar hocam, 2006 model nissan micra var bende.

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz

aynen konsol bu şekilde. multimedya herhangi bir çözüm sözkonusumu bu konsola?

bu şekilde ayrılabiliyor. oluyorsa eğer adresiniz neresi? bende anadolu yakasındayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4JustPwnIt

selamlar hocam, 2006 model nissan micra var bende.

aynen konsol bu şekilde. multimedya herhangi bir çözüm sözkonusumu bu konsola?

bu şekilde ayrılabiliyor. oluyorsa eğer adresiniz neresi? bende anadolu yakasındayım.

Şu araç gibi mi teybiniz yoksa sizin gönderdiğiniz resimdeki gibi mi cerceve ile yapilabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SKRlllEX -- 25 Temmuz 2014; 1:25:40 >

• Bu araca yapilmiyor malesef 2010 cercevesi almaniz gerekiyor araca
  • Bu çerçeveyi nerden bulabilirim. İnternette dahi bulamıyorum, farklı bir ismimi vardır acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4JustPwnIt

Bu çerçeveyi nerden bulabilirim. İnternette dahi bulamıyorum, farklı bir ismimi vardır acaba?

Umraniye sanayiiye bakin bi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. 2011 Mitsubishi Lancer 1.6 Invite için multimedya (TV-Navi-Mp3-GPS-geri görüş hepsi dahil) neler önerebilirsiniz. Elinizde uygun bir ürün varsa, belirtebilirseniz, sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rutan -- 31 Temmuz 2014; 4:25:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rutan

Merhabalar. 2011 Mitsubishi Lancer 1.6 Invite için multimedya (TV-Navi-Mp3-GPS-geri görüş hepsi dahil) neler önerebilirsiniz. Elinizde uygun bir ürün varsa, belirtebilirseniz, sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Elimde urun var telefon numaranizi birakabilirseniz bayram sonu yardimci olabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel Sorunlarinizi veya sorularinizi alabilirim
  • Merhabalar hocam navitech dtv-8700 multimedia teybim var ürünün bluetooth ve tv gibi özelliklerini kullanmıyorum.GPS e de gerek duymuyorum.Yeni bir multimedia teyp almayı düşünüyorum ancak aradığım kriter ses kalitesi.Çünkü aracımda ses sistemi var ve sony xav-65 düşünüyorum.Sizin fikrinize danışmak istedim başka alternatif yada öneriniz var mı?Teşekkürler...
  • Megane III için navigasyon olarak ne önerirsiniz.

Benim için önemli kriterler;

- Navigasyon yazılımı İGO olmalı (Güncelleme sorunu yaşanmayacak)
    - Radyo çekim kalitesi iyi olacak
    - Araç ile uyumlu olacak (Radyo kumandası v.s.)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.