Şimdi Ara

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.552
Cevap
75
Favori
339.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz

Merhaba Peugeot 508 aracımda bu tarz bir multimedya var ama markası nedir ve nasıl güncellerim hiçbir fikrim yok yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

• Merhaba, aracımda jvc marka teyp var. Aux dan bağlanınca ses kalitesi ve seviyesi çok düşüyor. Acaba teyibimde mi sorun var. Teybimin arkasında rca çıkışı var burdan aux bağlantısı yapılır mı yapılırsa kalitede değişim olur mu?
    Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancekic88

Marka model nedir kullanım klavuzu varsa şifre orada yazar yoksa genelde teybin arka veya yan kısmında bir etiketle şifreler yazabiliyor.

Alıntıları Göster
    Hocam kullanım kılavuzunda yok aliexpresten aldım satıcı bu şifreleri verdi ama olmuyor başka bir y yokmu fabrika ayarlarına gelmenin

• Merhabalar arkadaşlar aracımda soyle bı sorunla karsılastım dun aksam calısan ses sıstemı.

Bu sabah calısıyor ama son sesı acmama ragmen cok dusuk performans verıyo neyden kaynaklı olabılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_karaalp_1678

Merhabalar arkadaşlar aracımda soyle bı sorunla karsılastım dun aksam calısan ses sıstemı.

Bu sabah calısıyor ama son sesı acmama ragmen cok dusuk performans verıyo neyden kaynaklı olabılır.
    Ses sistemi derken sadece teyp ve hoparlörler mi? Amfili daha komplike bir sistemmi?

Sadece teyp ve hoparlörler ise teyp sigortalarını bir kontrol edin sigortalar yada elektrik hattında herhangi bir sıkıntı yoksa teyp içinde herhangi bir sorun var demektir bu ses çıkışlarıda olabilir dahili ses yükseltici amfide de sorun olabilir. Bir elektrikçiye uğramanızı öneririm.
  • Merhaba, Formu araştırdım fakat nasıl bir şey yapacağımı bilemediğim için sormak zorunda kaldım. Daha Önce sorulup cevaplandı ise lütfen kusura bakmayın.

2016 model Kia Cereato 2017 çıkışlı aracım var aracımın fabrika çıkışlı üzerindeki teypbi değiştirmek istiyorum. Ekranın büyüklüğünün çok olmamasını istemem sebebi ve sürüş sırasında rahat edeceğimi düşündüğüm için düğmeli olanhttps://www.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/teknofoto-kia-new-cerato-2014-2016-navigasyon-multimedya-kamerali-android-9-0-orjinal-faturali-urun_pdp_543426493 bu tarz bakıyorum. Orijinal arka park kamerasının usb'nin çalışmasını ve ayrıca ön kamera da takılan donma kasma yapmayacak bir model almayı istiyorum. Nasıl ve nereden almam uygun olur. linkteki sizce uygun mu önereceğiniz düğmeli düğmesiz marka, model, satışçı varmıdır? cevaplarınızı rica ediyorum. kolay gelsin

• Merhaba 2017 kia cerato consept plus kullaniyorum.
    Sorunum şu
    Yolda giderken ses 1 saniye gidiyor sonra 1 saniye daha bazen 3 4 kere yapiyor bir kac km gidince oluyorbolmuyor
    Radyoda telefon bagliyken farketmiyor.
    Yardim edebilecek varmi?
    Fren yada gazla bagı olabilirndiyebdusunuyordum ama duz giderkende oluyor.

• hakancekic88 kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hakan bey
    Pejo 307 (2004) için güzel bir multimedya oynatıcısı tavsiye eder misin
    Pek konuyla alakalı bilgim yok. bir çok marka var android tabanlı,gece görüş kamerası güzel olan bir Kaç ürün söyler misin ?

• Merhaba, iyi aksamlar baba yadigarı 96 model renault spring sahibiyim (broadway) araçta teyp kablo bass anfi ye dair hiçbir şey yok, kenarda biraz param olduğu için niyetlendim orta halli bir sistem yapmak istiyorum ama hiçbir şey bilmediğimden görüşünüzü almak isterim montaj dahil 2₺ 2.5₺ civarı bütçem var 0 veya 2.el de olabilir parçalar bilen arkadaşlar bana ne tür bir tavsiyeniz olur yardım eder misiniz

• Merhabalar. Opel corsa 2012 D kasa aracımda cyclone multimedya var ama bu sistem çok güzel çalışırken birden gidiyor 10- 15 gün arası açılmıyor sonra birden tekrar açılıyor 8-10 gün normal çalışıyor tekrar kapanıyor 10-15 gün yok.Sonra tekrar açılıyor bu böyle yaklaşık 6 aydır devam ediyor.Bu na yapılacak bir şey var mıdır acaba?
  • özellikle opel astra h corsa d fiat grubu aux bulunan teyplerin içerisine bluetooth modül takıyorum. kablosuz bluetooth keyfi oluyor. fakat sadece müzik dinleniyor. fiat grubu teyplere aux ta ekleniyor
  • SKRlllEX kullanıcısına yanıt
    Hocam bir arkadas adina yaziyorum. Aracina multimedya type taktirmis.
    Model : px5
    Android surumu : 8.0.0
    Cekirdek surumu : 4.4.93+
    MCU versiyonu : mtce_mx_v2.79_1

Sorunu su sekilde:Arac calistiginda ekranda android multimedya yaziyor daha sonra aracin logosu cikiyor ve ardindan ana menu geliyor.
    Radyo aciyor, navigasyonu calistiriyor ve yola gidiyor, yolda benzinci vs gibi bir yerde duruyor, araci stop ediyor ve 5-10dk yada 30dk sure sonra calisitiriyor.
    Cihaz yeniden android navigation system vs gibi bir sey yaziyor ve arac logosu geldikten sonra ana menuye geliyor.
    Radio yu ve navigasyonu yeniden acmasi gerekiyor. Arac kapatilip acildiginda kaldigi yerden devam etme imkani yokmu ? En son nerde biraktiysa ordan neden devam etmiyor ? Bunun bir cozumu varmi ? Menu arka planda radio ve navigasyon calisiyor gorunuyor ama tekrar aktif olmasi icin bastan acmasi gerekiyor.
    Ayrica navigasyon aktif olmasi icin konumun belirlenmesi uzun suruyor.

Arac acilip kapatildiginda, kaldigi / biraktigi yerden acilmasi / devam etmesi icin bir guncelleme, yazilim yukleme vs gibi bir caresi varmi ?

Simdiden tesekkurler

• Bende android 9 sürümlü 1gb ram li model var...

Arkadaşlar bu teyp maksimum kaç gb usb bellek destekliyor..
    128gb diyende var 256gb diyen de var...

256gb usb bellek alıp da tanımaz da elimizde patlamasın ondan...

• Hocam hayırlı akşamlar, sony xav 1500 ile xav 3005 arasındaki fark nedir?

1500 de weblink varmış.

Telefon iphone 5s

Benim isteğim ister program olsun iater yansıtma, bana youtube ve netflix bu iki programı açsın yeter.

Kısaca bu ikisinden hangisi youtube ve netflix açar?@SKRlllEX

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar boşuna sormayın cevap veren filan yok.
  • Mr.martelo kullanıcısına yanıt
    aynı cihazdan mevcut bende hocam. ancak bluetoothile iphone 6 bağlanırken xiaomi cihazım bağlanmıyor. Siz de durum ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7F946B81C

Hocam hayırlı akşamlar, sony xav 1500 ile xav 3005 arasındaki fark nedir?

1500 de weblink varmış.

Telefon iphone 5s

Benim isteğim ister program olsun iater yansıtma, bana youtube ve netflix bu iki programı açsın yeter.

Kısaca bu ikisinden hangisi youtube ve netflix açar?@SKRlllEX
    arac nedır ona gore tavsıye vercem
  • Bende Newfron marka double teyp var araç Kia Rio takılı şekilde almıştım zamanla dokunmatik gitti ne yapmalı servisinde ekran mi değişmeli yoksa orjinal teybini bulup onumu takmalı? Aynı tıp başka şikayetler var nette bu markayla kronik galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: VincentCorleone

Bende Newfron marka double teyp var araç Kia Rio takılı şekilde almıştım zamanla dokunmatik gitti ne yapmalı servisinde ekran mi değişmeli yoksa orjinal teybini bulup onumu takmalı? Aynı tıp başka şikayetler var nette bu markayla kronik galiba

Yer neresi

Ön dokunmatik mi Ekranmı gitti yedek parça mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

Yer neresi

Ön dokunmatik mi Ekranmı gitti yedek parça mevcut

Alıntıları Göster

Ekran açılıyor radoyuda bi şekilde kullanabiliyorum direksiyon tuşu ile ama ekranın üst kisimlarinda bazı yerleri algiliyo dokunmatik diğer yerler calismiyo.tahmini masrafı ne olur?

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.