Şimdi Ara

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.551
Cevap
75
Favori
339.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: biztr11

merhaba ustam benım bır sorunum var bende 2013 model fıesta var ben bu araca daiichi marka multımedya taktırdım ancak taktırdıgım medya vıdeolarımı kontagı 2. kademeye getırdıgımde kapatıyor yanı arac surerken vıdeo yada fılm ızlememe ızın vermıyor bazı hundaı marka araclarda bu sorunu break kablosunu ıptal edıp yok edıyorlar ancak benım aracımda el frenıne baglı degıl drek kontaga baglı bu sorunu nasıl asabılırım sımdıden tesekkur ederım
    Ayar menüsünde park brake off yapin olmaz ise arkasinda kahverengi bi kablo var ona Şase verin
  • quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

Ümraniyede yerimiz var 50 Tl ye bağlariz

Alıntıları Göster
    adresinizi ve telefon numaranizi mesaj olarak atabilir misiniz ?

tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İYİ GÜNLER MUTLAKA SORULMUŞTUR ANCAK ARADIM SAYFALARDA BULAMADIM HEPSİNİ OKUYAMADIM
    2005 FİESTA DOUBLE TAVSİYENİZ NE OLUR
    DOKUNMATİĞİ İYİ CD OLSUN TELEFON KONUŞMASI YAPABİLECEĞİM
    ŞİMDİDEN İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER
  • Merhaba avt avx 8120 model cihaza yazılım guncelleme için yardımcı olabilir mısınız ?
    Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jgreb -- 9 Nisan 2020; 21:19:26 >
  • Selamlar kolay gelsin hayırlı günler herkese geçen hafta 2013 model Citroen C-Elysse 1.2 vti araç satın aldım araçta resmini attığım multimedya cihazı takılı geri görüş kamerası park sensörü direksiyondan kumandası Bluetooth konuşma rehber aktarım vs. Herşey var android 7.1.1 ama marka ve modelini öğrenemedim yardımcı olabilecek birisi var mı birde geri görüş kamerası biraz puslu gösteriyor sebebi nedir acaba

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: mmuratsal

Selamlar kolay gelsin hayırlı günler herkese geçen hafta 2013 model Citroen C-Elysse 1.2 vti araç satın aldım araçta resmini attığım multimedya cihazı takılı geri görüş kamerası park sensörü direksiyondan kumandası Bluetooth konuşma rehber aktarım vs. Herşey var android 7.1.1 ama marka ve modelini öğrenemedim yardımcı olabilecek birisi var mı birde geri görüş kamerası biraz puslu gösteriyor sebebi nedir acaba

Cihazın marka modeli konusunda pek yardımcı olamayacağım fakat ayarlar bölümünde yazılım sürüm bilgisinin olduğu bölümden falan cihazın marka modeline ulaşabilirsiniz. Geri görüş kamerasının puslu göstermesinin sebebi kameranın içine nem toz vs girmiş olabilir bunlar yoksa kameranın kalitesiyle alakalı bir durum olabilir.

• Merhaba astra j aracımdaki cihazın yazılımını begenmiyorum tema güncelleme konusunda kim tiyardımcı olur acaba

• Merhaba hocam, ben yakın zamanda lancer model aracıma android teyp aldım, teyibi taktım herşeyi çalışıyor fakat youtube videolarını açtığımda max. 480p çıkıyor, videonun 1080p olduğunu diğer telefon gibi cihazlardan teyit ediyorum.
    Uygulamayı kaldırıp güncelledim fakat yine aynı, chrome uygulamasından masaüstü sistemde açıyorum o zaman 1080p ye kadar görüntü ayarı gözüküyor fakat bu seferde uygulamayı kapatıyor, ürünü aldığım yerin adresi ve özellikleri

#Aliexpress TRY 693.80 30%OFF | 2G RAM Android 9.0 araç DVD oynatıcı multimedya MITSUBISHI LANCER 2007 için 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 radyo gps navigasyon
    https://tr.aliexpress.com/item/4000239298880.html?mb=D9NGx6PXM8MJ8yz&srcSns=Copy&tid=white_backgroup_101&tt=sns_Copy&image=H5121a3031cdf47289782e7a66e1a03dav.jpg&aff_request_id=1f7c342d492346f0bd28c161be5d0133-1587062391183-00181-_d8gBHQ2&spreadType=socialShare&aff_platform=default&sk=_d8gBHQ2&aff_trace_key=1f7c342d492346f0bd28c161be5d0133-1587062391183-00181-_d8gBHQ2&businessType=ProductDetail&templateId=white_backgroup_101&title=TRY+693.80++30%25OFF+%7C+2G+RAM+Android+9.0+ara%C3%A7+DVD+oynat%C4%B1c%C4%B1+multimedya+MITSUBISHI+LANCER+2007+i%C3%A7in+2008+2009+2010+2011+2012+2013+2014+2015+radyo+gps+navigasyon&platform=AE&terminal_id=6efafdfdef574b9390eaaaafb7471458

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• muammer816 M kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar, mesajınızı geç gördüm kusura bakmayın.

Ben elektronik işlerinden anlayan bir arkadaşıma taktırdım.

Siz montaj yaptırdınız mı?
  • Golf 4 uygun yollu iyi birsey ne takılabilir hocam nikimachi nam 1700 nasıldır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ResultanteImportante

Hocam merhabalar, mesajınızı geç gördüm kusura bakmayın.

Ben elektronik işlerinden anlayan bir arkadaşıma taktırdım.

Siz montaj yaptırdınız mı?
    eyvallah hocam.

siz hangi araca montaj yaptırdınız ?

ben virüs muhabbetleri dolayısıyle teyp işimi askıya aldım. montaj için bi yerlere gidemiyorum.

teyp öylece evde duruyor
    Anladım hocam hayırlısı olsun.

Ben montajı 2005 model Clio 2 HB araca yaptırdım. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

eyvallah hocam

her türlü bilgiye açığım bu konuda. özellikle direksiyon kumanda bağlantısı hakkında detaylara ihtiyacım var.

siz nasıl yaptınız bağlantı işlerini?
  • quote:

hocam sizdeki araç konsolu aşağıdakilerden biri mi?

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz

• Sağdaki saat ekranlı olanlardan benim araç. Ama teybin oradaki ekranla bağlantısı yok teyp kendi ekranından çalıyor.
  • quote:

Sağdaki saat ekranlı olanlardan benim araç. Ama teybin oradaki ekranla bağlantısı yok teyp kendi ekranından çalıyor.
    bağlantılarla ilgili bilgi verebilir misiniz hocam?

teşekkür ederim genel olarak.
    Hocam bağlantı konusuna maalesef ben aşina değilim arkadaşım kendi aracına Kangoo aracına da yaptığı bağlantının benzerini yapmıştı bana Çin'den aliexpress aracılığıyla getirdiği adaptör parçaları kullanarak.
  • quote:

Hocam bağlantı konusuna maalesef ben aşina değilim arkadaşım kendi aracına Kangoo aracına da yaptığı bağlantının benzerini yapmıştı bana Çin'den aliexpress aracılığıyla getirdiği adaptör parçaları kullanarak.
    evet bağlantı kablolarını temin ettim bende.

eyvallah hocam.
  • Arkadaşlar Ankara’da double teyp için kime gidebilirim bilginiz var midir ?

• MHertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsinizerhaba. 2012 model bir ssangyon korando c sahibiyim, yeni aldım aracımı. araçta mevcut bir multimedia sistemi var ve menüsü çok atıl ve kullanışsız. Görsel aramalardan gördüğüm kadarıyla marksı avgo smart ya da en azından avgo. wince 5.0 işletimine sahip. Androide geçme gibi bir derdim yok ama wince 6.0 veya daha modern, kullanışlı ve hızlı bir arfayüze sahip bir windows sürümünü nasıl yüklerim micro SD ile? Arama sayfalarında epey bir araştırdım doğru exe için ama tam anlayamadım. Benim yapmak istediğim şey bir güncelleme mi yoksa yeni bir yazılımı yeniden yüklemek mi? Bir küçük kılavuzluk yaparsanız memnun olurum. Teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.