Şimdi Ara

Herşeye sıfırdan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun herşeye sıfırdan başlamaya karar vererek günlük adına konumu açıyorum.

Hangi seviyede oldugumu bilmiyorum ama hasbel kader gecen senelerde sınava girerek bilecik matematik bölümüne yerleşmiştim gitmedim.

Şimdi iki amacım var ilki Eczacılık fakültesine girme diğeri ise hatrı sayılır ünide matematik bölümüne girmek. buna tercih döneminde karar verecegim.

Rehber matematik 49 günde tyt

Rehbr matematik yine ayt kampı

Rüştü hoca türkçe kampı ile başladım

yanına zaman kalırsa tyt biyoloji eklemek istiyorum. Hali hazırda çalıştığım için iş çıkısı akşam 1 e kadar calısabileceğim. o da zaman bulabildikçe. Öncelikli amacım izlediğim konuları tam sindrmek en azından onlardan soru kaçırmamak. son 15 gün kala da kalan konulardan en cok soru cıkan konulara bakacagım.

Aynı zamanda kpps önlisansa hazırlanıyorum. onun içinde hazırlık olmuş olacak hadi bakalım neler yapacagız. tavsiyeler olursa her zaman acıgım

• 49 GÜNDE TYT Matematik kampı 1.gün temel kavramlar 1---------BİTTİ

• Biyolojiye başlayacaktım fakat kafama uygun biyoloji kanalı bulamadım arastırmalara devam. fizik tyt kampına dahil oldum. 55 günde TYT fizik kampı Özcan AYKIN başladım. kitabım malesef 2022 den birer adet var. yeni almam da suan mümkün değil bakalım ne olacak

• Rehber Matematik AYT KAMPI 1/65 Video polinomlar-1 BİTTİ

Matematik problemlerde cok cok eksiğim tüm sorular değişmiş benim zamanımda böyle değildi ne olmus bunlara diyesim geliyor.

• Cumartesi sabahı ilk denememi yapacagım. Tahmini tyt 40 net civarı birşey cıkacak ilk hedef 50 net

• Biraz da hayattaki amaçlarımdan söz etmek stiyorum. Eger hedeflediğimi başarırsam geçmişe dönüp okumak iyi olacak.

Şuan aşırı derecede borcum var oyle ki yeni kitap bile almak istemiyorum/alamıyorum gibi gibi

Borsa ilgimi cekiyor burada hem günlük kazancımı yazıp hem borç ödeme serüvenimi yazıp hem nasıl matematikçi olunur adım adım gideceğim.

Kenarda borsa hesabımda 15 bin gibi bir para var vadelide günlük işlem açıyorum. Amacım günlük masraflarımı karsılamak

Dünün kazancı 643 tl---

Dünün gideri 850 tl YKS geç basvuru

190 tl yemek

200 tl araca gaz

Eczacılık yazmazsam veya kazanamazsam matematikte ilerleyip özel ders+borsa konusunda uzmanlaşmayı düşünüyorum

• TYT Fizik Kampı 1/55 Fizik Bilimine giriş BİTTİ

Günün geliri 1110 tl

Günün gideri 500 tl kredi kartı ödemesi

300 tl araca gaz

BORSA KASA : 16100 TL

• YKS serüvenimin dısında yaşam verimli rutin olarak adlandırdığım hayatta ilerlememi de buraya yazacagım. Birnevi günlüğüm olacak.

Borsa hesabımda kasamı maaş ve yine borsa vioptan gelen ek gelirlerle büyütmeye calışacagım. amacım hem borçlarımı kapamak,kasamı 1 milyon yapmak.

*Yaklaşık 1 milyon borcum var.

* Aylık maaşım 34.000 TL

En ufak borctan en yuksek borca doğru gidip kapatacagım.

1. AKBANK Kredi kartı kalan borç: 1700 tl
    2. FİNANSBANK kredi borcu kalan taksit sayısı 3 kalan tutar 2100 TL
    3. EN PARA Eksi hesap kalan borç 2250 tl

Yine gelir giderlerimi burada gün gün paylasıp ilerde zengin olabilirsem geçmişe dönüp vayyy bee demek istiyorum :)

• Güzel gidiyorsun .
  • doğru azim yanlış plan ikilisi gibi duruyor. sıfırdan başlamak gerçekten sıfır değilsen son 3ayda alınmaması gereken bir risk gibi, kolay gelsin
  • Evdekalınturkiye E kullanıcısına yanıt

Sağoln hocam bayram tatilim 9 gün o zaman hızlanacagm inş

• the.last.airbender kullanıcısına yanıt

sağol hocm. Neden yanlış plan acaba varsa dısardan gözüken birşey düzeltebilirim. ciddi hazırlanmayalı cok uzun süre oldu gecen sene öylesine girmiştim bilecik matematiğe yerleştim kayıt yaptırıp sildirdim bu sene kırık obp gelecek . Temel fena değil ama unutmusum tabi coğu seyi suan türev al desen basit türev dısında alamam ama calısınca ne olur görecegiz.

• Temel Kavramlar vide0 2 BİTTİ

Polinomlar 2 video BİTTİ

TYT Fizik video 2 BİTTİ

Pazar günü deneme çözdüm. 52 NET geldi. Türkçeden acayip sıkıldım 2 soru çözüp diğer teste geçtim sonra yine 2 soru cözdüm derken bitirdim ama çok kötü bir deneyim oldu. Konsantrasyon ve türkçeyi halletmem lazım.

Bunun üzerine hergün düzenli kitap okumaya karar verdim.

Mert BASARAN kitabına başladım yatmadan yarım saat okuyorum. Bugunde hergün 10 paragraf sorusu çözmeye başlıyorum

• Ben birikim yapayım borcu kapatayım derken aracın motoru patladı. mis gibi bir 32 bin tl masrafa girdik. üstüne dün borsada patladı 3 binde ordan zarara girdim.

KASA 14200 kaldı. + 32000 araba masrafı. maaş gelemeden kayıp gitti

• m.matematikh M kullanıcısına yanıt

bu sene girmeyi düşünmüyorsan sorun yok temelden başlamanda ama bu sene girmeyi düşünüyorsan zaten kırık obp işini zorlaştıracak, her şeyi temelden almak da kalan 2 aylık sürede zaman kaybı olabilir

• the.last.airbender kullanıcısına yanıt

Bu sene girmeyi düşünüyorum. eczacılık çok zorlayacak buyuk ihtimal olmaz ama matematik bölüm olur gibi geliyor. tamamen sıfır değilim ama unutmusum. izleyip soru çözdükçe hatırlıyorum

• Borsa hesabım patladı. eksideyim kasam 13 bin tl ye düştü umarım 15 e toparlanır. her 15 bin üstü oldugunda gün sonu ekiyorum. nakit akışım kesildi. Maaşlar bayram dan sonra yatacakmış oradan da geri düştüm bakalım.

Bayramda 10 gün tatilim var bu süreçte TYT mat tüm videoları izlemeyi plalıyorum

• Deneme evde yoktu gidip 3 d alayım dedim 250 tl dedi şaka gibiler gerçekten.
    Alamadım tabi onun yerine evde eksik olan kitapları aldım sadece 1 er kitap alabilirim her dersten. Apotemi fonksiyonlar-metin yayınları modern problemler-3d ayt marematk -3d tyt biyoloji soru bankası aldım. seneler önce hazırlandıgım kitaplarımı bodrumdan cıkarıp onlarla devam edecegim. Celal aydın türev ve limit fasiküllerim iyiydi. Lisedeki mat hocalarım sağolsun cok sağlam not tuttrmuslar defter olarakta onu alacagım. Ama kimya ve fizik hocam hiç ders işlemediği için sıfıra sıfır. İlk ünide de eksi 2 fen neti ile kazanmıstım
    2 gün çalışamadım. Bu akşam 1 mat 1 biyoloji 1 kimya konu bitirmeyi hedefliyorum
  • Her sabah türkçeden 10 soru çözüyorum.
    Bugunun soruları da çözüldü. Türkçedeki 2. Sorudan itibaren sıkılmalarım biraz geçti.
    Sınava kadar bitirmediğim tyt konuları kalmayacak. Ayt mat da yetiştiririm buyuk ihtimal.
    Sırada rüştü hoca türkçe kamp videosu var
  • Rehber mat videoları ilerledikçe memnun kalmadıgımı farkettim. Eyup b izledim daha memnun kaldım. Daha ayrıntı açıklamaları daha güzel. Basa sardım.
    Tyt toplam 253 video 1/253 bitti
    Ayt 161 video 1/161 bitti
    Deneme çözdüm 2. Dneme 56 net

+4 netlik bir fark var. 3. Deneme hedef 60 net
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.