Şimdi Ara

Heroyu ve Lane'i siz seçin ben oynayayım :) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
2
Favori
3.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dranova

Adc thresh

threshimiz yok malesef
  • Full ap xin

• Full AP rammus

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatal Playstation Cafe

berbat ap mf'nin işlevi 0 :) ap try oyna ap fiora oyna çok daha iyi tabii ki yenildik şu fraga bakın
    seri için son hakkımız sıradaki hero ve lane ?
     Heroyu ve Lane'i siz seçin ben oynayayım :)

Champa alisik degilsiniz sanirim.

E fulleyip q ile durtmek cok islevli orianna, heimer, kennen gibi herolari iyi ctliyor. Promo maclarimda ap mf oynamisligim var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hey Pix

quote:

berbat ap mf'nin işlevi 0 :) ap try oyna ap fiora oyna çok daha iyi tabii ki yenildik şu fraga bakın

E fulleyip q ile durtmek cok islevli orianna, heimer, kennen gibi herolari iyi ctliyor. Promo maclarimda ap mf oynamisligim var.

q fulleyip e ile dürtüyordum ben :) karşıda akali vardı zaten hiç şansım yoktu ben de beceremedim

Sıradaki oyunumuz ap xin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hey Pix

quote:

q fulleyip e ile dürtüyordum ben :) karşıda akali vardı zaten hiç şansım yoktu ben de beceremedim

Sıradaki oyunumuz ap xin

Akali nin 6 ya kadar basini ezerdiniz aslinda. Kismet olmamis.

• Dranova nickli arkadaşımızın isteği ap xin ile solo top oynarak winimizi aldık :) ve bronz 1 kümesine yükseldik. ( ap xini daha önceden de oynuyordum minionsuz kule almalar fln )

6300 ip birikmiş arkadaşlar aşağıdaki listeden bir hero ve lane seçin satın alıp ilk oyunumu oynayayım :)
    Bard - Rek'Sai- Kalista - Azir - Gnar - Braum - Vel'Koz - Lucian - Lissandra - Zac - Quinn - Thresh - Vi - Nami - Elise - Syndra - Jayce - Draven - Varus - Hecarim - Lulu - Nauitilus - Volibear - Graves - Leona - Rumble - Jarvan IV - Karma - Tundle - Sona -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatal Playstation Cafe -- 25 Mart 2015; 19:06:50 >

• Support ramus çok zevkli oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: diego26

Support ramus çok zevkli oluyor

normalde yukarda yazdığım listeden bir hero satın alıp oynayacakdım sizin seçimlerinize göre ama olsun sup rammus oynuyayım öyleyse , sıradaki oyunumuz support rammus...
  • aslında laneimizde çok iyiydik ilk 5dk da 2 kere 2de 2 yaparak 4 kill aldı lucian ama lb mid de liss'i çok fena feedlemiş önüne gelene tek atıyordu

Sıradaki hero ve lane ?

http://wordbelgesi.blogspot.com.tr/2015/03/league-of-legends-oyun-gunlugum.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatal Playstation Cafe -- 25 Mart 2015; 20:14:01 >

• jungle yorick
  • Magic Pen Garen

Sadece m.pen eşyaları kas ulti kaç vuracak merak ediyorum

• sıradaki oyunumuz jungle yorick
  • Yorick jungle süper bir şey arkadaşlar mutlaka deneyin aynı fidel gibi base e gitmeden dolaşabiliyor can çekerek :) önce e fulleyin ;)
    hadi arkadaşlar bugun şanslı günümdeyim beni gümüş yapalım :) sıradaki hero ve lane ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatal Playstation Cafe -- 25 Mart 2015; 21:44:22 >
  • AP kogmaw

• Adc Fiddle.
  • Çok iyi.. ilgiyle takip ediyorum :)

Hei jungle ?
  • Adc lulu

• quote:

bursalıtimsah arkadaşımızın isteği üzerine jungle tf oynadım aslında tahmin ettiğimin aksine jungle da hiç zorlanmadım fakat takımımızda bütün laneler feedledi(özllikle bot lane) bir tek solo top iyiydi ancak o da takımı kurtamadı buyrun fraglar ve sıradaki hero lane isteğini alabilirim

Tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.