Şimdi Ara

Heroes of Newerth Buluşma Noktası / Oyun Bedava Olmuştur (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
700
Cevap
0
Favori
33.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Delling

Msi aldı. İlk oyunda sonlara doğru çok pis ezdi msi. İkinci oyunda da daha 20. dakkada wildsoulda mock felan vardı. 20. dakkada adamlar Rea nın base kulelerini felan indirmişti, çok feci ezdi yani

Fena oynuyolardı ya. Zaten kdlerden belliydi. %74 e 26mıydı neydi.
  • 5 fps ile oynuyordum emin. Oyun iyice bozdu. 1.5xx.xxx K bellek kullanır mı bir oyun ya.
  • bende sabahtan böle bi konu arıyorum:) bilmiyorum var mı?yorumların hepsini okumadım clan vs var ise güzel mm maçları yapabiliriz.İrtibata geçebilirsiniz oyundan forumdan saygılar
    Nick:FvGuMuS
  • DH clanı yok. [K1SS] diye bir clandayım ben ortam fena değil. 5 kişi takım kurup mm girince biraz kasıyor. Çünkü karşına da 5litakım geliyor kesin. Zorluyor yani.

Ek olarak oyun sabahtan beri kapalı arkadaşlar, bugün saat 22:00 de açılcak inş.
  • quote:

DH clanı yok. [K1SS] diye bir clandayım ben ortam fena değil. 5 kişi takım kurup mm girince biraz kasıyor. Çünkü karşına da 5litakım geliyor kesin. Zorluyor yani.

Ek olarak oyun sabahtan beri kapalı arkadaşlar, bugün saat 22:00 de açılcak inş.

Clan Türk clanımı yoksa ecnebi mi?Tek oynamak sıkıcı oluyor muhabbet olmayınca online oyunların vazgeçilmezidir :D
  • Kantos90 beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fvgumus

quote:

DH clanı yok. [K1SS] diye bir clandayım ben ortam fena değil. 5 kişi takım kurup mm girince biraz kasıyor. Çünkü karşına da 5litakım geliyor kesin. Zorluyor yani.

Clan Türk clanımı yoksa ecnebi mi?Tek oynamak sıkıcı oluyor muhabbet olmayınca online oyunların vazgeçilmezidir :D

Türk clanı dostum.
  • Bıktım valla ya. Sabah %99 cpu kullandı oynatmadı. Akşam eve geldim bi oyun atiyim dedim şimdi de oyun kapalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

Bıktım valla ya. Sabah %99 cpu kullandı oynatmadı. Akşam eve geldim bi oyun atiyim dedim şimdi de oyun kapalı.

Aynen.
  • Düşük FPS olayına çözümü olan var mı? Tüm driverları güncelledim biraz önce. Kasanın kapağını açtım. Klimayı açtım içeriyi soğuttum. Oyunu tekrar kurdum. Ama oyun 1.500k bellek kullanmaya devam ediyor. Ortalık karıştığında kare kare görüyorum.
  • quote:

Düşük FPS olayına çözümü olan var mı? Tüm driverları güncelledim biraz önce. Kasanın kapağını açtım. Klimayı açtım içeriyi soğuttum. Oyunu tekrar kurdum. Ama oyun 1.500k bellek kullanmaya devam ediyor. Ortalık karıştığında kare kare görüyorum.

bilgisayarınız özellikleri nedir?
    quote:

quote:

quote:

Türk clanı dostum.

Hocam mümkün olursa oyunda bağlantıda kalıp gelmek isterim yer varsa sorun olmazsa

• Tabi fvgumus konuşurum senin için.
  • quote:

quote:

Düşük FPS olayına çözümü olan var mı? Tüm driverları güncelledim biraz önce. Kasanın kapağını açtım. Klimayı açtım içeriyi soğuttum. Oyunu tekrar kurdum. Ama oyun 1.500k bellek kullanmaya devam ediyor. Ortalık karıştığında kare kare görüyorum.

3 gb ram var hocam daha yeni taktırdım sayılır. Kingston bir de. İşlemci Core 2 Duo 2.4 Ghz. Ekran kartı Nvidia Geforce 8600 Gt. Windows 7 Kullanıyorum.

Acaba sıcaklıkla ilgili olabilir mi? Klima falan açmama rağmen sıcaklık 65ten aşşağı inmiyor.

• quote:

quote:

quote:

3 gb ram var hocam daha yeni taktırdım sayılır. Kingston bir de. İşlemci Core 2 Duo 2.4 Ghz. Ekran kartı Nvidia Geforce 8600 Gt. Windows 7 Kullanıyorum.

Acaba sıcaklıkla ilgili olabilir mi? Klima falan açmama rağmen sıcaklık 65ten aşşağı inmiyor.

Gayet yeterli bir makina oynadıgınız çöünürlük nedir acaba?

• 1280x1024 oynarım. Eskiden de böyle oynardım. Diğer ayarlar Mediumda olur.
  • Tüm statlarım sıfırlanmış. Silverlarım da gitmiş. Ne yapabilirim arkadaşlar?
  • quote:

Tüm statlarım sıfırlanmış. Silverlarım da gitmiş. Ne yapabilirim arkadaşlar?

Oyun 2 hafta geriye alındı malesef.

• Edit : believemeee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest earth -- 22 Haziran 2011; 22:30:48 >
  • takılıyorum şuan mm de:D
    darkest msi after bur ni yüklermisin sonrada oyundayken kartın ne kadar ısındıgına ne kadarını kullandıgına vs bakarmsın
  • Kasanın kapağını açtım ve içerinin tolarını temizledim. Şu anda kasılma gitti. Sıcaklık 55 dereceye falan düştü.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.