Şimdi Ara

Heroda asas olmak icin ;

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1) hangi karakterle oyuna baslamali yani erkek kiliclami kadin kiliclami yoksa claw kullanabilen kadin asa ilemi ?

2) bir cok oyunda asaslarin critical damage ile alakasi tamamen bitmis durumda bu oyunda critical asas olabilirmiyiz olabileceksek stat dagilimi nasil olmali.

3) oyun icinde genel asaslarin stat dagilimi nasil

4) asas buildlerinde eger critical olayi var ise critical vuruslarini skillemi gerceklestiriyor yoksa normal vuruslarindada critical sansi varmi bu sansi arttirmak icin neler yapilabilir ? ( stat ve item secimleri )

oyunu daha hic oynamadim sadece karakterlerin farkli silahlar kullandigini biliyorum ve ;

str hp ve normal atk icin

dex kacinma ve defans arttirmak icin

int skill hasarini arttirmak ve chi icin kullaniliyor

bu siraladikalrim disinda oyun hakkinda hic bir sey bilmiyorum buna gore cevaplarsaniz sevinirim.

• assasin hakkında hic bi bilgim yok
    yardımcı olamıcam kusura bakma

ama karakterin hic bi önemi yok

sunu biliyorum son cıkan penta charın s.dmg i fazlasıyla yüksek sadece bu
  • knki sen zahmet etme ben biliom assasin olcaksan bowcu olcaksınki pvplerde adamı paramparça edebilesin 2. meslek olarak shinobi olursan kasman daha hızllı olur çünkü kendine adam çekme skilli war statları nası wercegine gelince

str:110-150
    dex:100-150
    int:ne kadar werebiliosan wer

armorları %defli tercih et hp weren takılar kulllan we bi ipucu weriyim mesel 250lik bi ok aldın ona + basabiliosun we böylece wuruşların çok iyi derecede artmış oluyo(özellikle normal wuruş)assasinsde oyundaki en fazla wuran skill war die biliom we görünmez olabiliosun bu senn için çok büyük bi avantaj ama assasin 50 levela kadar çok zor kasılıo 50den sonrası kolay. umarım yardımcı olmuşumdur benim asas çarım wardı 59 levelken bıraktım çünkü statları yanlış wermiştim we slayer olmuştum T_T
  • tesekkurler. bugun basliyorum 1 yada 2 haftaya 50 olurum sanırım sonuclardan haberdar ederım.
  • 1 2haftaya 50 olman zor
  • bencede zor da alastiss senin 9x lik chara nolduu bi ara imzan oydu ?? hala duruyosa beni kasar mısın
  • andDeathSmiled forumdaki bazı gerizekalı insanlar nedeniyle forumdan ayrıldı hesabı önceden 2miz kullanıyorduk o hesabı bana devretti ama imzayı kendi degiştirdi ben imza ile oynamadım.Zhuangmısın Shaomu söylersen memnun olurum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.