Şimdi Ara

Hero Online = ............................

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hero = %30 lag % 60 bug içeren dünyanın en boktan online oyunudur...

itirazı olan ?
    sanırım bırakıcam bu oyunu

bana bi oyun öneriniz varmı ? premium içermeyen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alastiss -- 14 Ekim 2008; 0:03:07 >

• lineage2 (private serverlar)

rose online (orjinal server)

dekaron(2moons)

archlord

ne tür sevdiğini bilmiyorum ama bunlar herodan daha iyi , emin olabilirsin . neden sen hero oynuyorsun diye sorarsan . ben alacağımı aldım onlardan yeni birşey arıyorum.

edit :

Runes of Magic ; bende yeni indiriyorum su anda. güzele benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluelion -- 14 Ekim 2008; 0:22:45 >
  • GM Scott işi bırakıp eşiyle birlikte Hawaii'ye yerleşti. Artık neyi oynanır ki bu oyunun.
  • knki gel rappelz koparız walla lag yok grafikler orta ses gzl oynanış tarız gzl herodan apayrı prede yok skiller 200ü buluo süper bi oyun gel walla
  • rappelz de bi ara 10 lvl bi charım vardı.

dewrim sen bana server adı ver. kuruom yeniden rappelz i

bi bok anlamamıstım 10 lvl olana kadar ama olsun
  • Ne Lag ı ne bug u ya..
    BUnca zamandır oynuyosun oyunu tam oyundan sıkıldın bırakıyosun oyuna yeni başlayacaklarıda yanlış bilgilerle bilgilendiriyorsun.
    Arkadaşlar oyunda lag nerdeyse hiç yok. Bug ta olmuyor.Ayrıca Scott bir yere gitmedi. hala daha oyunda!
  • quote:

Orjinalden alıntı: okutkan

Ne Lag ı ne bug u ya..
    BUnca zamandır oynuyosun oyunu tam oyundan sıkıldın bırakıyosun oyuna yeni başlayacaklarıda yanlış bilgilerle bilgilendiriyorsun.
    Arkadaşlar oyunda lag nerdeyse hiç yok. Bug ta olmuyor.Ayrıca Scott bir yere gitmedi. hala daha oyunda!

Sana öyle gelmiş birader.

quote:

Orjinalden alıntı: GM Scott

I was originally going to post a long detailed post, but I decided to keep it sweet and simple with being sort of short.

I want to wish everyone a farewell as I will be moving back to Hawaii and will no longer be employed here at MgameUSA as of tomorrow morning. I probably wont have time to say goodbye tomorrow.

I am proud of my players, there are so many of you that have grown with me from the beginning of my career here to the end. I have gained great knowledge and experience from my players.

I have done as much as I possibly can to be the best GM that I can be for my players. I hope that whomever takes my place after today will do just as good of a job as myself.

As I voluntarily step down from my position to move back to Hawaii with my wife, I wish you all a warm heart felt thank you for your help and support in the games that I ran.

I wish you all the best of luck in life, play hard, work hard, and be merry.

Mahalo Nui Loa Ka Kou Ena Haumana,

Thank you very much to everyone. You will all be missed greatly. First job that I actually enjoyed. And you all helped to make my experience as memorable as possible.

GM Scott

Tercüme lazım gelirse onu da yazarım bir ara.

• Silkroad 4ever
  • quote:

Orjinalden alıntı: okutkan

Ne Lag ı ne bug u ya..

yaratığa vurdun 2 saniye sonra canı gidiosa bu bence büyük bi lagtır arkadasım

small tiger aldım sağ tıkladım daha 20 dakika kullandım 2 2 vuran yaratıklar 80 100 vurmaya basladı C harfine bastığımda bi baktım small tigerın verdiği def /s.def/s.dmg yok bi relog yaptım small tiger simgeside gitti

bu olay 5 gün önce oldu ve hala daha small tiger ın simgesi yok
    gelen patch lerden bhirine bakarsan eger özür diliolar
    ama benim small tigerım hala yok
    20 dakika kullandığım small tigerı 55m ye aldım

nerde adalet ?

GM e 1:1 4 tane gönderdim hala cevap yok

sen eger daha 60+ isen sana ne lag var ne de bug

• Arkadaşlar sonunda anladınız kötü bir oyun oldugunu.Grafikler berbat bug lar war savaş alanları yetersiz daha sayılamayacak kadar kötü özellik.

Ben oyunlara ara verdim yaz tatillerinde oynuyorum hayvan gibi.Bu yaz knigt oynadım 80 lvl priest yaptım daha yeni sattım 1000 ytl ye.Bu yaz tatilinde wow oynamayı düşünüyorum 70 olurm item de hazırlarım 1000 ede onu satarım.Her yıl böyle üniversitede şahin parası çıkıcak inş.

Bırakın hero yu!
  • ahh ulan gogo

para değil
    inat önemli 100 olmadan asla bırakmam heralde
  • :D Ahmet miydi ismin
    Özledim aq seni ve heroyu aslında ama oynamam heralde çünkü gerçekten kötü ya oyun :(
  • 60+ lvl deydin baba o yüzden kötüydü

ooyun bence 80+ zevklenio aynı zamanda adamı delirtio

Crimson Summit DT de kasıosun item düsmüo
    arkasından bi bakıon +5 vio ya da tox düsüo sevinio adam

+2 +3 PP ler düsmeye baslıo ama sağlam bi PTS yapman gerekio

8 yaratık kesiyorum % 0,01 EXP gelio anlıyacağın kasması epey zor bi lvl 12 13 gün sürüo

zevklendi ama lag fazla bi de event basladı simdi cadılar bayramı muhabbetine

neyse 92 ye az kaldı allahtan % 75 oldum :)
  • alastiss lvl ın guzelmıs bu lvl guzellıgını pvp ye yansıtabıyor musun ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: alastiss

Hero = %30 lag % 60 bug içeren dünyanın en boktan online oyunudur...

itirazı olan ?
    sanırım bırakıcam bu oyunu

bana bi oyun öneriniz varmı ? premium içermeyen

MuOnline
  • quote:

Orjinalden alıntı: babuska

alastiss lvl ın guzelmıs bu lvl guzellıgını pvp ye yansıtabıyor musun ???

warrior olunca elbette ki yansıyor baba. s.def ve HP nin de önemi var PvP de

HP bende fazla yok 140 str var ama s.def sağlam
  • knki bnde yeniden başladım walla insan ortamını özlüo rappelzdeki çarı sattım 200e goldda alcam hayırlısıla abaza ismail girse msne xD
  • beyler Shao yuz hepimiz isterseniz saçma lafları bırakıp bir olalım !...
    İsteyeni kasarım 10 danım Kasarım yeterki oynayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.