Şimdi Ara

Hero Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben oyuna yakalış 1 1 buçuk hafta gibi başladım.bir arkadaşımdan aldıgım 16 level çarla oynuyorum.şuan fiddlestick ile oynuyorum gayet iyi
    bana hero önerirmisiniz arkadaşlar.genelde mid giderim skillerinin hasar vermesini isterim.teketekte kolayca alabileceğim ultimatesi çok kuvvetli bir Büyücü karakteri önerirmisiniz

Aklımda Xerath,Anivia,Vel'Koz var.siz neler düşünüyorsunuz

• iyi bir anivia oyuncusu 30 a kadar rahat eder dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anivia'ya zaten bir sempatim var :) ama Xerath'ın videolarını seyrettim gerçekten iyi göründü gözüme.LeBlanc ile 1 kere oynadım başkasının hesabında.oyun hakkında pek bilgi sahibi olmadığımdandır büyük ihtimalle hiç oynayamadım.ki herkes bana LB tavsiye ediyor
  • Sırf ultisi op bi champ arıyosan şu anda bence vel'kozun ulti aşırı güçlü hatta bence ultisi olmadan biraz çöp altarnatif istersen kata lux ve veigar hem ultileri sağlamdır hemde rahat teklerler adamı zevklilerde mage istediğini de var sayarsak veigar ve lux tam senlik

• peki bu saydığım 3 herodan hangisini seçerdin ?(Xerath Anivia Vel'Koz
  • Ben sana hareket kabiliyetleri yüksek şampiyonları öneririm daha yeni olduğun için mesela katarina, fizz, lissandra gibi.

• Cleyear kullanıcısına yanıt
    Yeni başlamış birine Lissandra önermek ilginç
  • Karmaşık değil bir kaç oynayış izlese bence iyi iş yapar.

• Akali al 10-15 oyun at saten ustalaşırsın ve lvlerine göre akali ile çok güzel oynarsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AL FİZZİ BİTİR İŞİ AGA 30 LVLE KADAR RAHATSIN
  • Anivia zordur, kabiliyet el hızın ister o yüzden oyuna alışınca al. Şuan sana basit olarak annie öneririm ve sonra malzahar katarina veigar

• Selim... S kullanıcısına yanıt
    Usta açıkcası saydığın 3 champı da hiç oynamadım onlara benzer olarak ziggs severim ama 3ü arasından seç diyosun o zaman ben xerath seçerdim bizim arkın maindir bilirim o yüzden yanımda sup bile oynadı (ciddiyim) neyse rakibi rangesi ile tamamen saf dışı bırakıyo her ne kadar q dan kollay kaçılsada damagesi çok sağlam gerçi ben eski haline alışığım yeni w si ile pasifini bilmem ama güçlü ama mobil champlara karşı tamamen savunmasız yakalandığında adamı stunlayıp kesmek zorundasın (saydıkların champların hepsinde böle) yani bu yüzden ben mage tipini pek sevmem dediğim gibi bi ziggs oynarım mage olarak onda da adc bilgim sayesimde q ile kite yapa yapa

• xerath oyna
  • O değil de niye 16 lvllik bir hesap ile başladın. Kendin kassan daha fazla faydalı olurdu.
    Söylemeyi unuttum ama pantheon bence gayet iyi yeni başladiysan. Ultisini kullanmayi cözünce baya iyi oynarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Julius Aegon -- 22 Mayıs 2014; 20:47:55 >
  • akali fizz pantheon tercih edenler yorumlarınız için çok teşekkürler fakat dövüşçü suikatçi herolarla oynadığım zaman oyunu 5/15/5 civarında bitiriyorum.açıkçası hiç iyi oynayamıyorum o türlerde herolarla.ha ileride ustalaşırım orası ayrı.

@lamuarte @RBlood7

çok teşekkür ederim yorumlarınız benim için çok faydalı oldu

@Julius Aegon

çarı aldığımda yanlış hatırlamıyorsam 13 leveldi.14de olabilir.ama bu pek birşey değiştirmez.hero olayınca gelince Pantheon gibi dövüşçü heroları kullanamdığım için alabileceğimi zannetmiyorum

arkadaşlar VelKozu eledim Xerath ve Anivia arasında gidip geliyorum.

Xerathı alırsam range,stun ve iyi skilleri yüzünden alacam
    Aniviayı alırsam şu yumurta olayı ve ultiyi kısa sürede tekrar yapabilme için.hala kararsızım
  • son bir soru sadece ikisi arasında kaldım tek bir cevap istiyorum.
    Pantheon mu Anivia mı, neden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selim...

son bir soru sadece ikisi arasında kaldım tek bir cevap istiyorum.
    Pantheon mu Anivia mı, neden ?

anivia bence az alınıyor pick açısından rahatsın diğer ap herolara gore daha sağlam bir hasarı var

• Anivia hiç oynamadım ama pant öneneririm lanende rakibi çok rahat alırsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bırak anivia manivia hikaye. Al işte xearth hayvani menzil + damage i var, hem her eloda iş görür

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.