Şimdi Ara

hero nasıl olunur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyunda hero diye bir kavram var çözemedim hero olmak için ne yapmak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: salosag

oyunda hero diye bir kavram var çözemedim hero olmak için ne yapmak lazım

Olimpiyatlara girip o ayki periyodda kendi sınıfında en çok puanı toplarayarak hero olabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • interlude: öncelikle kendi charını "Nobless" yapmalısın, sonra haftalık, aylık serverin developerleri ne olarak ayarladıysa ona göre artk bilemem ben akşamları saat 18:00 da(official zaman bu ama dediğim gibi developer ne yaptıysa o, The Grand Olympiad Game period mu ne tam olarak aklmda yok :D ben çan sesini duyunca gidiyorm :D genelde saat 6dadır gideceksin "Grand Olympiad Manager" in yanına participate diyeceksin üstü kaba söyliyim, 2. 2. 1. 1. sonra OK (ama tam emin olamadm görerek söylemem lazm :D) non class section a basıcaksın işte 45den geriye doğru bi geri sayım olacak işte "you will teleport to grand olympiad stadium in (45)sec" felan bu tarz bi yazı geçicek systemmsg penceresinde 5 4 3 2 1 den sonra seni Olympiad Stadyumuna ışınlıcaklar karşında 1 tane adam olacak onunla savaşıcaksın (direk dalma öyle pat diye :D self bufflarını ver kendine hazırlan ilk önce :D) sonra işte böyle böyle :D girceksin savaşcaksın, 9 maç şart HERO olabilmen için (eğer classın boşsa, yada puanın rakibinden fazlaysa) adamları yenmen de lazm ama ona göre işte 9 maç sonrası haftanın sonunda, yada ayın sonunda dediğim gibi developere kalmş olay o ne ayarladıysa hero olabiliyorsun da öyle pek ahım şahım bişey de değil yani :D parlıyorsun ve 2 3 tane de skill veriyorlar sana o kadar yani :D kolay gelsin yinede :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.