Şimdi Ara

Herkesin Elinde Note II

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
3.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıktanda anlaşılabileceği gibi bu konudan ciddi rahatsızlık duyuyorum. Lütfen kimse üstüne alınmasın ama ilk çıktığı günden beri Note I kullanıyorum ve önüne gelen takoz, daha büyük telefon yokmuydu vs. bilimum saçma esprilerine maruz kaldım. Telefonun özelliklerinin ne kadar iyi oldugunu ve geniş ekranın ne kadar büyük bir artı oldugunu o gunden beri savunan biriyim. Açık söylemek gerekirse Note I kullanıcısı Türkiye'de sayılıydı, en azından iphone gibi s2- s3 gibi herkesin elinde yoktu ve bu ayrı bir hava katıyordu insana. Gelelim benim rahatsızlık duydugum noktaya. Şimdi insanlar iphonedan sıkıldı (applein saçma politikaları yüzünden) ve android tabanlı cihazlara yöneld ve android cihaz kullanan arkadaşlarına "ya android cihaz alıcam ne almalıyım, en iyi cihaz hangisi" diye sorup yada en pahalısı hangisi diye bakıp gidip Note II aldılar (sırf en pahalı cihaz diye). Şimdi Ankara'da nerdeyse herkesin elinde bu cihazı görüyorum. Okuldaki zengin züppe erkeklerden tutunda, çıt kırıldı kızlara kadar... Geçen otobüs beklerken bildiğin 13-14 yaşındaki bir çocuğun elinde bile gördüm bu cihazı.. Ben Note I'in not alma özelliğini çok kullanıyorum ama bu insanların hiçbiri not falan almıyor, kısacası s3den hatta iphonedan farksız kullanıyor bu cihazı...

Benim Note I'im arızalandı ve servis yeni kapalı kutu cihaz verdi tarafıma. Şimdi bu cihazı satıp Note II alacağım ama açık söylemek gerekirse yukarıda söylediğim durumlardan dolayı o "farklı olma" duygusunu kaybedeceğim gibi...

Umarım yukarıda söylediğim tarzdaki insanlar biran önce Note II'lerini satıp yerine başka bir pahalı oyuncak bulurlar...

Benim gibi düşünen var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geekking -- 25 Aralık 2012; 12:30:27 >

• Sen istediğin telefonu al, kafana göre kullan. Milletin nasıl kullandığı ile ilgilenme.
    Bizde bilinçsiz tüketici çok. Akıllı telefon/ tabletlerin bizde kullanım nedeni %90 oyundur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • servisin verdiği telefonun kutusunu açmadın mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

servisin verdiği telefonun kutusunu açmadın mı ?

hayır neden sordunuz ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeeKKiNG

quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

servisin verdiği telefonun kutusunu açmadın mı ?

hayır neden sordunuz ki?

daha pahalıya satarsınız,
    iyi yapmışsın açmamakla
    anladığım kadarıyla piyasa olmuş telefon almak istemiyosunuz
    LG Optimus G' yi bekleyin veya
    LG Nexus 4 alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jac0B0 -- 25 Aralık 2012; 15:43:38 >
  • Egoistce ama hakli bir dusunceye sahipsin. Ama bence sen sadece farkli olmayi özlüyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İhtiyacını karşılıyorsa hiç gerek yok.ama egonu bastırmak için kendine bahane ve kılıf uyduruyorsun seni karalamak istemiyorum yanlış anlama.günümuz tuketim toplumunun trend,popülarite vs. saçmaliklar icerisinde kendi benliğini kaybettiği ve egolarına boğulduğu bir gerçek.

• Cebinde 10 tl olmayanın elinde s2 s3 ne biliyim iphone 4 5 farketmez son moda telefonlar var.Ama yapacak bir şey de yok yani isteyen istediğini alır kullanır
  • Bu tur insanlardan nefret ediyorum. Gider note 2 s3 alir telefonu arama yapmak ve mesaj atmak disinda hicbir sekilde kullanmaz. Birde telefonlara 2-3 milyar veripte kontursuz gezenlerde var onlarin durum daha da kotu.

• Cebinde s3 olup kamerasını açamayan insanlar tanıdım ben gerçek olay

• quote:

Orijinalden alıntı: mmeehhmet

Cebinde s3 olup kamerasını açamayan insanlar tanıdım ben gerçek olay

Ne kadar çok şaçma sapan konusanlar var. Size insanlarin tercihlerini sorgulamak size mi kalmiş? note 2 alir ama not almaz veya tlfla not almaz ama belki buyuk ekran sevdigi için veya navigasyon aleti olarakta kullanacagi için aliyordur. Kısacasi adamin alma nedenini bilmiyorsaniz yorum yapmayin.
  • Sana ne kardesim ben 16 yasindayim kendi paramla aldim problem mi yaratiyor milletin iyi telefon kullanmasi sana

• bu kadar saçma bu kadar gereksiz bir konu görmedim daha forum da ... herkez note 2 alıyormuş, çoluk çocukda note 2 varmış , allah allah insanlar ne tuhaf anlamak mumkun degil..para adamın,zevk adamın... ister oyun için alır ister foto çekmek için isterse sadece internet için,,, bu kimseyi baglamaz...bence siz bir not defteri alın ,inanın artık kimse kullanmıyor not defteri,birde nokia 3310 bulursan misss kimsede yok şuan 3310..aslanlar gibi kullanırsınız.. kızmayın ne olur inanın çok saçma geldi de konu,tesadüfen başlık ilgimi çekti girdim içeri... saygılar
  • Not almak için note almana gerek yokki.
    Kalem kağıt daha ucuza patlar senin için
    Not alma özelliğini kullanmıyormuş muş ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

bu kadar saçma bu kadar gereksiz bir konu görmedim daha forum da ... herkez note 2 alıyormuş, çoluk çocukda note 2 varmış , allah allah insanlar ne tuhaf anlamak mumkun degil..para adamın,zevk adamın... ister oyun için alır ister foto çekmek için isterse sadece internet için,,, bu kimseyi baglamaz...bence siz bir not defteri alın ,inanın artık kimse kullanmıyor not defteri,birde nokia 3310 bulursan misss kimsede yok şuan 3310..aslanlar gibi kullanırsınız.. kızmayın ne olur inanın çok saçma geldi de konu,tesadüfen başlık ilgimi çekti girdim içeri... saygılar

+1 yürü be düşüncelerime tercuman

• Telefon bu ne kadar farklilik yaratabilir. Herkeste cep telefonu var siz sirtiniza ankesor baglayin fark budur iste.

• quote:

Orijinalden alıntı: alwaysdownn

Cebinde 10 tl olmayanın elinde s2 s3 ne biliyim iphone 4 5 farketmez son moda telefonlar var.Ama yapacak bir şey de yok yani isteyen istediğini alır kullanır

+1

• senin farklı olma sevdanı yesinler. nokia 5110 var sevabına gönderiyimmi bir allahın kulunda göremezsin.

edit:sitemim sadece konuyu açan artizedir. bu arkadaşların nesli bi tükenemedi. telefon senin işini görüyosa başka insanların elinde olması seni neden rahatsız ediyor? at kafasına bak 2000 lira verip telefon almış farklı olucakmış. la bi yürü git ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MicroChip34 -- 27 Aralık 2012; 8:47:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MicroChip34

senin farklı olma sevdanı yesinler. nokia 5110 var sevabına gönderiyimmi bir allahın kulunda göremezsin.

edit:sitemim sadece konuyu açan artizedir. bu arkadaşların nesli bi tükenemedi. telefon senin işini görüyosa başka insanların elinde olması seni neden rahatsız ediyor? at kafasına bak 2000 lira verip telefon almış farklı olucakmış. la bi yürü git ya.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: MicroChip34

senin farklı olma sevdanı yesinler. nokia 5110 var sevabına gönderiyimmi bir allahın kulunda göremezsin.

Hocam iyi güldüm ya sen çok yaşa. Ne güzel de söyledin.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.