Şimdi Ara

herkes soruyo bı hesapta iki efsane nasıl oluyo bakın ogrenın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkes soruyo bı hesapta iki efsane nasıl oluyo bana shiny weya dark bı tane 65 lewl baraj werene sıteyı soyluyorumm

kabul eden warsa pm atsınn weya burya yazsınn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERKAN03 -- 24 Şubat 2007; 16:21:20 >

• weya buraya yazsın o da olur we bu saka deıl we aldatmaca deıl gercek yalan deıl beyler bayanlar
  • eskiden forumda herkez bildiğini paylaşıyodu ama yeni gelen eziqler herşeyi berbat etti
    söylede bilelim beleşçi
    daa yenı gelmiş bide
  • bana oyle yaptılar 10 tane dark werdım ama efsane deıl dı yaaa we yenı gelmem pokede sende kotu olmamdemek deıl sen herkeseı ban dıon zate daha er iken bı konu actım hemen bannnnnnnn bannnnnn dıe saldırdın yanii ama onda haklıydın bılmıyodum ama bunda isteyen we sana ben sade s. blastoise weya d.blastoise weya m. blastoise weya g.blastoiseye soylerım ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERKAN03 -- 24 Şubat 2007; 15:53:53 >
  • soylede bılelım serkan
  • bende dark blastoise war söle sitei msn:mustafamutlubas@hotmail.com
  • efsane olmasada olur shiny weya dark olsun yeter we 75 lewelı askın olsun soylerım okkk sıtede tum hepsı war
  • gören gördü ben yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raptor_Orhan -- 24 Şubat 2007; 16:09:23 >
  • serkan sori biraz konu bozuldu
  • ewt oda war ama baskalarda war beylerrrr
  • başka ne var(kopyalamayı sende bilion mu)
  • ben hepsını bılıyorum v6 hılelerınıde bılıyorum v5 te hepsı yazıyor we sımdı ogrendım turkcede war ama ingilizcesı kadar acık deıll beyler
  • ewt beyler baraj 65 e dustu hepsı war hileyi orendık ten sonra mıllete yaymak yokk ona goreeeeeeee
  • yalan deıll beyler aldatmacada deıl ısteyen ılk gercekmı dıo gercek bızde yalan yookkk aldatdıgım ınsan war sa buraya yazsınn
  • dark skarmory var
  • resmen rüşvet istiyo he ! uzaklaştırıldığı iyi olmuş .
  • ya hala bi charda 2 efsane nasıl oluyo kimse bilmiomu ya bu en kolayı forumda kaç kere verildi hem
  • quote:

Orjinalden alıntı: theCAKAL

ya hala bi charda 2 efsane nasıl oluyo kimse bilmiomu ya bu en kolayı forumda kaç kere verildi hem

Kardeş anlamadın mı eskilerden kimse bilmiodu bu şubat ın konusu...bir tane noob uplamış
  • quote:

Orjinalden alıntı: onder6

quote:

Orjinalden alıntı: theCAKAL

ya hala bi charda 2 efsane nasıl oluyo kimse bilmiomu ya bu en kolayı forumda kaç kere verildi hem

Kardeş anlamadın mı eskilerden kimse bilmiodu bu şubat ın konusu...bir tane noob uplamış

tamam onder kardesim dikkat etmemisim oraya modify uplamış

• arkadaşlar özür dilerim upladığım için tarihine bakmadan yazdım mesajı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.