Şimdi Ara

HERKES KULLANDIĞI DİGİTAL FOTOĞRAF MAKİNASINI YAZABİLİR Mİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.070
Cevap
0
Favori
51.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KODAK CX6200 var bende.Normalden çok ucuza alabilme şansım vardı bende alayım dedim.İyi dışarıdaki çekimler çok iyi.İçerde de flaşı kullanarak kalite fotolar veriyor.
  • Fuji S602 Zoom çoğu özelliği ile zamanında iyi bir makinaydı(aslında hala öyle).10000 enstantene ve 1cm makro çekim özelliği önemli benim için.tek kötü yanı bezen ışığı iyi tahmin edemiyor olması.S7000 de biçok sorun giderilmiş ve sonderece iyi bir makina.

Fuji S602 Zoom+Praktica DC20+MinoltaXG1+YashicaFX1
  • Nicon Colpix 4300
  • ben yazmasam olmazı dimi ? Nikon 2200 kullanıyorum..geçen hafta aldım ve çok memnunum..çok araştırdım ama değmiş gerçekten..fotoğraf makinesinde MP çok önemli olmadığını anlıyorsun makineyi kullanınca..tavsiye ederim almak isteyen arakadaşlara..
  • canon A80
  • Fuji Finepix s700

1 senedir kullaniyorum . Benzer özelik ve daha pahali markali ürünlere nazaran fiyati uygun . . .
  • bende de fuji s7000 var
    özelliklerine göre fiyatı bana da uygun geldiği için aldım. iyiki almışım ..
  • en sonunda bende sony p200ü beklemeden amerikadan 650 milyona SONY DSC-P150 aldım 7.2 piksel harika bi makina 512 mb memorystick proyla hem süper video çekimi yapıyo hem de 7 pikselle çekilmiş fotolar TVde süper görünüyor

herkese tavsiye ederim.

SONY = KALİTE
  • benim bir canon eos 3000 im var... dijitalleri gerçekten önerir misiniz bunun yanında.. Allahım, soruyu sorduğum yere bak
  • Hp 945
  • SONY DSC-F828
  • şuan için kodak 6200 (ama şuan için)
  • Canon A60 Full manuel ayarla süper foto. lar çektim bu makinayla.
  • Sony DSC-P73
    Kodak DX6490
  • Canon s1 IS.

Oldukça iyi. Yarı profesyonel. Ama garantilisi biraz pahalı...
  • mustek mdc 3500 aldıgımda özellik/fiyat oranı iyiydi!
  • Q rite 5.0 mp
  • Olympus c-310 yurtdışından ucuza almıştım,bayağı güzel çekiyor.
  • Jokondie ben ce dijital almana şuanda gerek yok zaten eos 3000 kullanıyorsan aynı kaliteyi dijitalde bulabilmen için şöyle bir 2000 dolara vereceksin
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.