Şimdi Ara

Herkes karantinadayken 5g santralleri kuruluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
2.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi gerçekten dünya nüfusu azaltma projesini görücez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5G ile dünyanın sonunun ilişkisi nedir?
  • 5g radrasyonu güneşten gelen radrasyon ile aynıymış sanırım.
  • Ne güzel işte hem internet hızlanır hem nüfus azalır

• quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

5g radrasyonu güneşten gelen radrasyon ile aynıymış sanırım.
    O yalan normal kullandığımız 4g güneşle aynı radyasyon seviyesinde ki o bile zararlı çünkü tüm gün güneş varmış gibi radyasyon alıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Ted Mosby

5G ile dünyanın sonunun ilişkisi nedir?
    Yaşıyan canlıların dna'sını değiştiricek,kısırlaştırıcak,
    kanser vakaları en az 50kat artıcak doğa içinde ciddi zararlı çoğu hayvan ölücek.
    Oyüzden isviçre yasakladı 5g getirtmicek bir bildikleri var

Dünyanın sonu diye birşey yok dünya nüfusunu 500milyona kadar indirmeye çalışıyorlar esasında bu plan israil için önemli olan 2023 yılında olması bekleniyordu ama planlar aksadı sanırım 2030a kadar sürebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 16 Mayıs 2020; 10:43:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

Yaşıyan canlıların dna'sını değiştiricek,kısırlaştırıcak,
    kanser vakaları en az 50kat artıcak doğa içinde ciddi zararlı çoğu hayvan ölücek.
    Oyüzden isviçre yasakladı 5g getirtmicek bir bildikleri var

Dünyanın sonu diye birşey yok dünya nüfusunu 500milyona kadar indirmeye çalışıyorlar esasında bu plan israil için önemli olan 2023 yılında olması bekleniyordu ama planlar aksadı sanırım 2030a kadar sürebilir

Alıntıları Göster
    https://www.siliconrepublic.com/comms/switzerland-halts-5g-health-concerns

Switzerland’s environmental agency has denied calling a halt to the switching on of 5G over health concerns.

Öyle bir şey yok da kanser vakalarının 50 kat artacağını, canlıların dna'sını değiştirdiğini, kısırlaştırdığını söyleyen kaynak ne? Background radiation'un varlığından haberdar mısınız? Nüfusun 500 milyona inmesi İsrail'in nasıl yararına olabilir? 2030'a sarkan bu planın varlığından siz nasıl haberdarsınız?

Edit; 5G ile koronayı bağdaştıracaksanız, altyapıyı kurmaya gelen Çinlilerden yayıldı virüs. Komplo teorilerine gerek yok.

Edit2; Yav sen mantıklı bir arkadaştın, konu troll mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ted Mosby -- 16 Mayıs 2020; 10:52:50 >

• quote:

https://www.siliconrepublic.com/comms/switzerland-halts-5g-health-concerns

Switzerland’s environmental agency has denied calling a halt to the switching on of 5G over health concerns.

Öyle bir şey yok da kanser vakalarının 50 kat artacağını, canlıların dna'sını değiştirdiğini, kısırlaştırdığını söyleyen kaynak ne? Background radiation'un varlığından haberdar mısınız? Nüfusun 500 milyona inmesi İsrail'in nasıl yararına olabilir? 2030'a sarkan bu planın varlığından siz nasıl haberdarsınız?

Edit; 5G ile koronayı bağdaştıracaksanız, altyapıyı kurmaya gelen Çinlilerden yayıldı virüs. Komplo teorilerine gerek yok.

Edit2; Yav sen mantıklı bir arkadaştın, konu troll mü?

Alıntıları Göster
    According to the Financial Times, Bafu said that it “cannot yet provide universal criteria” without further testing 5G for the potential impact of radiation, and wants to monitor “exposure through adaptive [5G] antennas in depth, if possible in real-world operational conditions”, adding that “this work will take some time”

.Swiss popular opinion of 5G has been mixed, with a number of protests being held in Bern, Zurich and Geneva against its roll-out. Two cantons are currently in the process of collecting signatures with the aim of triggering a national referendum on the use of 5G, according to the Financial Times.

Bill gates ve diğer tehlikeli zionist herifler nüfus azaltma planlarını daha önce anlattılar açık bir şekilde tonla hastalık deneylerinide afrikada yaptıkları bir gerçek.

1) 5g ile korona'nın bağlantısı yok bana göre ama herkes karantinada iken santralleri kurmak daha kolay olsa gerek.

2)Troll'ük yapmayı sevmem komplo teorisi enthusiast'ı birisiyim çünkü son 10yıldır olan hiçbirşey normal değil ve anlatılmayan/saklanan çok şey var.
    mass media'nın dediği herşeye inanma hiçbirzaman özellikle böyle ciddi konularda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 16 Mayıs 2020; 11:14:4 >

• quote:

According to the Financial Times, Bafu said that it “cannot yet provide universal criteria” without further testing 5G for the potential impact of radiation, and wants to monitor “exposure through adaptive [5G] antennas in depth, if possible in real-world operational conditions”, adding that “this work will take some time”

.Swiss popular opinion of 5G has been mixed, with a number of protests being held in Bern, Zurich and Geneva against its roll-out. Two cantons are currently in the process of collecting signatures with the aim of triggering a national referendum on the use of 5G, according to the Financial Times.

Bill gates ve diğer tehlikeli zionist herifler nüfus azaltma planlarını daha önce anlattılar açık bir şekilde tonla hastalık deneylerinide afrikada yaptıkları bir gerçek.

1) 5g ile korona'nın bağlantısı yok bana göre ama herkes karantinada iken santralleri kurmak daha kolay olsa gerek.

2)Troll'ük yapmayı sevmem komplo teorisi enthusiast'ı birisiyim çünkü son 10yıldır olan hiçbirşey normal değil ve anlatılmayan/saklanan çok şey var.
    mass media'nın dediği herşeye inanma hiçbirzaman özellikle böyle ciddi konularda

Alıntıları Göster
    İnsan bilmediği şeyden korkak evet, ben mesela komşulara bizim sokakta kurulan baz istasyonunun sağlığa zararlı olmadığını anlatamadım. İmza toplayıp söktürdüler, şimdi de telefonlar çekmiyor diye ağlıyorlar.

2010'larda da bu 4G sonumuz olacak diye endişelenenler vardı, şimdi büyük ihtimalle 100mbit ile film/dizi izliyorlardır 4G ağ üstünden.

Popüler medyanın her dediğine inanmamak gerek, clickbait ve yanıltıcı bilgiler çok dönüyor. Ama bunun karşılığında da popüler medyadan çok da farklı olmayan komplocu kaynaklara da itibar etmemek gerek çünkü onlar da senin endişenden para kazanıyor. Seni ne kadar endişelendirebilirse o kadar çok para kazanan şirketlere her zaman karşıyımdır. BAFU da İsviçre Halk Bağlık Bakanlığı, popüler medya değil yani, bakanlık ki İsviçre'nin halk sağlığını anlatmama gerek yok. Aşırı paranoyak ve hazırlıkçı bir ülke, "5G'yi yasakladılar" diye haber çıktığı için yalanladılar. Test yapmalarında bir sakınca da görmüyorum, dediğimi yalanlamıyor yani.

Bill Gates'in nüfusu azaltmak istediğini söylediği kaynağı atar mısın? Nüfus kontrolünden kasıt 11 milyarda sabit tutmak çünkü Dünya en fazla onu kaldırabilir, şimdiki yaşadığımız gibi yaşarsak.

Edit; Bu yanlış bilgilerin çoğalmasında ben Google'ı daha çok suçlu buluyorum. "5G zararlı" diye ararsan başka, "5G yararlı" diye ararsan başka kaynaklar gösteriyor. Yani insanın tavşan deliğine düşmesi çok kolay ve bir şeyi yeterince ararsa görmek istediğini bulabiliyor. Duckduckgo daha insancıl bir arama motoru bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ted Mosby -- 16 Mayıs 2020; 11:21:27 >

• Konu troll mü gerçek mi anlamaya IQ seviyem yetmiyor. Troll ise güldürmedi, gerçek ise güldürdü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kısır olsam ben olurdum, bütün kablosuz ürünlerden kullanıyorum, her dk radyasyona maruz kalıyorum, ama 2 çocuğum var. ayrıca öne süren varmı radyasyon yüzünden kısır olduğunu söyleyenler

• quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

kısır olsam ben olurdum, bütün kablosuz ürünlerden kullanıyorum, her dk radyasyona maruz kalıyorum, ama 2 çocuğum var. ayrıca öne süren varmı radyasyon yüzünden kısır olduğunu söyleyenler
    Sadece kısır yapmıyor ki radrasyon.https://www.kozmikanafor.com/radyasyon-radyoaktivite-nukleer-enerji/
  • quote:

İnsan bilmediği şeyden korkak evet, ben mesela komşulara bizim sokakta kurulan baz istasyonunun sağlığa zararlı olmadığını anlatamadım. İmza toplayıp söktürdüler, şimdi de telefonlar çekmiyor diye ağlıyorlar.

2010'larda da bu 4G sonumuz olacak diye endişelenenler vardı, şimdi büyük ihtimalle 100mbit ile film/dizi izliyorlardır 4G ağ üstünden.

Popüler medyanın her dediğine inanmamak gerek, clickbait ve yanıltıcı bilgiler çok dönüyor. Ama bunun karşılığında da popüler medyadan çok da farklı olmayan komplocu kaynaklara da itibar etmemek gerek çünkü onlar da senin endişenden para kazanıyor. Seni ne kadar endişelendirebilirse o kadar çok para kazanan şirketlere her zaman karşıyımdır. BAFU da İsviçre Halk Bağlık Bakanlığı, popüler medya değil yani, bakanlık ki İsviçre'nin halk sağlığını anlatmama gerek yok. Aşırı paranoyak ve hazırlıkçı bir ülke, "5G'yi yasakladılar" diye haber çıktığı için yalanladılar. Test yapmalarında bir sakınca da görmüyorum, dediğimi yalanlamıyor yani.

Bill Gates'in nüfusu azaltmak istediğini söylediği kaynağı atar mısın? Nüfus kontrolünden kasıt 11 milyarda sabit tutmak çünkü Dünya en fazla onu kaldırabilir, şimdiki yaşadığımız gibi yaşarsak.

Edit; Bu yanlış bilgilerin çoğalmasında ben Google'ı daha çok suçlu buluyorum. "5G zararlı" diye ararsan başka, "5G yararlı" diye ararsan başka kaynaklar gösteriyor. Yani insanın tavşan deliğine düşmesi çok kolay ve bir şeyi yeterince ararsa görmek istediğini bulabiliyor. Duckduckgo daha insancıl bir arama motoru bence.

Alıntıları Göster
    sana bir soru dünya nüfusunu azaltmak kontrol etmek isteyen. bill gates'in aynı zamanda aşı işine çok büyük para yatırması hatta microsoft'u bırakıp bu işe birden atlaması bir rastlantımı?

https://www.youtube.com/watch?v=ozlbeXrb_5&app=desktop

https://www.youtube.com/watch?v=obRG-2jurz0&app=desktop

dünya sağlık örgütünün ve oraya bağlı sözde bilim adamlarının rockefeller'ın köpeği olduğunu biliyormusun?

Bu konuları derin araştır bence tabi hoşuna giden seni rahatlatan mass medya'ya bakarsan hiçbir sorun yok,komplo teorilerin hepsi %100 yalan,hayat ne kadar iyi insanları düşünen milyarder zionistler ne kadar tatlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 16 Mayıs 2020; 11:35:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

Sadece kısır yapmıyor ki radrasyon.https://www.kozmikanafor.com/radyasyon-radyoaktivite-nukleer-enerji/

Alıntıları Göster
    Tamam da gördüğümüz ışık da elektromanyetik radyasyondur. Her radyasyon aynı değildir. 5G iyonize bile etmeyen radyasyon yayar...

• quote:

sana bir soru dünya nüfusunu azaltmak kontrol etmek isteyen. bill gates'in aynı zamanda aşı işine çok büyük para yatırması hatta microsoft'u bırakıp bu işe birden atlaması bir rastlantımı?

https://www.youtube.com/watch?v=ozlbeXrb_5&app=desktop

https://www.youtube.com/watch?v=obRG-2jurz0&app=desktop

dünya sağlık örgütünün ve oraya bağlı sözde bilim adamlarının rockefeller'ın köpeği olduğunu biliyormusun?

Bu konuları derin araştır bence tabi hoşuna giden seni rahatlatan mass medya'ya bakarsan hiçbir sorun yok,komplo teorilerin hepsi %100 yalan,hayat ne kadar iyi insanları düşünen milyarder zionistler ne kadar tatlı

Alıntıları Göster
    Ben uzun uzadıya yazdım, anladığın buysa iyi günler.

Edit; Neyse cevap vereyim. Adam iyilik yapsa suç, yapmasa suç. Kıtlığı, hastalığı azaltmak için kendi parasından veriyor, başka zenginleri ikna ediyor bağış yapması için yine yaranamıyor.

Anti-vax misin hocam anlamadım ki?

Attığın videolardan biri açılmıyor, diğerinde de Bill Gates dünya nüfusunu azaltmak istediğini değil, zaten artışın azalacağını söylüyor. Ülkelerin nüfus ve nüfus artışı grafiklerine bakarsan sen de görürsün.

Kaldı ki dünya nüfusunun azalması Bill Gates için neden bir kâr olsun? Senin mantığınla ne kadar çok insan, o kadar çok sömürülebilecek kaynaktır.

Popüler medyanın da, senin komplocu kaynakların da yalan söyleyebileceğini yazdım ama tabii sen sana dokunan tarafını almışsın. Bana da "seni rahatlatan popüler medyayı tüketmeye devam et." diyorsun. Sen de tavşan deliğinde aklını kaçır, çok uzaktaymış gibime de gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ted Mosby -- 16 Mayıs 2020; 11:43:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

kısır olsam ben olurdum, bütün kablosuz ürünlerden kullanıyorum, her dk radyasyona maruz kalıyorum, ama 2 çocuğum var. ayrıca öne süren varmı radyasyon yüzünden kısır olduğunu söyleyenler
    Radyasyon dozajı,türü frekansı önemli ve herkese etkisi aynı değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 16 Mayıs 2020; 11:45:53 >
  • https://blogs.scientificamerican.com/observations/we-have-no-reason-to-believe-5g-is-safe/

https://www.radiationhealthrisks.com/5g-cell-towers-dangerous/

https://www.dw.com/en/5g-networks-are-they-dangerous-to-our-health/a-47981285

5g'ye karşı çıkan 250 bilim adamı komplocumu,cahilmi?

siz cnn ve bbc takip ederek bu bilim adamlarından daha bilgilimisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 16 Mayıs 2020; 12:4:18 >

• Haha, bloklamış bir de. Haber sitesini kaynak olarak atmakla olmuyor. Oluyorsa al sana kaynak;
    https://www.theguardian.com/technology/2020/mar/12/5g-safe-radiation-watchdog-health

Şu komplo teoricilerinin de ne hikmetse birden fazla komplo teorisine inanmaları da aşırı ilgincime gidiyor.

Edit; Kaynak gösterdiği linkteki adam mıknatısla radyasyon sorununu çözüyor. Allah kurtarsın birader ya.

He then funded a bunch of studies to see if these same paramagnetic minerals would neutralize RF Radiation. What he learned was that they do 2 things. First they decrease the intensity of the radiation. And second they neutralize the effects of electromagnetic radiation rendering it harmless to human DNA.

Basically, the way I understand it, the paramagnetic minerals within the Aulterra products form a magnetic field that changes the man-made waves emitted by WiFi devices into a more natural form. This reduces the damage they cause by about 95%.

Sonra da bunları gidip satmış, "endişelerinden kâr sağlıyorlar" diyorum inanmıyor.

250 bilim adamı diyor, evrime sırf dininden dolayı inanmayan bilim adamları da var. "Bilim adamı" diyorum ama uzmanlaştıkları konu evrimsel biyoloji değil, matematik profesörü karşı çıksa kaç yazar? Attığı kaynaktaki 250'nin hepsini göremedim sitelerinde, sen halk sağlık uzmanına bilim adamı diyorsan bilemem tabii.

Sen 5G'yi destekleyen bilim adamlarından daha mı bilgilisin? Sansasyonel başlıklar için yazılmış haberlerdeki kaynaklara da bakmıyor. "4G zararlı" deyip kaynak gösteriyor, kaynağa tıklıyorum, 100 sayfa araştırma, en sonunda da "4g zararlı değildir fakat incelenmesine devam edilmesi gerek" yazıyor. CNN, BBC takip etmeyince aydın da olunmuyor kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ted Mosby -- 16 Mayıs 2020; 12:7:38 >

• İlluminati pandemikten dolayı world dominationı erteledi diyorlar ama tam bilmiyorum

• 5g baz istasyonlari daha son test aşamalarinda diye biliyorum merkezlere kuracaklarini sanmam 2020 sonlarinda başlayabilirler fotoğraf atarmisiniz?

(Bu arada 5g nin hiçbirşeye zarari yoktur Çin dünyada dev olmak için 5g de ülkelerden insan satin alip 5g ye insanlarin isyankar olmasini sağlamak istiyor kanmayalim bunlâra ülkemizin ilerlemesi için 5G gerekli)

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.