Şimdi Ara

HERKES DİKKATLE BURAYA BAKSIN!!!!!!!!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Piêr Dé Sans

merak ediyorumda niye baltalayanlar hep yeni kullanıcılar?? niye eskiler yönetimi korurken yeniler baltalıyolar??bence onları dikkate bile almamak lazım.madem buradan hoşnut değiller kapı açıktır.isteyen dışardan kapatabilir.fazla kasmaya gerek yok

sizin beyninizi yıkıyolar
    aman allahım uc ayım kaldı
  • [Deleted by Admins]
  • Pek fazla okumadım da sayın bitli piyade anlaşılan bişeylerin reklamını yapmış ve rant peşinde. Yönetimde adamlık yapıp bunu kale alıp cevaplamış adam yerine komuş. Bu bile böle bitli piyadeler için büyük bi şeref ama arkadaş kendini bilmezlik yapıyor.

Not: Acaba yönetime ulaşmak için bende mi böle bişi yapsam
  • quote:

Orjinalden alıntı: muzadam

Bir kişi site de açabilir mod da transfer etmeye çalışabilir ama böyle hakaret ederek, çamur atarak konuşamaz. (Bitli piyadeden bahsediyorum). Bu tür üyelere verilecek ceza bellidir heralde (Gerçi bitli piyade de çok güzel bi ceza ) Modları da tebrik ediyorum adam yerine koyup cevap vermişler.

• quote:

Orjinalden alıntı: tembeler

ulem bukadar yazı okunmaz mutlaka haklı nedenleriniz vardır lakin yönetimin yanındayım

ama bu konudan üst konu olmaz buda benim fikrim birazdan saçma bi topiç açıp bunun üst konu olmasını talep edicem yoksa

bazı şeyleri anlamakta zorlanıyorsunuz gibi geliyor bana ,, belkide anlamak işinize gelmiyor yada bu işi yapan yönetimden birisi olduğu için böyle negatif yaklaşıyorsunuz olaya

ama ben yinede neden bu konunun ilk yazıldığında neden üst konu olduğunu ve neden öğlen normal konuma geçtiğini açıklayayım

dün sabaha karşı ben bu topic'i açıp buraya üst konu yaptığımda sıcağı sıcağına tüm olaylar network bölümünde yaşanıyordu,,gelişen olaylardan forumdaki tüm arkadaşların haberi olması ve yakından izleyebilmeleri açısından bu topici üst konu yaptım , çünkü DH yi seven ve burada takılan her üyemizin ilgileneceğini düşündüğüm hatta GÖRMESİNİ İSTEDİĞİM bir topic di ve tüm yönetim oradaydı ...

olay çözüldükten sonra ise bu topicin artık üst konu olmasının elbette bir anlamı olmadığı ve artık orada durmasına gerek kalmadığı için yeniden normal konumuna çevirdim

umarım anlatabilmişimdir

merak edenleriniz olabilir diye yazıyorum bahsi geçen olaylardan sonra gun hocamız bir kaç açıklama yapmıştır.konunun en sonunda

sürekli yönetimi sorgulayan arkadaşlarıma bir ara vakit bulabilirlerse gözatmalarını öneririrm

saygılar

• quote:

Orjinalden alıntı: KKM_THEMASTER

/>

+1907

• acıık dalga gecılmekten bişi cıkmaz

edit:
    bu arada ben olayı bılmıyorum hıc okumadım aman yanlış anlasılmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mekanikzombi -- 27 Eylül 2005, 0:56:03 >
  • okudum abi herşeyi adam şov yapmış mis gibi verecek cevabı kalmayınca tıkanmış kalmış
    Yönetim haklı tabi ki orda
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.