Şimdi Ara

herbalism respawn time var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese selam oyunu 2 haftadır oynuyorum yeni başladım.120 lvl oldum meslek olarak herbalism seçtim ve zundalarda internetten gördüğüm rota üzerinden çiçek topluyorum.Ancak videolarda aynı rotadan tekrar geçerken çiçekler beliriyor ama ben topladıktan sonra o rotada neredeyse hiç çiçek kalmıyor.Bunun bir süresi var mıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuada0306 -- 3 Mart 2019; 20:56:37 >

• Her realm (server) için ayrı çiçekler var. Cross (paylaşımlı) alanlardan geçerken aslında farklı serverde oluyorsun, bu sebeple başkası alıyor oluyor. Yanı çiçeklerin kaybolup belirmesi bundan. Diğeri ise blizzardin bot yakalama yöntemi, aynı hunterin trap atması gibi botlara trap atıyor. Boş slot döndürüyor. Arada sende kayniyorsun. Süresi var ama başında bekleyecek kadar kısa değil. Belirli yerlere random çıkıyor.
    Sürekli harita değişmek için parti değiştiriyorduk, parti başkanın realmi ne geçer parti. Böylece devamlı resetliyorduk alani.
    En son ben oynarken böyleydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 3 Mart 2019; 21:56:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aschil kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler oyunda tek olduğum için party şansım yok mecburen başka rotalara gidicem
  • Nuada0306 N kullanıcısına yanıt
    Puplic gruplarına girebilirsiniz
    Random dungeon girdiğiniz bölümün altında gruplar kuruluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.