Şimdi Ara

Her Şey Dahil Yaz Fırsatı (HD ve Sınırsız 49 TL) (Kurulumda Nelere Dikkat Edilmeli) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: Chinuk

quote:

quote:

Sözleşmeden cayma hakkımı kullandım. Bu gün iptal başvurusu yaptım.

Hangisinden memnun kalmadı niz hocam internet ten mi yoksa Teledünya dan mi. Bana ikisi de ttnet d3n sonra cok iyi geldi

Hocam, zaten Uydunet ve Teledünya-Kablo Tv abonesiyim. Uzun zamandır kullanıyorum büyük bir sıkıntı yaşamadım.
    24 ay taahhüt de uzun geldi açıkcası sakin kafayla düşününce.

Türk Telekom sabit hat abonesiyiz aynı zamanda. TT Net' in 3'lü Avantaj Kampanyası' ndaki sabit hattı TT Net Alo' ya taşıyıp 12 ay taahhütle, sabit ücretten kurtulmak fikri cazip geldi.

Tabii, 12 ay sonra ne olur hiç bir fikrim yok?...

Siz TT Net 'de hangi tarifedeydiniz acaba? Memnuniyetsizliğiniz neydi de Türksat' a geçtiniz?

netlimitsiz 8 mbit olan sonra 3 e düşen. 63 lira internet 15 lira telefon 78 lira çok paraydı. şimdi 49 liraya hem intenret hem teledünya hem de kblo tv almış oldum ki internet de 20 mbit

Bana biri bunların ne olduğunu tam olarak açıklayabilir mi uydunet nedir kablotv nedir bu paketin akk si nedir kaç mb hız alabilirim? Ben ttnet limitsiz kullanıyorum 50gb akk hız 8 den 3 e düşüyor fiyatı 40 civarıydı uydunetin ne olduğunu anlasam karlı bişeye benziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Benim bulunduğum binada hipernet alabiliyor muşum hocam. 20 Mb ekadar 75 GB AKN li almak istiyorum.
    Sabit telefonuda TT NET Alo ya taşıyacağım. Bakalım, bir yola çıktık, zaman neyi gösterecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: omertopal44

quote:

quote:

quote:

quote:

Sözleşmeden cayma hakkımı kullandım. Bu gün iptal başvurusu yaptım.

Hangisinden memnun kalmadı niz hocam internet ten mi yoksa Teledünya dan mi. Bana ikisi de ttnet d3n sonra cok iyi geldi

Hocam, zaten Uydunet ve Teledünya-Kablo Tv abonesiyim. Uzun zamandır kullanıyorum büyük bir sıkıntı yaşamadım.
    24 ay taahhüt de uzun geldi açıkcası sakin kafayla düşününce.

Türk Telekom sabit hat abonesiyiz aynı zamanda. TT Net' in 3'lü Avantaj Kampanyası' ndaki sabit hattı TT Net Alo' ya taşıyıp 12 ay taahhütle, sabit ücretten kurtulmak fikri cazip geldi.

Tabii, 12 ay sonra ne olur hiç bir fikrim yok?...

Siz TT Net 'de hangi tarifedeydiniz acaba? Memnuniyetsizliğiniz neydi de Türksat' a geçtiniz?

netlimitsiz 8 mbit olan sonra 3 e düşen. 63 lira internet 15 lira telefon 78 lira çok paraydı. şimdi 49 liraya hem intenret hem teledünya hem de kblo tv almış oldum ki internet de 20 mbit

Bana biri bunların ne olduğunu tam olarak açıklayabilir mi uydunet nedir kablotv nedir bu paketin akk si nedir kaç mb hız alabilirim? Ben ttnet limitsiz kullanıyorum 50gb akk hız 8 den 3 e düşüyor fiyatı 40 civarıydı uydunetin ne olduğunu anlasam karlı bişeye benziyor

Öncelikle, binanızda Türksat' a ait kutu var mı? Dairelere kadar hat çekili mi?

Evet derseniz, ondan sonra ayrıntılı yazayım.

• Yok hocam hiç sanmıyorum bizim türksatda mı girmiş.bu işlere

• Uydunet ve Teledünya Türksat ' a ait markalardır.

Uydunet, internet servis sağlayıcısı, Teledünya ise, dijital tv platformudur. Kablo Tv ise, yine Türksat' a ait analog tv servisidir.

http://www.turksatkablo.com.tr/

Binanızda kutu yoksa maalesef çok zor. Kutu olsaydı abone olabilirdiniz bir bakıma.
  • Kutu için biz mi başvuruyoruz? Yoksa onlar sırayla heryere takıyolarmı

• Hocam öncelikle, bulunduğunuz il de ya da ilçede kablo tv alt yapısı var mı, onu kontrol edin. Toplam 22 ilde var bu yapı.

http://www.turksatkablo.com.tr/ Altta sağda, ''Binamda Hizmet Var mı?'' seçeneği ile sorgulama yapın.

Bulunduğunuz il - ilçe de olabilir ama sokakta binada olmaz ise zor...
  • quote:

Hocam öncelikle, bulunduğunuz il de ya da ilçede kablo tv alt yapısı var mı, onu kontrol edin. Toplam 22 ilde var bu yapı.

http://www.turksatkablo.com.tr/ Altta sağda, ''Binamda Hizmet Var mı?'' seçeneği ile sorgulama yapın.

Bulunduğunuz il - ilçe de olabilir ama sokakta binada olmaz ise zor...

Biz mecbur ttnet o zaman ha

• Maalesef öyle görünüyorsa, yapacak bir şey yok demektir.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chinuk -- 6 Eylül 2013; 0:17:16 >
  • quote:

Maalesef öyle görünüyorsa, yapacak bir şey yok demektir.

Saygılar.

Teşekkür ederim o zaman

• Rica ederim.
  • Alacak kişilere tavsiyem taahhüt süresi boyunca kullanmayı göze almanızdır. Yani o süre boyunca taşınma gibi bir durumunuz olursa sıkıntı çıkarması muhtemel. Benim başıma geldi, uzak bir yere taşınmadım, yan mahalleye taşındım. İstanbul'da uygun fiyata güzel ev bulmak zaten zor bir de gittiğimiz yerde Türksat var mı diye bakamadık. Millet devir edin diyor ama edemiyorum, çünkü benim aldığım zaman 60 TL sınırsız internet+kablo TV fiyatıydı, sonra kampanya yaptık dediler Teledünyayı ekletip 70'e çıkarttım aylık. Peşinden bu yaz kampanyasını yaptılar. Zaten alalı 4-5 ay olmuştu, millet sıfırdan 50 TL'ye hepsini alabilecekken niye 70'e devir alsın? Türksat'ın yeni abone çekmek için yaptığı bu kampanyalar devir işlemlerinin önüne taş koyuyor. 490 TL bedel ve nakil aradığım süre boyunca 2 aylık kullanmadığım hizmetlerin parası olan 140 TL'yi ödeyerek kapattırmak zorunda kaldım. Tüketici haklarına falan hepsine başvurdum ama bir sonuç çıkmadı, adamlar sözleşmeyi her şeyi, hatta özellikle bunu düşünerek hazırlamışlar. Hizmet kalitesi ve müşteri hizmetleri çok ilgiliydi o konuda lafım yok, internetim yavaş diye arardım, birkaç işlemle hızlandırırlardı. Ancak taşınma-devir konusunda müşterinin başına gelenler hoş değil.

• Biz yeni ev aldık apartmanda ve aynı dairede daha önce teledünya kullanılmış sistem vardı ancak dairedeki kablolar çalışmıyordu. tadilatta kesilmiş sanırım. merdiven boşluğundan yeni bir hat çektiler. kurulum yapıldı hiçbir ek ücret ödemedik.

TTnet te 16mbit ultranet kullanıyordum son 4 yıldır. onu iptal ettirdim TTNET aradı tabii ki ve şok şok haber. bu kadar süredir aboneliğiniz var 8 yıldır ttnet vardı bizde ve "bazı haklarınız var onları kaybetmeyin bir tanıdığınıza taşıyalım hakları" falan dediler. sözde indirim hakları falan varmış. 3 yıldır 50gb AKN li internete 70tl-80TL civarı ödüyordum + 30TL telefon hattı ücreti. dedim kalsın yıllardır neden kazıklıyorsunuz indirim yapmıyorsunuz. sizin ücretinizin yarısına aynı hizmeti alıyorum artık dedim ve kapattılar interneti.

Teledünya Ekosınırsız Pakette 20Mbit Download 1,5mbit Upload var ölçtüm hızı doğru. 2.6mb/sn download yapabiliyorum.
    Aylık 50GB dosya indirildiğinde hız sabit olarak 3Mbit e düşücek. ay sonu tekrar 20 ye çıkacak.

Bu arada kampanya olarak zaten kablo tv var ise evinizde aktif olarak 10Mbit Ekosınırsız Paket ücreti 39TL mantık aynı ama AKN 25gb galiba.

Ben bu Sinema TV ALTIN Paket nedir onu bilmiyorum hangi kanallar bunlar acaba?

Birde Kanal sıralaması değişmiyor teledünya da FAV özelliğide aktif edemiyorum. ayarlarda favori kanalları kaydettim. ama hala olmuyor.

• nohackmove kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Yeni evinizde güle güle oturun.

10 Mb lik pakette de AKN 50 GB dır. Uydunet' in Eko Sınırsız tarifelerinde, AKN 50 GB dan başlıyor. 25 GB AKN hiç bir tarifede yok.

Sinema TV Altın Paket 6 adet HD sinema kanalından oluşuyor. Bu paket açıldığında, SD sinema paketleride açılıyor. Ama HD si varken, kim
    seyreder SD sini.

http://www.turksatkablo.com.tr/tv-teledunya-altin-paket.aspx <-- Ayrıntılı bilgiyi linkten bulabilirsiniz.

Yeni kutular Next sanıyorum. Ben Pozitek 1600 modelini kullanıyorum ve, favori kanalları istediğim gibi ayarlayabiliyorum.
    Net kullanan arkadaşlar, yardımcı olacaklardır...

• Modem stokları tükenmiş, kurulumlarda gecikme olabilir miş...

Her Şey Dahil Yaz Fırsatı (HD ve Sınırsız 49 TL) (Kurulumda Nelere Dikkat Edilmeli)
  • Chinuk kullanıcısına yanıt
    Altın paket şuanda aktif midir peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

Altın paket şuanda aktif midir peki?

Altın Sinema Paketi tabii ki şu anda aktif.

Ben geçen ayın son 10 gününde açtırdım denemek için, ay başı itibarıyla da kapattırdım.

Sigara sansürüne sinir oluyorum. Cinselliğe sansür yok, sigaraya var.

Ben sigara kullanmıyorum ama, film de gördüğüm sigara sahnesiyle buna özeneceksem vay halime...

Para ödediğimiz kanallarda sansür olmamalı. Yok sansür uygulayacaksan, önce cinselliğe uygula, öncelik bunda olmalı bence, sigara da değil.
  • bende evi aradım az önce sitede yazan kanallar sinema hd kanalları aktifmiş. ama bizimde işimize yarayan kanallar değil.
    daha çok NG Discovery falan izlenir ilginç programlar oluyor. onlar normal teledünya temel pakette hep aktif oluyor mu acaba?
  • nohackmove kullanıcısına yanıt
    Sinema kanallarını izleyip izlememek size kalmış tabii ki. Zevk meselesi.

Teledünya Temel Paket kanalları hep açıklar. Ayrıca, üst pakete geçnek isterseniz temel pakete ilaveten 6 belgesel kanalı daha var.

http://www.turksatkablo.com.tr/tv-teledunya-ust-paket.aspx

Yok, temel paket bana yeter diyorsanız, sizin bileceğiniz iş. Ben de, şu an temel paket üyesiyim.

Üst pakette yer alan, Animal Planet' in keşke HD si olsaydı benim için daha kıymetli olurdu. D Smart giriş paketinde HD yayın yapıyor.
    Gönül isterdi ki, Teledünya Üst Paket' te de HD yayın yapsın...

• Sevgili arkadaşlar merhaba,

Kampanya 30 eylülde sona eriyor fakat şuan başvuramıyoruz sitede modem stoğu bitti yazıyor. Acaba yeniden aktif olacakmı ? Son günlerde alan oldu mu?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.