Şimdi Ara

Her Renk Her Araç İçin Rötuş Boyası (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
351
Cevap
54
Favori
43.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam 2016 model corolla burda 070 diyorlar saki bende 076 yazıyor.Fotoğraf aşağıda.

Her Renk Her Araç İçin Rötuş Boyası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_halil

Hocam 2016 model corolla burda 070 diyorlar saki bende 076 yazıyor.Fotoğraf aşağıda.

Merhabalar,

CTR yazan kısımda 070 renk kodudur.
    sedefli renktir. renk ismi inci beyazı

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• snan1910 S kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 adet almak istiyorum, kargo ücretsiz şekilde nasıl alabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_halil

Hocam 1 adet almak istiyorum, kargo ücretsiz şekilde nasıl alabilirim?

PM gönderildi
    Teşekkürler

• Her Renk Her Araç İçin Rötuş Boyası Her Renk Her Araç İçin Rötuş Boyası Her Renk Her Araç İçin Rötuş Boyası

merhaba buralara sadece boya ile kapama yapılabilir mi acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozoz15

Her Renk Her Araç İçin Rötuş Boyası Her Renk Her Araç İçin Rötuş Boyası Her Renk Her Araç İçin Rötuş Boyası

merhaba buralara sadece boya ile kapama yapılabilir mi acaba.

Merhabalar

çatlama var ama, rötuş yapılabilir

• Merhabalar,

Aracımın renk kodu galiba, COLOR ZY4 C05 (fümeye yakın bir renk). Bu koda ait boya elinizde varsa iletişime geçer misiniz.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redred10

Merhabalar,

Aracımın renk kodu galiba, COLOR ZY4 C05 (fümeye yakın bir renk). Bu koda ait boya elinizde varsa iletişime geçer misiniz.

Teşekkürler.

Merhabalar,
    Araç marka model nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: snan1910

quote:

Merhabalar,

Teşekkürler.

Merhabalar,
    Araç marka model nedir?

araç suzuki SX4, 2008 model
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: snan1910

quote:

Merhabalar,

Teşekkürler.

Merhabalar,
    Araç marka model nedir?

araç suzuki SX4, 2008 model

Tamamdır, PM gönderdim

• snan1910 S kullanıcısına yanıt
    Ürün gayet başarılı, aracın rengi ile bire bir örtüşmekte. Hızlı ve güvenilir hizmetiniz için teşekkürler.
  • Hyundai İ20 alev kırmızısı kod:x2r

var mı elinizde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: irishpub

Hyundai İ20 alev kırmızısı kod:x2r

var mı elinizde?

Merhabalar

Tabi ki mevcut, isim soyisim adres ve telefon bilgilerinizle gönderim yapabilirim

• Merhaba,

Aracimda ufak capli tas izleri vardi pek onemsemiyordum ancak en son oldukca buyuk ve derin bir tas izi meydana geldi maalesef. Cok da goz onunde bir yer. Burasini boya daha sonrasinda cok lokal zimpara ve polish ile elimden geldigince duzeltmek istiyorum.
    Servisten boya almayi planliyordum ancak bir arkadas o boyanin firin boya oldugunu ve uzun sure dayanmayacagini soyledi. O da benzer bir rotus islemini sizden aldigi boya ile yapmis memnun kalinca o onerdi.

Basari sansi nedir? Durum bu maalesef. Birkac ufak sey daha var ama canimi en cok sikan buyuk olan. Simdi paslanma falan olmasin diye kati wax doldurdum icini.

Arac 2012 seker beyazi golf

• quote:

Orijinalden alıntı: worldwar

Merhaba,

Aracimda ufak capli tas izleri vardi pek onemsemiyordum ancak en son oldukca buyuk ve derin bir tas izi meydana geldi maalesef. Cok da goz onunde bir yer. Burasini boya daha sonrasinda cok lokal zimpara ve polish ile elimden geldigince duzeltmek istiyorum.
    Servisten boya almayi planliyordum ancak bir arkadas o boyanin firin boya oldugunu ve uzun sure dayanmayacagini soyledi. O da benzer bir rotus islemini sizden aldigi boya ile yapmis memnun kalinca o onerdi.

Basari sansi nedir? Durum bu maalesef. Birkac ufak sey daha var ama canimi en cok sikan buyuk olan. Simdi paslanma falan olmasin diye kati wax doldurdum icini.

Arac 2012 seker beyazi golf

Merhabalar

Fotoraftaki gibi taş izleri ve çizikler için kolaylıkla uygulama yapabilirsiniz, ve başarılı sonuç alabilirsiniz.

PM atıyorum

• Merhaba,
    Aracımın modeli Seat ibiza 2016. Opac beyaz. elinizde varsa almak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukubat

Merhaba,
    Aracımın modeli Seat ibiza 2016. Opac beyaz. elinizde varsa almak istiyorum.

Merhabalar

Tabi ki, mevcut. PM gönderiyorum

Teşekkürler

• [simage][/simage]

İnsignia aracım için 2 sise aldım Abdullah beye tesekkur ederim ilgili bir satıcı yanlız kargo konusunda 1 kac elestiride bulunmak istiyorum. Kargo alıcı ödemeli olmamalı yani fiyatın üstüne kargoyu ekleyin ama yinede alıcı ödemeli olmasa daha güzele olur yıllardır internetten yurt ici gerek yurt dısı bicok kez alış veris yaptım cevremdede internetten urun satan kisiler var ;

Kargo hem pahalı oluyor 150 gr icin 9 tl odedim hemde genelde bu kuryelerde bozuk para olmaz yada bahsis alamak icin bozuk yok ayağına yatarlar tecrubeleim var birde 15+8=23 deilde kargo dahil 30 tl gibi fiyat olabilir (Tabiki fiyat politikasına saygım sonsuz osizin lararınız)sizin analasmali oldugunuz kargo pahali bugun internetten 7 liraya telefon kilifi alsaniz bile kargo ucreti odemiyosunuz çevremdede gittigidiyor gibi sitelerde dukkani olan tanidiklarim var cok komik rakamlara gomderi yapa biliolar 3-4tl lere anlasilabilir .Boyamayi yaptigim zaman fotograf paylasimi yapacagim tekrardan tesekkur eder hayırlı isler dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mamlamoz

[simage][/simage]

İnsignia aracım için 2 sise aldım Abdullah beye tesekkur ederim ilgili bir satıcı yanlız kargo konusunda 1 kac elestiride bulunmak istiyorum. Kargo alıcı ödemeli olmamalı yani fiyatın üstüne kargoyu ekleyin ama yinede alıcı ödemeli olmasa daha güzele olur yıllardır internetten yurt ici gerek yurt dısı bicok kez alış veris yaptım cevremdede internetten urun satan kisiler var ;

Kargo hem pahalı oluyor 150 gr icin 9 tl odedim hemde genelde bu kuryelerde bozuk para olmaz yada bahsis alamak icin bozuk yok ayağına yatarlar tecrubeleim var birde 15+8=23 deilde kargo dahil 30 tl gibi fiyat olabilir (Tabiki fiyat politikasına saygım sonsuz osizin lararınız)sizin analasmali oldugunuz kargo pahali bugun internetten 7 liraya telefon kilifi alsaniz bile kargo ucreti odemiyosunuz çevremdede gittigidiyor gibi sitelerde dukkani olan tanidiklarim var cok komik rakamlara gomderi yapa biliolar 3-4tl lere anlasilabilir .Boyamayi yaptigim zaman fotograf paylasimi yapacagim tekrardan tesekkur eder hayırlı isler dilerim.

Merhabalar,

Öncelikle geri dönüşünüz ve önerileriniz için teşekkür ederim,

Kargo şirketlerinin fahiş fiyatları konusunda çok haklısınız. Tüm kargo şirketleri ile iletişime geçmiş bulunuyorum şuan en uygun sürat kargo ile 7.85tl den gönderim yapabiliyorum sizden neden 9tl alındığına dair yarın şube ile iletişime geçip öğreneceğim.

İlgili yazınız için tekrar teşekkür eder, herhangi bir sorunda, her zaman elimden geldiğince yardımcı olabileceğimi belirtirim.

Teşekkürler, Saygılar

• @mamlamoz dan gelen öncesi sonrası fotoğrafları Facebook ve Instagram sayfasına ekledim. Ayrıca buraya da ekliyorum.

@mamlamoz geri dönüşünüz için teşekkür ediyorum

facebook/rotusboyasi
    instagram/rotusboyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snan1910 -- 22 Ocak 2017; 18:1:39 >

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.