Şimdi Ara

Her Renk, Her Araç İçin Rötuş Boyası (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
758
Cevap
58
Favori
123.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sürat kargo var nasıl bir yol izleyecegiz bilgi verirseniz memnun olurum
  • 2015 Civic siyah için renk kodunu ekledim. Kargo ve ödemeyle ilgili detayları iletebilir misiniz.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi false6 -- 10 Kasım 2016; 19:54:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: false6

2015 Civic siyah için renk kodunu ekledim. Kargo ve ödemeyle ilgili detayları iletebilir misiniz.

Teşekkürler.

Merhabalar

Eklediğiniz fotoğraf bende gözükmüyor

PM veya ilk mesajdaki telefona whatsapp uzerinden gönderebilirseniz yardımcı olabilirim
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: redbull30

sürat kargo var nasıl bir yol izleyecegiz bilgi verirseniz memnun olurum

Merhabalar
    PM Cevaplandı
    Teşekkürler
  • snan1910 S kullanıcısına yanıt
    Resmî tekrar ekliyorum. Bu arada ilk sayfaya tekrar baktım, sprey olarak da hazırlanıyormuş. Sprey uygulaması daha kolay olur diye düşünüyorum. Bir de Yurtiçi Kargo'yla %35 indirimli gönderim demişsiniz, istanbul içi kargo olacak, uygun olursa Yurtiçi olsun lütfen.

Her Renk, Her Araç İçin Rötuş Boyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi false6 -- 11 Kasım 2016; 0:47:7 >
  • quote:

Resmî tekrar ekliyorum. Bu arada ilk sayfaya tekrar baktım, sprey olarak da hazırlanıyormuş. Sprey uygulaması daha kolay olur diye düşünüyorum. Bir de Yurtiçi Kargo'yla %35 indirimli gönderim demişsiniz, istanbul içi kargo olacak, uygun olursa Yurtiçi olsun lütfen.

Her Renk, Her Araç İçin Rötuş Boyası

Merhabalar,

Renk kodu NH731P , sprey de mevcut

PM gonderiyorun

Aracın boyası simli gibi. Tek kat yeterli olacak mıdır?
  • quote:

Aracın boyası simli gibi. Tek kat yeterli olacak mıdır?

Merhabalar,

Aracınızın rengi tek kat boyadır
  • Benim aracta fiat bravo 2011 kahverengi banada lazim rotus boyasi renk kodunu biliyormusunuz Acaba yardimci olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 05kartal

Benim aracta fiat bravo 2011 kahverengi banada lazim rotus boyasi renk kodunu biliyormusunuz Acaba yardimci olurmusunuz

Merhabalar

Aracın kaput kapağında veya kapı içinden renk koduna bakabilirseniz hazırlayabilirim

İlk mesajdaki telefon numarasına whatsapp uzerinden fotoğraf gönderebilirsiniz
  • selamlar sym scooter beyaz renk boya kodunu bulamadık bır turlü avuç içi kadar bir kısmı koyamam gerek sprey boya olarak nasıl yardımcı olabılırsınız renkler arası uyumsuzluk olmaması ıcın
    Resimi cektim ama buraya atmayi basaramadim kaputta yazanlari aynen yaziyorum buraya
    Color:perla sironi
    Code:vr.279
    Refinishing code:glasurit/r-m
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkyr

selamlar sym scooter beyaz renk boya kodunu bulamadık bır turlü avuç içi kadar bir kısmı koyamam gerek sprey boya olarak nasıl yardımcı olabılırsınız renkler arası uyumsuzluk olmaması ıcın

Merhabalar

PM Cevaplandı

Teşekkürler
  • quote:

Resimi cektim ama buraya atmayi basaramadim kaputta yazanlari aynen yaziyorum buraya
    Color:perla sironi
    Code:vr.279
    Refinishing code:glasurit/r-m

Merhabalar

Size PM gonderilemiyor, ilk mesajdaki telefon numaramdan whatsapp uzerinden veya sms ile veya arayarak
    isim soyisim adres ve telefon bilgilerinizi 13.30 a kadar iletebilirseniz pazartesi günü gönderim yapabilirim

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snan1910 -- 13 Kasım 2016; 11:41:43 >
  • bir şişe de ben istiyorum. renk kodunu yarın atacagım bilgilerinizi pm ile gönderrsiniz. bir şişe ile ne kadar alan boyanır fırçası ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: prof_z

bir şişe de ben istiyorum. renk kodunu yarın atacagım bilgilerinizi pm ile gönderrsiniz. bir şişe ile ne kadar alan boyanır fırçası ile

Merhabalar

PM gönderildi
  • Arkadaşlar uygulayanlar nasıl yapıyor, direkt çiziği dolduruyor musunuz? Üzerine sulu zımpara, cila vs yapan var mı?
  • false6 kullanıcısına yanıt
    Ben vernik uygulamadan yaptim boyada tutmadi zaten yamalikli bohça gibi duruyor servise gidince rötuş yaptirmayi dusunuyorum tampona uyguladim bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 05kartal -- 19 Kasım 2016; 19:21:16 >
  • quote:

Ben vernik uygulamadan yaptim boyada tutmadi zaten yamalikli bohça gibi duruyor servise gidince rötuş yaptirmayi dusunuyorum tampona uyguladim bu arada

Merhabalar

Bana whatsapp uzerinden fotoğraf gönderebilirseniz yardımcı olabilirim renk konusunda, inceleyelim
    Hocam araba 5 yaşında bu zamana kadar kimyasallarla yikandi boya matlasti dogal olarak boyanin tutmamasini ona bağlıyorum normalde sizden istedigim boyayı gönderdiniz bana değilmi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 05kartal -- 20 Kasım 2016; 10:12:56 >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.