Şimdi Ara

Her Renk, Her Araç İçin Rötuş Boyası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
758
Cevap
58
Favori
124.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğan SLX kahverengi-bej aracıma göre rütuş boyası almak istiyorum. Ankara içi nerden teslim alabilirim. Birde ufak bi kısım boya yapılacak yer var, buraların boyayabilme şansınız var mı? Haftasonu gelip yaptırabilirim.
  • tüm pm ler cevaplandı.kargolar yarın gönderilcek..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boyayı teslim aldım. teşekkürler..

sormak istediğim birşey var; ne kadar saklayabiliriz boyayı? durduğu yerde özelliklerini kaybeder mi?
  • Selamlar; 2001 scenic marka aracıma almak istiyorum renk kodunu bulmaya çalışacağım nasil bir yazı aramalıyım ??? Ankara'da elden nasil alırım ...

• @bahadr35 çok fazla sıcak ortam olmadığı sürece uzun süre saklayabilirsiniz.kullanmadan önce çalkalayınız..ben teşekkür ederim.görüşmek üzere..

@by_ncd kapı içleri,kaput içi,bagaj içinde olabilir. Paint,color tarzı yazıların altında yer alabilir.bana marka,model,renk bilgilerinizi pm lerseniz bende yardımcı olurum.ankara içi elden teslim edebilirim veya ankara içi kargolayabilirim (eve teslim 3tl civarında tutuyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snan1910 -- 24 Mayıs 2012; 22:10:09 >
  • snan1910 ; NV 603 yazıyor ruhsatta ise gri , Ankaradayim ve. Bu boyayı istiyorum , Anittepede çalışıyorum be sekilde temin edebilirim senden ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_ncd

snan1910 ; NV 603 yazıyor ruhsatta ise gri , Ankaradayim ve. Bu boyayı istiyorum , Anittepede çalışıyorum be sekilde temin edebilirim senden ???

selamlar, pm attım.

• kargolar teslim edildi.pm ler cevaplandı.günceldir..

• salı kargosuna güncel

• sinan hocam diğer ikinci el satılıklar bölümüne ilan açarsan daha çok kişi görür.
    dükkanına ilanını ekleyip 24 saatte bir de güncelleyebilirsin.
  • önerinizi dikkate aldım. teşekkür ediyorum :)

http://forum.donanimhaber.com/m_61676086/mpage_1/f_/key_//tm.htm#ilan0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snan1910 -- 5 Haziran 2012; 18:09:57 >
  • günceldir

• pm attım
    tesekkurler
  • aracım 2009 ford focus benzinli. Rengi Ege mavisi diye geçiyor.Renk kodunu bulamadım. Yerini söylerseniz bakabilirim yada siz biliyorsanız sorunyok. KArgoyla antalyaya gönderebilirsiniz heralde. Birde ödeme ne şekilde yapılacak pm atarsanız sevinirim.
  • 2003 accord siyah boya kodunu nerden bulabilirim bende almak istiyorum yardımcı olurmusunuz
  • ford fiestaa 2009 collection etiketlerde JH1 diye bir kod var renk kodu bumu bilmiyorum rengi aracın ruhsatta yazan gri ama füme gibi yardımcı olursanız sevınırım renk konusunda
  • 2004 model renault laguna prilevige modeli.ruhsatta mavi olarak geçiyor.larcivert gibi olan,tam renginigini bulabilirmisiniz .tşklr
  • 2010 model toyota avensis gümüş gri rötuş kalemi var mı acaba ?
  • Birader, boyayı başka bir nesne üzerine sürdüm, 24 saat kuruduktan sonra kolonyalı bezle sildim çıktı.Normal mi bu? yoksa boya değil mi bu oje kutusuna doldurduğun sıvı?
  • Merhaba aracım 2013 golf 7 beyaz renk ama koda bakmadım taş izi oluşmasına karşı kullanmak istiyorum acaba uygunmudur?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.