Şimdi Ara

Her Renk, Her Araç İçin Rötuş Boyası (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
758
Cevap
58
Favori
124.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    volvo için renk plakasında 426-26 yazıyor. Renk, gümüş gri (metalik). Aşağıdaki linkteki ile aynı .

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-binicisinden-130392405/detay

Ayrıca, boya ile meşgul olduğunuza göre su zımparası da bulunur mu? (800-1200-1500-2000-2500-3000 lik, 1 er adet)

Toplam ücret ve diğer bilgileri pm atabilir misiniz?
  • Merhaba..benim anlamadigim birsey var bu bir kalemmi yoksa boya ve fircami yolluyorsunuz...aracim 2013 seat leon opak beyaz seker beyazi diye geciyor temin edebilirmiyiz...birde odemeyi nasil yapicaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sert-aç

Merhaba..benim anlamadigim birsey var bu bir kalemmi yoksa boya ve fircami yolluyorsunuz...aracim 2013 seat leon opak beyaz seker beyazi diye geciyor temin edebilirmiyiz...birde odemeyi nasil yapicaz

Aracın renk koduna özel boya ve fırçası olarak yolluyorum kalem vs değil

Ödeme ziraat bankasi h.numarası veriyorum ister internet bankacılıgı ister ziraat atm lerinden kartsiz işlemle masrafsız yatırabiliyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: TANIOS74

Merhaba,
    volvo için renk plakasında 426-26 yazıyor. Renk, gümüş gri (metalik). Aşağıdaki linkteki ile aynı .

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-binicisinden-130392405/detay

Ayrıca, boya ile meşgul olduğunuza göre su zımparası da bulunur mu? (800-1200-1500-2000-2500-3000 lik, 1 er adet)

Toplam ücret ve diğer bilgileri pm atabilir misiniz?

Pm atıldı

• Pm atıldı

• grande punto 2010 hocam
    Her Renk, Her Araç İçin Rötuş Boyası

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

grande punto 2010 hocam
    Her Renk, Her Araç İçin Rötuş Boyası

348/b renk kodu dogrudur, pm atıyorum

• hyundai accent blue aracım var sürtmeden dolayı alt tamponu hafif çizdirdim araç rengi beyaz numarayı versem kac gunde gönderebilirsiniz acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengiz ölmez

hyundai accent blue aracım var sürtmeden dolayı alt tamponu hafif çizdirdim araç rengi beyaz numarayı versem kac gunde gönderebilirsiniz acaba

Selamlar
    Isim soyisim adres telefon ve renk kodu bilgileriyle salı günü kargolayabilirim

• ya ben renk kodunu bulamadım ustam ya kaputa baktım bulamadım kapı altına baktım bulamadım.benm memleketteki ustam color yada paint yazar demişti ama bulamadım onu sadece b02 diye bişey bulabildim omu acaba.aracım 2012 model hyundai accent blue beyaz.
  • quote:

ya ben renk kodunu bulamadım ustam ya kaputa baktım bulamadım kapı altına baktım bulamadım.benm memleketteki ustam color yada paint yazar demişti ama bulamadım onu sadece b02 diye bişey bulabildim omu acaba.aracım 2012 model hyundai accent blue beyaz.

Sol ön kapı içerisinde etikette yazacaktır

• usta bu iki çıkartmadan başka bulamadım burda yazılımı?
    Her Renk, Her Araç İçin Rötuş BoyasıHer Renk, Her Araç İçin Rötuş Boyası

• pgu diyo ya o sanırım
  • quote:

pgu diyo ya o sanırım

Pm atildi

• aracın boya kodları nerede yazıyor usta
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdenizdeyim

aracın boya kodları nerede yazıyor usta

Araç nedir?

• ben aldım, rengi tutmadı. resmen iki üç ton açık. sanırım biraz baştan savma hazırlanıyor çünkü miligram hesabı ile damla damla karıştırılıyor. yaklaşık iki hafta önce arkadaşa fotoğrafla bir bilgilendirme yaptım kendisi kusuru kabullenip yeniden göndereceğini söyledi ama göndermedi. bu saatten sonrada göndermesin, aynı paraya sanayide bu şişedekinden 5 kat fazla boyayı 2 dakikada gözümün önünde yaptılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin

ben aldım, rengi tutmadı. resmen iki üç ton açık. sanırım biraz baştan savma hazırlanıyor çünkü miligram hesabı ile damla damla karıştırılıyor. yaklaşık iki hafta önce arkadaşa fotoğrafla bir bilgilendirme yaptım kendisi kusuru kabullenip yeniden göndereceğini söyledi ama göndermedi. bu saatten sonrada göndermesin, aynı paraya sanayide bu şişedekinden 5 kat fazla boyayı 2 dakikada gözümün önünde yaptılar.

1997 model aracınız için hazırladığımız boya da sorun olduğunu belirttiniz bende yeniden gönderim yapabilceğimi söyledim fakat adres bilgilerinizi whatsapptan attığınız için bilgileriniz bende yok, pm attım ama cevap ta alamayınca gönderim yapamadım.

• Aracımın 2012 model oldugunu belirtmistim üstte duruyor. Bana pm atmadiginiza dair mesaj kutumun resmini eklemistim ama yasakmış silindi. Kısacası dürüst davranmadınız, gelecekte kazayla bir daha alışveriş yapmamak adına sizi blokluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin

Aracımın 2012 model oldugunu belirtmistim üstte duruyor. Bana pm atmadiginiza dair mesaj kutumun resmini eklemistim ama yasakmış silindi. Kısacası dürüst davranmadınız, gelecekte kazayla bir daha alışveriş yapmamak adına sizi blokluyorum.

Adres bilgileriniz ben hala gönderim yapabilirim, dediğim gibi adres bilgileriniz yok bende, pm attım ama bağlantı kaynaklı bir problem oluştu sanırım

Bugüne kadar iade de aldım, yeniden gönderim de yaptım benim için problem değil sonuçta bir ürün satın alıyorsunuz benden en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyorum.

Saygılar

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.