Şimdi Ara

Her pc de bir xbox 360 saklidir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Cogu pc oyunu xbox 360 koluyla tam uyumludur pc oyunlarinizi xbox 360 pc alicisi ve koluyla oyun konsolu rahatliginda oynayabilirsiniz.

Bu uyum tamdir diger kollar gibi uyumsuzluk yoktur.

Evet xbox 360 ve ps3 te yavas yavas retroya geliyor zira cikali 13 yil olmus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 16 Mart 2018; 9:3:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• en güzeli oyunu kendi konsolunda oynama
  • Evet...bu yazdigim pc oyunlarini konsol kalitesinde oynamak icin.

• Bir sey daha ekleyeyim..xbox 360 kollarinin vidalarini acmak icin t8 tornavida bulamazsaniz uygun bir duz tornavida yi ortadaki cikinti ile kenari arasina tutturarak ta acabilirsiniz tam uyuyor ancak dikkatli olun ortadaki cikintiyi kirmayin.

• Gelmiş geçmiş en iyi controller ..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamecube kolu..

• pspsexer kullanıcısına yanıt
    Gamecube-X360-SNES bu üçü .. Ama aralarından X360 çok rahat .

PS3-4'ün kalas dualshocklarından sonra el masajı adeta ..

• Dreamcast kolu.........kaba gorunur ama keyiflidir...ilk cikan saturn kolu...d pad in ilginc bir kavisi vardir..xbox 360 kolu cok iyidir ama sarjli pil koyunca agirlasir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 27 Mart 2018; 8:46:57 >
  • pspsexer kullanıcısına yanıt
    Xbox One kolu da fena değil .. 1 kere denedim onu da zaten ama X360'tan çok farklı değil ..

Dreamcast ve Saturn'u bilmiyorum zaten az üretildi .. Dreamcast'in kolundaki screen ne işe yarıyor ? Onu da merak ederdim hep ..

Genesis'in ilk kolunun (Model 1) görünüşü çok güzel .. Yazdıklarımız kadar olmasa da o da rahat baya .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irishman -- 27 Mart 2018; 12:48:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dreamcast ve saturn u bilmeden retro konsol meraklisi olman ilginc....herhalde yasin yetmedi.....neyse.....

Dreamcast ve saturn yeterince uretildi ama sony nin satis agi ve tecrubesi karsisinda cok zorlandilar milyonlarca saturn ve dreamcast var dunyada dreamcast brezilyada hala lisansla uretilmekte bir konuda yazdim...

Dreamcast vmu....yani visual memory unit....kontrol cihazina takilan eski sanal hayvan oyuncaklarina benzeyen goruntulu lcd ekranli bir memory karttir...bu cihaz oyunlari kaydeder oyunlarla ilgili resimler animasyonlar mini oyunlar oynatir...arkasinda pil yatagi vardir yaninizda tasiyabilirsiniz..sega nin orjinal fikirlerinden biri...

Oyun dunyasi nin sega ya ihtiyaci var...bu firma ve nintendo...galatasaray fenerbahce gibi bir sey...biri sega yi alsa isletebilse efsane geri donebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 28 Mart 2018; 10:4:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pspsexer

Gamecube kolu..

GameCube gamepadi çok da iyi sayılmaz. Tuşlara basması, oynanış falan rahatsız edici. D-Pad berbat. Artı yönü ise ele çok güzel oturuyor.

Sadece D-Pad için ayrı bir parantez açarsam; dünyadaki en iyi D-Pad tuşları PlayStation DualShock'lardadır. Tüm yön tuşlarına çok rahat basılabiliyor. İstediğimiz her şeyi yapabiliyoruz.

Zaten retro gamepadlerin hepsinde D-Pad yön tuşları birleşiktir. Birleşik olduğu için hiçbir zaman istediğiniz yöne basamıyorsunuz.

Ele oturma açısından en iyisi Gamecube, ayrıca Xbox 360'ın D-Pad'i de en kötü D-Pad'ler içerisindedir. Rezalet bir D-Pad. Xbox One S ise çok şişman olduğu için uzun süre kullanımlarda eli çok fena yoruyor. Düz Xbox One'ın gamepadinin ise tetik tuşları (RB,LB) çok kötüdür. Basamıyorsunuz bile, elinizi ağrıtıyor. (RB,LB) Çok kötü olduğu için Xbox One S gamepadini çıkardılar.

Tuş dizaynı, D-Pad, tetik tuşları açısından en iyisi DualShock 4.

1- PlayStation 4
    2- Xbox One S
    3- GameCube
    4- Xbox 360
    5- PlayStation 1-2-3

NES, SNES'i dahil etmiyorum. Çünkü çok küçükler. Genesis'in D-Pad'i ise aşırı kötü. Saturn, Genesis'e çok benziyor. Dreamcast çok kullanışsız. Nintendo 64'ünkü ise Gamecube'un gelişmemiş hali. Klasik WII kontolcüsünün de D-Pad çok kötü.

Bana kalsa D-Pad'i birleşik olan gamepadlerin hiçbirini sevmiyorum. Çünkü istediğiniz yöne basamıyorsunuz.

Steam kontrolcüsünü ise çok merak ediyorum. Alayım, alayım dedim ama hiç kullanan görmediğim için almaktan vazgeçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 28 Mart 2018; 19:26:21 >

• Ileride zaten bu cihazlar birer ani olarak kalacaklar...dusunce gucu her seyin kilidi olacak...ve insanlar soracak..bu eski insanlar parmaklarini neden bu kadar cok yoruyordu...baska careleri yoktu sanirim...xbox un ilk cikan kolu tarihteki en kaba kollardan biriydi..jaguar in ki de oyle...3do nun ki de cok ozensizdir birini cevirip cizdirsen daha kotusunu cizemez.

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Gamecube dediğin gibi ele harika oturuyor .. PS'nin D-Pad'inin özelliği 4 tuşun hepsi birbirinden bağımsız ve ayrı .. Dualshock 4'ün tek artısı bu bence de zaten .. Diğer konsolların ki birleşik + şeklinde ve bağımsız hamle yapmak zorlaşıyor .. Fakat ele oturma açısından PS4 kolu rezalet .. PES oynarken elimi hissedemediğimi , kolumun koptuğunu bilirim ..

SNES kolu biraz daha büyük olsa gelmiş geçmiş en iyi controller olurdu benim için .. Sega Genesis'in Six Button oldukça iyidir katılmıyorum bu konuda .. Genesis Model 1 kolunun da tasarımı , görünüşü çok hoşuma gidiyor ..

• quote:

Orijinalden alıntı: ComicsCİ

Gamecube dediğin gibi ele harika oturuyor .. PS'nin D-Pad'inin özelliği 4 tuşun hepsi birbirinden bağımsız ve ayrı .. Dualshock 4'ün tek artısı bu bence de zaten .. Diğer konsolların ki birleşik + şeklinde ve bağımsız hamle yapmak zorlaşıyor .. Fakat ele oturma açısından PS4 kolu rezalet .. PES oynarken elimi hissedemediğimi , kolumun koptuğunu bilirim ..

SNES kolu biraz daha büyük olsa gelmiş geçmiş en iyi controller olurdu benim için .. Sega Genesis'in Six Button oldukça iyidir katılmıyorum bu konuda .. Genesis Model 1 kolunun da tasarımı , görünüşü çok hoşuma gidiyor ..

Gamecube un trigger tuslarinin rahatligi hicbir kolda yok

• D-pad dışında şahane bir koldur x360 kolu.

Bu kol ile kof ve sf oynayanlara sabırlar diliyorum

Xbox one kolu ucuz olsa da alsak pc için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.